GMan

ایندکس شدن پست و عکس داخل اون بهتره یا فقط پست بدون عکس؟؟؟

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب

یه سوال

من برای عکسهای سایتم از زمینه دلخواه استفاده می کنم و بر اساس تنظیمات سایت مپ، عکسها داخل سایت مپ نیست و در نتیجه مستقیما ایندکس نمیشن؛

خلاصه اینکه پستها، تگها و ... ایندکس میشن؛ اما عکسها نه!!

سوال اول اینکه زمینه دلخواه بودن عکسها باعث میشه اونها ایندکس نشن؟؟ یا داخل سایت مپ نبودنشون؟؟

و دوم اینکه آیا نیازی هست پیگیر ایندکس شدن عکسها باشم؟؟ یا اینکه نه تمرکزمون روی همون پست ها باشه؟؟؟ چون سایت ما گالری عکس نیست که بخوایم روی عکسها وقت بگذاریم

ممنون و سپاسگزار

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست من

ببینید ایندکس شدن عکس ها منوط به داشتن ویژگی alt و title هست و اگر این ویژگی ها رو داشته باشند خیلی سریع تر ایندکس می شند به سایت مپ هم ربط داره

اما خب ایا ایندکس عکس ها تاثیری هم داره؟

بله چرا تاثیر نداشته باشه

شما میتونین ورودی های زیادی نیز از این طریق بگیرین یعنی اگر شما ویژگی alt رو بر روی یک عکس روی x تنظیم کرده باشین با سرچ کردن کلمه x عکس شما در بخش images گوگل به نمایش خواهد امد و از این راه کاربر از سایت شما بازدید خواهد کرد.

شما میتونید به همه عکس هایی که تو سایتتون هست alt و title بدین به صورت اتوماتیک

این پست رو لطفا بخونین:

http://www.masterweb.ir/469/add-alt-and-title-in-wordpress/

یاعلی.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید الان من عکسها رو ریدایرکت کردم به خود پست و تنظیم کردم که عکسها داخل سایت مپ نباشن

حالا اگه بذارم عکسها داخل سایت مپ بیان یه همچین آدرسی خواهند داشت:

Ex.ir/post-title/image-name

که از طریق این آدرس، عکس مورد نظر داخل سایت نشون داده میشه بدون هیچ محتوای دیگه ای

حالا چون من عکسها رو به پست شون ریدایرکت کردم، می ترسم گوگل محتوای این آدرس ها رو کپی پست هام در نظر بگیره و در نتیجه هر دو مورد رو حذف کنه

راهنمایی؟؟ :rolleyes:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سئوکار حرفه ای هست که راهنمایی کنه لطفا؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر ؛
      جسارتا من یک سوال داشتم و خواستم بدونم چطوری بعضی از سایت ها وقتی یک عنوانی رو جستجو میکنی زیر وب سایت یک لیست بازشونده وجود داره که یک سری توضیحات داخلش قرار گرفته!
      مثلا میزنیم آموزش سئو بعد دوتا سایت اول این ویژگی رو دارن خواستم بدونم چطوری میتونم برای سایتم همچین قابلیتی رو فعال کنم؟ یک عکس برای نمونه اپلود کردم، مشخصات سایت رو هم مخفی کردم منظورم بخش هایی که زرد رنگ شده اند هستش.
      با تشکر 
    • توسط maraljoon
      سلام. وقت همگی بخیر
      آیا میشه متاباکسی ساخت که بصورت یک جدول باشه.که سطر و ستونش رو بشه هر زمانی ویرایش کرد و در فرانت اند نمایش داده بشه؟؟
      تونستم متاباکس بصورت یک فیلد تکست معمولی بسازم ولی ساخت جدول قابل ویرایش با محاسباتم جور در نمیاد.
      کدهایی که استفاده میکم:
      <?php add_action("add_meta_boxes", "add_custom_meta_box"); function add_custom_meta_box() { add_meta_box("custom-meta-box", "Custom Meta Box", "custom_meta_box_callback", "product", "advanced", "high", null); } function custom_meta_box_callback($object) { ?> <div> <label for="my_meta_box_text">Text Label</label> <input type="text" name="extra-info" rows="4" style="width:100%;" valeu="<?php echo get_post_meta($object->ID, "extra-info", true); ?>"/> </div> <?php } add_action( "save_post", "save_custom_meta_box" ); function save_custom_meta_box($post_id) { $meta_box_extra_info = ""; if (isset($_POST["extra-info"])) { $meta_box_extra_info = $_POST["extra-info"]; } update_post_meta($post_id, "extra-info", $meta_box_extra_info); } ?>  
    • توسط bineshsoft
      سلام خدمت اساتید محترم
      سایت من خیلی وقته ثبت شده و در گوگل هم ثبت کردم با وجود اینکه کلمه کلیدی با عنوان سایت من وجود نداره ولی بازم بالا نمیاره سایتمو و مطالبشو.
      میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟
      binesh.org هست و وقتی همین ادرس هم سرچ میکنم چیزی نمیاد.
      من هسته وردپرس و بعضی فایل ها شو به دلایل طراحی تغییر دادم و وردپرسمو آپدیت نمیکنم اما نسخشو هم از دید بقیه مخفی کردم یعنی میتونه مشکل از این باشه؟
      و اگر مشکل اینه میخوام بدون آپدیت مشکلم حل شه..
      لطفا کمکم کنید
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      سایت من 6 ماه هست راه اندازی شده وی چرا هنوز در الکسا که سرچ میکنم آدرس سایت اصلا چیزی بالا نمیاره؟ مگه باید سایت در الکسا ثبت کرد؟
      لطفا به صورت کامل و دقیق راهنمایی کنید.
      ممنون
    • توسط stanesti
      با سلام
      من به تازگی یک سایت با وردپرس راه اندازی کردم و الان به مشکل خوردم و هر کار کردم نتونستم حلش کنم و برای همین هم این مطلب رو ارسال می کنم

حالا شرح سوال:
      وب سایت من علاوه بر بخش نوشته ها، از بخش نمونه کار ها، تیم ما، نظرات کاربران و .... نیز برخوردار هست.

من می خواستم که نوشته هام در پوشه blog/ به نمایش در بیان مثل لینک زیر:
      https://stanesti.ir/blog/how-to-create-gravatar-account/
      برای این منظور اومدم و در داشبورد سایت به "تنظیمات > پیوندهای یکتا" رفتم و این تنظیمات رو اعمال کردم:

پس از انجام این تنظیمات، نوشته ها به درستی کار می کنن اما نمونه کار ها نیز به پوشه blog/ منتقل شدن مانند لینک زیر:
      https://stanesti.ir/blog/portfolio/argon-dashboard-html-template/
      در حالی که من فقط می خواستم پست هایی که در بخش نوشته ها ارسال می کنم به blog/ منتقل بشن و بقیه پست های بخش های دیگه تغییری نداشته باشن و مثل لینک زیر باشن:
      https://stanesti.ir/portfolio/argon-dashboard-html-template/

حالا به نظرتون چه کار باید بکنم؟ چه راهکاری پیشنهاد میدین؟

ممنون میشم سریع تر جوابم رو بدید چون عجله دارم.