rw280s

فارسی نشدن افزونه visual composer

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. من از افزونه visual composer در سایتم استفاده میکنم.

مشکلی که دارم اینه که الان در پایین خبرها read more به فارسی تغییر نمیکنه.

در شاخه wp-content/plugins/js_composer/locale همه زبانها از جمله فارسی وجود داره.

تنها فایل default.po ترجمه نشده بود که با rename کردن فایل زبان فارسی همون را با عنوان default.po قرار دادم.

لازم به ذکر هست که فایل mo. هم خود برنامه poedit ساخت.

با تمام این تفاسیر باز هم کلمه انگلیسی هست. :unsure:

لطفا راهنمایی بفرمایید. :) :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قوانین رو مطالعه کنید. افزونه های پولی و تجاری رو با نویسنده مطرح کنید.

مشکل شما به افزونه مربوط نمیشه. این افزونه تنها المان ها رو اجرا میکنه. متن المان ها رو میشه در تنظیمات خود المان به فارسی و دلخواه تغییر بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط mohammdkhalilii
      با سلام و عرض خسته نباشید به تمامی دوستانم ، سوالی که از خدمتتون داشتم 
      من یه افزونه میخوام که مثل این قسمت وبسایت http://irselfmade.com/ 
      هم توی موبایل و تبلت هم توی دسکتاپ اسلایدر (به قول معروف چرخ فلکی ) افقی باشه 
      ممنونم 

• توسط naderi
      سلام دوستان .. وقتتون بخیر باشه
      من میخوام یه تب بندی محصولات بزنم که توی هر تب محصولات یه دسته به شکل اسلایدر(carousel ) نمایش داده بشه ، یه تب هم برای نمایش "همه" داشته باشم ..
      افزونه ای هست که معرفی کنید بتونم اینکارو باهاش انجام بدم؟
      خود ویجت تب ویژوال کامپوزر رو تست کردم ولی با اون افزونه ای که محصولات رو به شکل اسلایدر نشون میده سازگاری نداره و درست نمایش نمیده
      ممنون میشم کمک کنید
    • توسط soheil_programmer
      با سلام
      لطفا برای حل مشکل نقشه گوگل در ویژوال کامپوزر از ترفند موجود در لینک زیر بهره بجوئید:
      http://irecd.com/?p=2115

• توسط پویه
      سلام
      ببخشید من یه مشکلی با افزونه visual composer دارم.
      وقتی که وارد قسمت ویرایش یه برگه میشم و میخوام اون صفحه رو تغییر میدم باید از طریق این افزونه به برگه المان های دلخواهمو اضافه کنم.  وقتی روی کلید افزودن المان کلیک میکنم یه منو واسم باز میشه که چندین المان و استایل داره ، اما روی هر المانی که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته و المان مورد نظرم اضافه نمیشه.
      در ضمن این مشکل وقتی رخ داد که یه سری افزونه های مرتبط به visual composer رو نصب کردم.
      Addons for Visual Composer
      Bounce Grab Lite
      Essential Visual Composer Addons
      Image Hover Effects - Visual Composer Free Version
      Mega Addons For Visual Composer
      یه چیز یگه : من هر وقت افزونه رو هم آپدیت میکنم این مشکل پیش میاد و افزونه رو مجبور میشم به نسخه قبلی برگردونم.
      میدونید مشکل کجاست؟؟؟//
    • توسط msh2011
      سلام دوستان.
      آیا میشه با ویژوال کامپوزر هدر طراحی کرد؟
      اگر میشه به چه صورت باید اینکار رو کرد؟
      صفحه ها رو خیلی راحت با Visual Composer طراحی می کنم ولی برای هدر نمیدونم چطور باید به فایل Header.php قالبم ربطش بدم.
      ممنون از شما.