رفتن به مطلب

ارور Robots.txt fetch گوگل

nasimparsi

پست های پیشنهاد شده

با درود و خسته نباشید

دوستان من امروز متوجه شدم که در گوگل وبمستر تولز تارنما (سایت) که ثبت کردم دچار این اررور هسست

y2dq_capture.jpg

qlsj_cap1ture.jpg

به هاست خودم رفت اصلا فایل

Robots.txt

رو پیدا نکردم. نه توی روت و نه توی پابلیک ...

ib6t_ca111pture.jpg

o3rs_cafgdfgpture.jpg

----

با وجودی که کوشش کردم همه ی آموزش های سئو رو رعایت کنم و مدت ها هست سایت رو ثبت کردم و سرور تازه و بهتری رو جایگزین سرور رایگان کردم ولی هنوز ورودی خوبی از گوگل و دیگر موتورهای جستجو ندارم

با یک افزونه ی وردپرسی یک وبلاگ هم برای سایت ایجاد کردم و روزانه مطالب گوناگون و متنوع توش می نویسم که باعث بشه مجتوا تولید بشه و ورودی بیشتری پیدا کنه سایت و اعتبار بیشتری به دست بیاره ولی...

لطفا اگر می شه راهنماییی کنید

نشانی: http://behtarkala.ir

این هم یکی دیگر از ارورهایی که توی گوگل وبمستر برای من و سایتم به نمایش در اومده

rwgh_dfgdfgdfgdfgfdgd.jpg

لینک به ارسال

سلام

داخل پوشه public_html یک فایل با نام robots.txt بسازید و این دو خط رو داخلش کپی کنید.

User-agent: *

Disallow: /wp-admin

لینک به ارسال

سلام

داخل پوشه public_html یک فایل با نام robots.txt بسازید و این دو خط رو داخلش کپی کنید.

User-agent: *

Disallow: /wp-admin

با سپاس

ببخشید برای همگی سایت های وردپرس همین رو توصیه می کنید؟ برای همگی سایت های وردپرسی این فایل با این نوشتار رو ایجاد کنیم خوب هست از نظر سئو و ..

ویرایش شده توسط nasimparsi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...