رفتن به مطلب

افزونه ای برای ارسال پیام مدیریت شده بین کاربران در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک افزونه نیاز دارم که کاربر بعد اینکه در سایت وردپرسی عضو شد فقط بتونه با چند نفر مدیر که مشخص هستش (ادمین سایت مشخص میکنه ) بتونه فقط چت کنه.

هر پیامی هم که ارسال میشه بین طرفین حتما ادمین کل باید اون رو تائید کنه تا ارسال بشه.

یعنی یک ایمیل به ادمین کل بفرسته تا مطلع بشه و بعد از تائید توسط ادمین به طرفین هم یک ایمیل ارسال بشه که پست شما تائید شد. هر پیامی هم ارسال و تائید میشه به طرفین ایمیل زده بشه.

همچین افزونه ای کسی میشناسه معرفی کنه؟

ویرایش شده توسط WP4All
لینک به ارسال

درود

تا به حال همچین افزونه ای ندیدم

بدید براتون یک نفر انجام بده ( در بخش خرید مطرح کنید )

لینک به ارسال

چرا از افزونه های تیکتینگ استفاده نمیکنید ؟

* البته ساختار اونا اینطوریه که

کاربرا به تیکت میفرستن و یکی از مدیرا پاسخ میده

ویرایش شده توسط دانیال
لینک به ارسال

چرا از افزونه های تیکتینگ استفاده نمیکنید ؟

* البته ساختار اونا اینطوریه که

کاربرا به تیکت میفرستن و یکی از مدیرا پاسخ میده

whmcs نمیدونم همچین کاری میکنه یا نه.

اگر کسی اطلاع داشت بگه.

لینک به ارسال

سلام

من یک افزونه نیاز دارم که کاربر بعد اینکه در سایت وردپرسی عضو شد فقط بتونه با چند نفر مدیر که مشخص هستش (ادمین سایت مشخص میکنه ) بتونه فقط چت کنه.

هر پیامی هم که ارسال میشه بین طرفین حتما ادمین کل باید اون رو تائید کنه تا ارسال بشه.

یعنی یک ایمیل به ادمین کل بفرسته تا مطلع بشه و بعد از تائید توسط ادمین به طرفین هم یک ایمیل ارسال بشه که پست شما تائید شد. هر پیامی هم ارسال و تائید میشه به طرفین ایمیل زده بشه.

همچین افزونه ای کسی میشناسه معرفی کنه؟

تائید پیام هایی که رد و بدل میشه به خاطر این هست که نمیخام در پیام ها شماره تماس و ایمیلی باشن. میخام فقط از طریق سایت با هم در تماس باشن.

لینک به ارسال

واضح تر توضیح بدم :

من یک افزونه نیاز دارم که کاربر بعد اینکه در سایت وردپرسی عضو شد فقط بتونه با چند نفر یوزر متخصص (مترجم یا متخصص شبیه سازی مطلب و...) که مشخص هستش (ادمین سایت مشخص میکنه ) بتونه فقط چت کنه

یعنی لاگین که شد مثلا رشته ای که میخاد سفارش بده رو انتخاب کنه و افراد و یوزر های متخصص رو اونجا ببینه و انتخاب کنه و بهشون پیام بفرسته.

اون یوزر متخصص رو یک عنوان هم بشه براش ثبت کرد تا کسی که سفارش میخاد بده بفهمه به کی داره پیام میفرسته.

مشتری وقتی پیامی میفرسته باید قبلش توسط ادمین و یا کسانی که ادمین مشخص کرده پیامش تائید بشه.

هر موقع مشتری به متخصص پیامی فرستاد به ادمین ها ایمیلی فرستاده بشه که پیام رو مدیریت کنه.

بعد از اینکه مشتری سوالش تائید شد به متخصص ایمیلی هم ارسال بشه که از طریق ایمیل هم مطلع بشه.

و برعکس وقتی متخصص جواب داد و تائید هم شد یک ایمیل به مشتری هم زده بشه تا بهش اطلاع داده بشه.

تائید پیام هایی که رد و بدل میشه به خاطر این هست که نمیخام در پیام ها شماره تماس و ایمیلی باشه میخام فقط از طریق سایت با هم در تماس باشن.

لینک به ارسال

درود..از افزونه ارسال و دریافت تیکت وردپرس استفاده کنید...

لینک افزونه ای که میگید رو لطفا بزارید.

میشه تیکت ها رو تائید کرد قبل از اینکه کسی بتونه ببینه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...