amir khalaji mehr

معرفی افزونه‌ی واژه نگار

7 پست در این موضوع قرار دارد

درود دوستان

همیشه این درخواست از سوی کاربران وردپرس مطرح بوده که چطور میشه واژه‌های پیش‌فرض وردپرس رو تغییر داد، واژه‌های مثله جفنگ، پیشخوان، دیدگاه‌ها و.... تو برخی از موارد کاربران تمایل دارند واژه‌های ترجمه شده در پوسته و افزونه‌های وردپرس رو نیز تغییر بدن، ایجاد این تغییرات از طریق فایل زبان امکانپذیره، اما با بروزرسانی بخصوص در هسته تغییرات کاربران از بین میره

این افزونه کمک میکنه تا براحتی تمام واژه‌های پیش‌فرضی که در هسته، پوسته و افزونه‌های وردپرس وجود دارند رو به واژه‌های دلخواه تغییر داد

برای استفاده از افزونه تنها کافیه همانند تصویر زیر واژه‌ی پیش‌فرض و واژه‌ی تازه رو وارد کنید

replace-default-words.gif

اطلاعات بیشتر

دریافت افزونه از مخزن وردپرس

13

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار خوبه سپاس از دوستان ماندگار وب

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی ، خسته نباشید جناب خلجی مهر

برای توسعه ورژن بعدی اگر میشد گزینه های اکسپورت و ایمپورت نیز برای ترجمه ها وجود داشته باشه بهتر هم میشد

موفق باشید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی ، خسته نباشید جناب خلجی مهر

برای توسعه ورژن بعدی اگر میشد گزینه های اکسپورت و ایمپورت نیز برای ترجمه ها وجود داشته باشه بهتر هم میشد

موفق باشید

سپاسگزارم حسین جان

حتما، پیشنهاد خیلی خوبی بود

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی بود ..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بروزرسانی به نگارش 1.2

• سازگاری با وردپرس شبکه
  • افزودن ویژگی درون‌ریزی و برون‌ریزی واژه‌ها
  • افزودن فایل زبان کردی

https://wordpress.org/plugins/replace-default-words

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی عالی ممنونم واقعا کاربردی و واجب بود

بعضی از کلماتش خیلی مسخره بود:lol::lol:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط tabriziran
      با سلام و احترام
      من با استفاده از ووکامرس ، فروشگاهی در سایتم راه اندازی کردم در صفحه اصلی فروشگاه، فاصله بین اسلایدر بالای صفحه و نمایش دسته ها زیاد هست. می خواستم اگر ممکن هست راهنمائی کنید که این فاصله را حذف کنم.
      آدرس سایت : http://tabriz-iran.ir/shop
      با تشکر

• توسط maria
      سلام در پنل مدیریت سایت من گزینه های مربوط به افزونه ها که شامل افزودن، افزونه های نصب شده و همه افزونه ها است ، نمایش داده نمیشود
      البته من لیست افزونه ها رو میبینم مشکلم اینه که هیچ گزینه ای برای اضافه کردن پلاگین ندارم. ممنون میشم کمکم کنید واجبه
    • توسط iranh00
      با سلام 

من یک افزونه دارم، میخوام ببینم کسی میتونه آموزش بده نال بشه، یا در قبال دریافت هزینه خودش نال کنه ؟

• توسط pese
      سلام
      با افزونه کیوفرم quform در سایتم فرم زدم اطلاعات توسط کارفرمایان و کارجویان در سایتم توسط فرم ثبت می شود.
      حالا من پایگاه داده ام رکوردهاش خیلی زیاد شده برای پیدا کردن کارفرما باید فرمی درست کنم تا از طریق کد ملی و یا نام و یا تلفن بتوانم به مشخصات کامل آن کارفرما سریع دسترسی داشته باشم.
      افزونه کیو فرم آیا فقط اطلاعات را فقط ارسال می کنه به دیتابیس من ؟؟؟؟ آیا نمی شه فرمی را با همان نوشت که بتوانم اطلاعاتی را از پایگاه داده استخراج کنم اگر می شه لطفا راهنمایی کنید .
      عکس و توضیحات کامل باشه
    • توسط 90Sahand
      the night sky. Com یه افزونه ای هست که مثل این سایت برام سفارش بگیره؟