tumrus

جایگاه بهتر در الکسا داشته باشید

7 پست در این موضوع قرار دارد

توضیحی کوتاه از ویکی پدیدیا :الکسا اینترنت (به انگلیسی: Alexa Internet) یکی از زیرمجموعه‌های شرکت بزرگ آمازون می‌باشد. الکسا در آوریل سال ۱۹۹۶ کار خود را آغاز کرد و روز به روز دامنه خدمات و فعالیت خود در سطح اینترنت را گسترش داد و امروزه بعنوان یک منبع مفید از داده‌های وبگاه‌های اینترنتی شناخته می‌شود و می‌توان گفت امتیاز الکسا بعد از پیج رنک گوگل، برای صاحبان سایت‌ها اهمیت زیادی دارد.

%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B3%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF.jpg

تب تک : با یکی دیگر از مقاله وبگردی دیگر در خدمت دوستان هستم . جایگاه بهتر در الکسا داشته باشید

بهبود رتبه در سایت الکسا یکی از مواردی می باشد که وب مسترها همواره در موردش سوالات فراوان طرح می کنند. تعداد قابل توجه ای از وب مستر ها معتقد هستند که الکسا معیار قابل قبولی برای قیاس جایگاه وب سایت ها نمی باشد.به همین دلیل نیازی هم نیست هدف گذاری برای بهبو رتبه الکسا سایت خود داشته باشند. در مقابل جمع دیگری از وب مستر ها رتبه الکسا را نوعی اعتبار برای وب سایت شمرده و آن را ارزشمند قلمداد می نمایند. این دسته همواره دنبال ابزارهای مختلف هستند تا صادقانه یا فریبکارانه هر طور شده به هدف افزایش رتبه الکسا سایت خود دست پیدا کنند. نظر دوستان محترم هست اما این مقاله برای اونای هست که عاشق پاپ ( به یاد تراوین پاپ باز ) هست به درد میخوره و به جز بهبود رتبه الکسا چیزی نسب سایتون نمیشه .

در حالت عادی، الکسا تنها با فهرست کردن آمار بازدید کنندگان شما، مدت زمان آنلاین بودن هر بازدید کننده، و تعداد صفحات بازدید شده توسط آنها، به متوسط گیری اقدام می کند و در نهایت با مقایسه میانیگن این ۳ فاکتور سایت شما را در بین دیگر سایت ها در رتبه ای جهانی و منطقه ای قرار می دهد.

روشن است بالاتر بودن جایگاه یک سایت، معنایش محبوب تر بودن اون سایت می باشد و این مطلوب هر وب مستری است. بنابراین بهبود رتبه الکسا به خودی خود مسئله ای مطلوب است. اما بحث بر سر شیوه و راه حل اتخاذی وب مسترها در مورد افزایش این رتبه است. مقالات فراوان در این حوزه منتشر شده است، از آموزش نوشتن مطالب خوب و … تا ثبت بک لینک و … . اما واقعیت این است که این موارد هیچ کدام اثر مستقیم در رتبه الکسا نداشته و فقط در حال همان بهبود کیفیت سایت شما و احتمالا در نهایت محبوب تر شدن شما است. بنابراین این توصیه ها بیشتر پیشنهادات کلیشه ای از زرد نویسان اینترنت می باشد و آنقدرها توصیه های مهمی نیستند.

بهبود رتبه الکسا

برخی اسکریپت ها یا نرم افزارهایی در دسترس است که با کمک از فهرست سرورها، خودکار اقدام به ارسال بازدید تقلبی به سایت شما می کنند. به این صورت الکسا ترافیک سنگینی را بر روی سایت شما مشاهده می کند و در نهایت شما شاهد افزایش رتبه الکسا در سایت خود خواهید بود. اما همانطور که روشن است با توقف این کار به سرعت شاهد کاهش رتبه الکسا خود خواهید بود. از معایب دیگر این شیوه لو رفتن اسکریپت ها می باشد. هر چند ما اینجا اصلا با گوگل کار نداریم، اما گوگل پیرو سیاست اسپم ستیزیش از تولید هر نوع اسکم در شبکه پیشگیری می کند، که به همین دلیل با وجود افزایش رتبه الکسا به کمک این اسکریپت ها شاهد اتفاق ناخوشایند کاهش ایندکس صفحات خود و جایگاه اونها در نتایج جستجو خواهید بود. که این اصلا مطلوب یک وب مستر نیست.

راه حل پیشنهادی برای بهبود رتبه الکسا چیست؟

اگر دنبال راه حلی صحیح برای بهبود رتبه الکسا هستید، بهترین گزینه استفاده از سایت های تبادل بازدید کننده می باشد. منظور تبلیغات popup نمی باشد، هر چند این نیز یک شیوه نسبتا معقول تراست تا آن اسکریپت ها اما مطمئناً رایگان نخواهد بود. اما سایت های تبادل بیننده فراوانی وجود دارد که به کمک مرور خودکار یا مرور دستی، کاربرانی واقعی را به بازدید از سایت شما هدایت می کنند. این سایت ها این امکان را دارند که گاه بدون پرداخت پول و خرید امتیاز، نیز برای سایت خود بیننده جذب کنید. کافیست شما خودتان به بازدید از سایت دیگر اعضای سیستم بپردازید. به این ترتیب مثلا بابت هر سایت که شما تماشا می کنید، یک نفر نیز سایت شما را تماشا خواهد کرد.

این سامانه، علاوه بر اینکه موجب بهبود رتبه الکسا سایت شما خواهد شد، هزاران بازدید کننده واقعی را مقابل سایت شما قرار می دهد که بسیاری مواقع ممکن است هر کدام از آنها مشتری تجارت شما شود، در حالی که بازدید های ورودی از اسکریپت چنین امکانی در موردشان وجود نداشت. ضمن این که مشکلات مورد غضب گوگل واقع شدن را نیز هرگز نخواهید داشت.

نیاز هم نیست ۲۴ ساعت با این اسکریپت ها کار کنید، شما می توانید مثلا روزانه تنها ۱ ساعت این سیستم را فعال کنید. در عرض همین ۱ ساعت صدها بازدید از سایت شما صورت خواهد گرفت. در اینجا یکی از بزرگترین و معتبرترین سیستم ها را در این زمینه به شما معرفی می کنیم، سیستم rank boost up به عنوان یکی از ساده ترین در عین حال اثر گذارترین سیستم ها می باشد. مراحل عضویت و فعالیت در این سایت را به صورت تصویری در زیر با هم مرور می کنیم.

نخست لازم است در سایت رنگ بوست آپ(rank boost up) عضو شوید. برای این منظور بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%A2%D9%BErank-boost-up.jpg

سپس در صفحه باز شده لینک عضویت را مانند تصویر زیر انتخاب بفرمائید:

%D9%85%D9%86%D9%88-%D8%B9%D8%B6%D9%88%D9%8A%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%A2%D9%BEra.jpg

در مرحله بعد همانطور که مشاهده می شود حداقل اطلاعات از شما درخواست شده است که باید انها را وارد نمائید:

%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%A2%D9%BErank.jpg

سپس فرم را ارسال کنید، برای شما یک ایمیل فعالسازی ارسال خواهد شد که با کلیک بر روی لینک آن عضویت شما در سایت تائید خواهد شد.

%D8%A7%D9%8A%D9%85%D9%8A%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D9%8A%D9%8A%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-rank-boost-u.jpg

قبل از آن که به حساب کاربری خود وارد شوید، لازم است ۲ افزونه را بر روی فایرفاکس نصب کنید، که در زیر می توانید این دو افزونه را دریافت و نصب کنید:

پس از نصب این دو افزونه لازم است یک بار مرورگر را مجدد راه اندازی کنید تا افزونه ها فعال شوند. اکنون وارد حساب کاربری خود بشوید. با توجه به این که سایت rank boost up نیازمند مدیریت یک سربرگ از فایرفاکس است شما باید مجوز نمایش پاپ آپ را به این سایت بدهید. برای این منظور مانند تصویر بر روی گزینه موجود در حساب کاربری خود کلیک کنید:

پس از کلیک بر روی این گزینه نوار راهنمای فایرفاکس باز خواهد شد که شما اونجا مجوز باز شدن پنجره را به این سایت با کلیک بر روی گزینه “Allow” یا در نسخه های فارسی “مجاز” باید بدهید.

در مرحله بعد جهت ثبت آدرس سایت خودتان، در فیلد مربوط آدرس را وارد کنید و ضمن زدن تیک فعال بودن آن کلید Save را بفشارید.

%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%A2%D9%BE.jpg

شروع کار با rank boost up و بهبود رتبه الکسا

اکنون – یا هر دفعه که قصد کسب امتیاز را دارید – با کلیک بر روی کلید “Launch Autosurf Booster” سیستم به طور خودکار شروع به باز کردن یک سربرگ جدید می کند، بعد از چند لحظه خودکار آن را بسته و سربرگ جدید دیگری باز می کند و شما می توانید به کارهای خود برسید.

پس از تنها یک روز شما شاهد افزایش رتبه الکسا سایت خود خواهید بود. و به مرور این جایگاه بهبود خواهد یافت. این آموزش را به دیگر وب مسترها نیز بدهید، مطمئناً پس از مدتی تعداد کاربران ایرانی حاضر در این سایت افزایش خواهد یافت که به بالا رفتن راندمان این سایت برای ما ایرانیان منجر خواهد شد.

منبع : تب تک

برای مطالعه بیشتر میتونید به منبع مراجعه کنید

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

دوستان این روش ضرری نداره ؟ یعنی ممکنه گوگل یا الکسا سایت رو اسپم شناسایی کنند و خطراتی به همراه داشته باشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

دوستان این روش ضرری نداره ؟ یعنی ممکنه گوگل یا الکسا سایت رو اسپم شناسایی کنند و خطراتی به همراه داشته باشه؟

نه ضرر نداره فایده هم نداره این برای اونای هست که عشق رتبه الکسا هستن خوب هست

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

با سلام و تشکر.

این ترجمه شده بوده؟؟

.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

نه ضرر نداره فایده هم نداره این برای اونای هست که عشق رتبه الکسا هستن خوب هست

رتبه ی الکسا مگه توی قیمت تبلیغات سایت تاثیر نداره؟

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

شاید در نگاه اول برای تحریک به تبلیغ، تاثیر داشته باشد؛ اما مهم نتیجه گرفتن از تبلیغ است.

من در یکی از سایت های دو رقمی ایران تبلیغ داده بودم (با بنر خوب و موقعیت مکانی خوب) اما جالب است که طی یک ماه تنها 80 ورودی به سایت داشتم! بدون یک ریال درآمدزایی! و دیگر تبلیغ در آن سایت را تمدید نکردم.

فکر می کنم قیمت تبلیغات یک سایت را موضوع و محتوای آن، زمان های بروز شدن محتوا و سطح مخاطبان سایت تعیین می کند.

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

رتبه ی الکسا مگه توی قیمت تبلیغات سایت تاثیر نداره؟

کاربری که میخواد تبلیغات کنه یک فاکتورش رتبه الکسا هست چندین فاکتور مهم هست از جمله گوگل انالیز و ....

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری