حسن موحد

راه حل هایی که تا کنون نمی دانستید ، متاباکس ها وردپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

هر از چند گاهی دوستان شکایت دارند در مورد آموزش متاباکس ها در وردپرس و همیشه هم کمبود آموزشی در این زمینه را ابزار می کنند .

به همین دلیل بود تا ما هم مقاله ای در این زمینه را ایجاد ودر اختیار شما دوستان قرار دهیم . امیدوارم که مورد پسند شما باشد و بعد از خواندن آن نظرات خود را در این بخش ارجاع دهید :

این مقاله آموزشی است از سایت تاتپلاس که ترجمه و خدمت شما دوستان قرار گرفته است :

طراحی وب سایت وردپرس با استفاده از متاباکس ها

منتظر نظرات خوب شما دوستان عزیز هستم .

ویرایش شده در توسط Morteza
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Arashz1
      سایت ارتباط اولیه رو خیلی کند انجام میده و واقعا همه کار کردم اما مشکل برطرف نشده اگر می تونید راهنمای کنید ممنون قالب سایت اوادا پرو شاپ  بوده و مشکل از همین قالب است اما هر کاری می کنم مشکل همچنان پا بر جاست .
      cdn و dns هم از اروان ابر گرفتم اما باز مشکل پا بر جا
      domin: Noavarco.com

• توسط Behzadea12
      سلام 
      چجوری میتونم پیوند یکتا مطالبم رو بر اساس یک متاباکس تنظیم کنم؟
    • توسط taha0
      با سلام خدمت دوستان ... من میخوام یه سایت طراحی کنم که بتونم پست های اینستاگرام رو قابل خرید کنم .. یه جورایی برپایه فروشگاه اینستاگرامی ... فیدش رو به ووکامرس متصل کنم و نیاز به دوباره پست کردن محصولات توی ووکامرس نباشه .. و  همینطور داخل سایت وقتی کسی روی فید اون پست کلیک میکنه بتونه قابلیت خرید و ... داشته باشه ... به نحوی شخس داره پست رو میخره ولی درواقع همون محصول هستش (تصویر محصول پست شده رو میبینه) ...
      دوستان اگه بتونند راهنمایی کننند پیشاپیش ممنونم .. بدرود
    • توسط armin19901369
       با سلام و احترام
      یک وبسایت بر مبنای وردپرس دارم. پروژه در رابطه با ارتقا افزونه های وردپرسی هست و شامل دو قسمت زیر هست:
      ۱-در وبسایت از سیستم امتیازدهی با افزونه mycred رو دارم. هوک های پیش فرض افزونه شامل گراویتی فرم هست و بر مبنای پر کردن هر فرم به کاربر امتیاز میده.
      بعد از پر کردن فرم ها با استفاده از افزونه گراویتی فلو روندهایی برای فرم ها انجام میشه. می خوام یه هوک توی mycred تعریف بشه که در صورتی که یک روند برای فرم انجام شد به کاربر امتیاز بده. یعنی یه هوک برای گراویتی فلو تو mycred تعریف بشه.
      ۲-. افزونه mycred برای referal هایی که منجر به ثبت نام کاربر بشه به کاربر ارجاع دهنده امتیاز میده. این در صورتی کار می کنه که از ثبت نام پیش فرض وردپرس استفاده بشه.ثبت نام در حال حاضر از طریق افزونه digits و با استفاده از شماره موبایل انجام میشه
      می خوام با ثبت نام کاربر از طریق digits هم امتیاز ارجاع داده بشه.
      ممنون میشم هزینه و زمان رو برای انجام هر قسمت پروژه بفرمایید.
    • توسط maraljoon
      سلام. وقت همگی بخیر
      آیا میشه متاباکسی ساخت که بصورت یک جدول باشه.که سطر و ستونش رو بشه هر زمانی ویرایش کرد و در فرانت اند نمایش داده بشه؟؟
      تونستم متاباکس بصورت یک فیلد تکست معمولی بسازم ولی ساخت جدول قابل ویرایش با محاسباتم جور در نمیاد.
      کدهایی که استفاده میکم:
      <?php add_action("add_meta_boxes", "add_custom_meta_box"); function add_custom_meta_box() { add_meta_box("custom-meta-box", "Custom Meta Box", "custom_meta_box_callback", "product", "advanced", "high", null); } function custom_meta_box_callback($object) { ?> <div> <label for="my_meta_box_text">Text Label</label> <input type="text" name="extra-info" rows="4" style="width:100%;" valeu="<?php echo get_post_meta($object->ID, "extra-info", true); ?>"/> </div> <?php } add_action( "save_post", "save_custom_meta_box" ); function save_custom_meta_box($post_id) { $meta_box_extra_info = ""; if (isset($_POST["extra-info"])) { $meta_box_extra_info = $_POST["extra-info"]; } update_post_meta($post_id, "extra-info", $meta_box_extra_info); } ?>