saman-last

نحوه ی عملکرد افزونه وردپرس چند زبانه wpml

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام اساتید گرامی.

بنده فقط میخوام دوستان،نحوه ی عملکرد افزونه wpml رو توضیخ بدن.

ایا این افزونه متن های سایت رو ترجمه میکنه?

و یا اینکه جور دیگه ای عمل میکنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام اساتید گرامی.

بنده فقط میخوام دوستان،نحوه ی عملکرد افزونه wpml رو توضیخ بدن.

ایا این افزونه متن های سایت رو ترجمه میکنه?

و یا اینکه جور دیگه ای عمل میکنه

خودتون باید ترجمه کنید هر بخش رو یعنی برای هر متن یک صفحه فارسی و یک صفحه به زبان دیگر بنویسید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودتون باید ترجمه کنید هر بخش رو یعنی برای هر متن یک صفحه فارسی و یک صفحه به زبان دیگر بنویسید

ممنون از لطف شما

پس این افزونه چه کاری رو انجام میده؟

مثلا فقط آدرس های زبان های مختلف سایت رو به صورت یک ابزارک در اختیار کاربران قرار میده ک انتخاب کنند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این رو بخونید

https://wpml.org/documentation/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

تو افزونه wpml یه قسمتی هست جهت تغییر فرمت ادرس  url. کلا از همه لحاظ بهتره کدوم گزینه فعال باشه؟

یه سوال دیگه هم اینکه من سوییچر رو فعال کردم و رو حالت دراپ داون گذاشتم ولی تو سایت لیست زبان ها باز نمیشه.

Screen Shot 2018-12-24 at 10.18.05 PM.png

Screen Shot 2018-12-24 at 10.24.53 PM.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amir2qi
      با سلام
      دوستان من میخواستم بعد از عوض کردن زبان در سایت فونت سایت هم عوض بشه . مثلا زبان فارسی با فونت ایران سنس و انگلیسی با یه فونت دیگه باشه  در ضمن از افزونه  wpml  استفاده کردم . توضیح دیگه اینکه سایت فروشگاهی هست و امکان بردن زبان دوم به زیردامنه نیست.
      خیلی فوری احتیاج به کمک دارم .ممنون
    • توسط arash7970
      سلام من این افزونه نصب کردم اما توی استایل که صفحه نمایش داده نمیشه اما با عوض کردن اسلاید میاد در ضمن میدونم که از wpml هم پیشتیبانی میکند حالا دوتا مشکل دارم یکی اینکه در استاید مورد نظر من نمیاد دوم اینکه  وقتی روی گزینه انگلیسی میزنم دوباره به صفحه فارسی میاد گزینه ای هم برای لینک کردن ندارد صفحه انگلسی رو هم دارم
      اگر کسی از دوستان راهنمایی کند ممنون میشوم
    • توسط onyx
      سلام
      من فرم چند صفحه ای با GravityForms ساختم که در پایان داخل صفحه اخر  (فیلد HTML) محتویات چند فیلد از نوع عددی که داخلش فرمول هست قرار دادم. فرم در زبان فارسی مشکلی نداره اما در زبان انگلیسی متوجه متغیر ها نیست. فرم با wpml ترجمه شده.
      مثلا در فرم فارسی وقتی فیلد رو به صورت {ارز مقصد:4} می نویسم و فراخوانی میکنم محتویاتش که دلار هست رو نشون میده اما در زبان انگلیسی به همین شکل {ارز مقصد:4} نشون داده میشه و هیچ تغییری نمیده.
      مشکل از کجا میتونه باشه؟

• توسط محمدحسن
      سلام، اصل مطلب اینه. من یک سایت با افزونه wpml راه اندازی کردم.حالا میخوام تو حالت فارسی با یکی از افزونه های فارسی ساز و شمسی ساز اعداد رو فارسی و تاریخ رو شمسی کنم و در حالت انگلیسی به صورت پیش فرض بشه یعنی این افزونه فارسی ساز غیرفعال بشه ... مثلا یا افزونه جلالی یا افزونه پارسی دیت

لطفا یه کد مناسب یا افزونه مناسب یا اگر کسی تنظیمی در WPML بلد هست بگه ... ممنون میشم
    • توسط mohammad123
      سلام دوستان .
      من یک سایت وردپرسی زدم که از افزونه wpml استفاده کرده ام و سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی هست ولی زمانی که سایت را رو هاست آوردم اول  سایت را به زبان دوم انگلیسی باز میکند و زمانی که F5 را میزنم دوباره درست میشود! لطفا راهنمایی کنید .