رفتن به مطلب

کش هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز گرامی؛دوستان عزیز من قبلا سایتم را بر روی یک هاستی که خریداری کرده بودم اپلود کرده ام بعد دوباره به دلیل تغییرات برش داشتم ویک صفحه کامینگ سونگ طراحی کردم ودوباره اپلود کردم وفایل های سایت قبلیمو از روی هاست پاک کردم الان دوباره که سایت اصلی ام را روی هاستم اپلود کردم وفایل های مربوط به صفحه کامینگ سونگم را پاک کردم بازم در کش وجود دارد فایل های صفحه کامینگ سونگم یعنی وقتی ادرس سایتم را که تایپ میکنم بازم صفحه کامینگ سونگ باز میشه فکر میکنم مشکلی در کش هاست وجود داشته باشه ممنون میشم کمکم کنید.باتشکر

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز گرامی؛دوستان عزیز من قبلا سایتم را بر روی یک هاستی که خریداری کرده بودم اپلود کرده ام بعد دوباره به دلیل تغییرات برش داشتم ویک صفحه کامینگ سونگ طراحی کردم ودوباره اپلود کردم وفایل های سایت قبلیمو از روی هاست پاک کردم الان دوباره که سایت اصلی ام را روی هاستم اپلود کردم وفایل های مربوط به صفحه کامینگ سونگم را پاک کردم بازم در کش وجود دارد فایل های صفحه کامینگ سونگم یعنی وقتی ادرس سایتم را که تایپ میکنم بازم صفحه کامینگ سونگ باز میشه فکر میکنم مشکلی در کش هاست وجود داشته باشه ممنون میشم کمکم کنید.باتشکر

کد زیر رو درون فایل .htaccess در مسیر public_html قرار بدید :

<filesMatch "\.(html|htm|php)$">
FileETag None
<ifModule mod_headers.c>
Header unset ETag
Header set Cache-Control "max-age=0, no-cache, no-store, must-revalidate"
Header set Pragma "no-cache"
Header set Expires "Wed, 11 Jan 1984 05:00:00 GMT"
</ifModule>
</filesMatch>

از ایجاد cache فقط برای فایل های html , htm , php جلوگیری میکنه .

موفق باشید .

لینک به ارسال

مشکلم حل نشد به این ادرس شما یک نگاهی بندازیدhttp://wp1web.ir/من یک چند دفعه دیگه اپلود انجام دادم اما به این مشکل برخورد نکرده بودم یک صفحه سفید میاد بدون هیچ خطایی ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

چگونه میتونم دیباگ سایت خود را فعال کنم؟

با کمی جستجو در انجمن به پاسخ سوال های خود خواهید رسید !

برای فعال کردن دیباگ وردپرس :

فایل wp-config.php را باز کنید ، سپس به دنبال کد زیر بگردید :

define('WP_DEBUG', false);

سپس false را به true تبدیل کنید ، به این صورت :

define('WP_DEBUG', true);

و پس از اینکه فهمدید مشکل از چه فایل هایی هست ، true را به false تبدیل کنید .

موفق باشید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...