amir khalaji mehr

معرفی افزونه‌ی واژه نگار

7 پست در این موضوع قرار دارد

درود دوستان

همیشه این درخواست از سوی کاربران وردپرس مطرح بوده که چطور میشه واژه‌های پیش‌فرض وردپرس رو تغییر داد، واژه‌های مثله جفنگ، پیشخوان، دیدگاه‌ها و.... تو برخی از موارد کاربران تمایل دارند واژه‌های ترجمه شده در پوسته و افزونه‌های وردپرس رو نیز تغییر بدن، ایجاد این تغییرات از طریق فایل زبان امکانپذیره، اما با بروزرسانی بخصوص در هسته تغییرات کاربران از بین میره

این افزونه کمک میکنه تا براحتی تمام واژه‌های پیش‌فرضی که در هسته، پوسته و افزونه‌های وردپرس وجود دارند رو به واژه‌های دلخواه تغییر داد

برای استفاده از افزونه تنها کافیه همانند تصویر زیر واژه‌ی پیش‌فرض و واژه‌ی تازه رو وارد کنید

replace-default-words.gif

اطلاعات بیشتر

دریافت افزونه از مخزن وردپرس

13

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار خوبه سپاس از دوستان ماندگار وب

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی ، خسته نباشید جناب خلجی مهر

برای توسعه ورژن بعدی اگر میشد گزینه های اکسپورت و ایمپورت نیز برای ترجمه ها وجود داشته باشه بهتر هم میشد

موفق باشید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی ، خسته نباشید جناب خلجی مهر

برای توسعه ورژن بعدی اگر میشد گزینه های اکسپورت و ایمپورت نیز برای ترجمه ها وجود داشته باشه بهتر هم میشد

موفق باشید

سپاسگزارم حسین جان

حتما، پیشنهاد خیلی خوبی بود

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی بود ..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بروزرسانی به نگارش 1.2

• سازگاری با وردپرس شبکه
  • افزودن ویژگی درون‌ریزی و برون‌ریزی واژه‌ها
  • افزودن فایل زبان کردی

https://wordpress.org/plugins/replace-default-words

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی عالی ممنونم واقعا کاربردی و واجب بود

بعضی از کلماتش خیلی مسخره بود:lol::lol:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط 90Sahand
      the night sky. Com یه افزونه ای هست که مثل این سایت برام سفارش بگیره؟
    • توسط mosisms
      سلام
       دنبال یه افزونه میگردم که بتونه به کمک کوکی مطالب مرتبط رو پیشنهاد بده یا مطالبی که قبلا کاربر مشاهده کرده...
      چنین افزونه ای وجود داره ؟
    • توسط david7222222222
      چطور میتونم تقویم یک افزونه ی وردپرس رو شمسی کنم ؟ از تقویم این افزونه برای حسابداری و ثبت قرار ملاقات استفاده میشه و باید در نمایش هم کاملا شمسی باشه.لطفا کمک کنید ممنون
    • توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر 
    • توسط Sajad_IRANI
      سلام. در قالب استور کامرس گزینه های قشنگی وجود داره که با حرکت علامت موس روی محصولات گزینه های علاقه مندی، مشاهده سریع، مقایسه و افزودن به سبد خرید (mouse over) نمایش داده میشن. میخواستم بپرسم چطری میشه این گزینه ها رو روی سایتم ایجاد کنم.
      آدرس سایت من:https://pegahproto.ir
      آدرس قالب استور کامرس: https://hamyarwp.com/preview/storecommerce/
      نمونه عکسشو بارگذاری کردم/ ممنون...