رفتن به مطلب

مشکل در افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند سوال دارم امیدوارم به درد بقیه هم بخورم؟

من میخوام تو سایتم پی دی اف نمایش بدم به صورت جاوا با چند افزونه هم امتحان کردم ولی بعد از اجرا ...اتوماتیک دانلود فایلش میاد بالا که تو بعضی مرورگر های بقیه لب تاپ ها چک کردم اونجور نبوده

اول اینکه وردپرس با چه مرورگر هایی مچ هست؟

دوم اینکه واسه این افزونه ها ی پخش فیلم و پی دی اف مرورگر ها به چه افزونه هایی نیاز دارن که این مشکل پیش نیاد؟(مثلا جاوا یا....)

سوم اینکه برای داشتن یه کتابخانه یا فرم کتابخانه ای باید چه افزونه ای داشته باشم؟(مثلا نمایش عکس کتاب ها به صورت 9 تایی در صفحه(

چهارم ایمکه برای ساخت پنل توضیحات یا دانلود باید چه ازونه هایی نصب کنم؟

مرسی

با تشکر

لینک به ارسال

برای دریافت پاسخ شکیبا باشید . برای پاسخ سوالاتون فقط باید از طریق تاپیک مناسب اقدام کنید . به سوالاتی که از طریق پیام خصوص ارسال میشه متاسفانه پاسخ نمیدم .

اول اینکه وردپرس با چه مرورگر هایی مچ هست؟

سوالتون اشتباهه . وردپرس قالب سایت نیست که بگید باید با مرورگر هماهنگ باشه . قالبتون باید با مرورگرها مچ باشه . فکر میکنم هر مرورگر افزونه مربوط به خودش رو داره برای نمایش فایل های PDF.

دوم اینکه واسه این افزونه ها ی پخش فیلم و پی دی اف مرورگر ها به چه افزونه هایی نیاز دارن که این مشکل پیش نیاد؟(مثلا جاوا یا....)

این افزونه ها رو تست کنید

https://wordpress.org/plugins/pdf-viewer/screenshots/

و

https://wordpress.org/plugins/wppdf/screenshots/

سوم اینکه برای داشتن یه کتابخانه یا فرم کتابخانه ای باید چه افزونه ای داشته باشم؟(مثلا نمایش عکس کتاب ها به صورت 9 تایی در صفحه(

اگر فقط همین مورد رو میخواید انجام بدید میتونید از طریق گالری وردپرس در پست ها عکس های خودتون رو وارد و چینش کنید . در نهایت هر عکس رو به به کتاب مربوطه لینک بدید . نیازی به افزونه نیست .

چهارم ایمکه برای ساخت پنل توضیحات یا دانلود باید چه ازونه هایی نصب کنم؟

منظورتون از پنل دانلود همون باکس دانلوده ؟ با استفاده از زمینه های دلخواه براحتی میتونید باکس دانلود درست کنید . در این خصوص سرچ کنید

ویرایش شده توسط مهندس فا
لینک به ارسال

برای دریافت پاسخ شکیبا باشید . برای پاسخ سوالاتون فقط باید از طریق تاپیک مناسب اقدام کنید . به سوالاتی که از طریق پیام خصوص ارسال میشه متاسفانه پاسخ نمیدم .

سوالتون اشتباهه . وردپرس قالب سایت نیست که بگید باید با مرورگر هماهنگ باشه . قالبتون باید با مرورگرها مچ باشه . فکر میکنم هر مرورگر افزونه مربوط به خودش رو داره برای نمایش فایل های PDF.

این افزونه ها رو تست کنید

https://wordpress.org/plugins/pdf-viewer/screenshots/

و

https://wordpress.org/plugins/wppdf/screenshots/

اگر فقط همین مورد رو میخواید انجام بدید میتونید از طریق گالری وردپرس در پست ها عکس های خودتون رو وارد و چینش کنید . در نهایت هر عکس رو به به کتاب مربوطه لینک بدید . نیازی به افزونه نیست .

منظورتون از پنل دانلود همون باکس دانلوده ؟ با استفاده از زمینه های دلخواه براحتی میتونید باکس دانلود درست کنید . در این خصوص سرچ کنید

دستتون درد نکنه

فقط جواب این سوالمو نگرفتن چرا بجای نمایش pdf در خود سایت اتوماتیک دانلودش با اینترنت دانلود منیجر میاد بالا؟

مثلا فیلم های آموزشی تو سایت mostafa 3d

هر چی که کلیک میکنم روش بجای اینکه شروع به نمایش کنه تو سایت به صورت اتوماتیک دانلودش میاد بالا...

فکر کردم از active x یا flash player و این چیزاست که نصبشون هم کردم ولی تاثیری نداشت

حالا راه حلش چیه؟

مرسی

لینک به ارسال
فقط جواب این سوالمو نگرفتن چرا بجای نمایش pdf در خود سایت اتوماتیک دانلودش با اینترنت دانلود منیجر میاد بالا؟

مطمئن نیستم ولی فکر میکنم به دلیل این باشه که سایت قادر به پخش فایل مربوطه نیست و آدرس مستقیم فایل رو به کاربر ارجاع میده . در حقیقت این ارجاع باید برای پخش و نمایش فایل باشه که با مشکل در پخش ، نرم افزارهای دانلود لینک فایل رو تشخیص میدن و درصدد دانلود فایل بر میان .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...