رفتن به مطلب

ریدایرکت لینک حذف شده با افزونه Redirection

chem

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من باتوجه به اینکه سایتم رو به صورت دستی به وردپرس منتقل کردم ودر گوگل وبمستر هم برخی لینک ها رو حذف کردم اما هنوز در نتایج سرچ گوگل اولین سایتی که اون موضوع رو سرچ می کنم سایت بنده است اما وقتی روی اون لینک کلیک میشه وارد سایت که میشه ارور 404 میده .

خوب مگه وقتی لینکی از گوگل حذف بشه نباید دز نتایج بیاد؟ حالا من برای اینکه کاربران سایتم رو از دست ندم از طریق ورودی گوگل از افزونه

Redirection استفاده کردم و اون لینک قبلی که با یه ساختار دیگه هست رو در قسمت old و لینک جدید اون مطلب در قسمت new وارد کردم و به راحتی کاربران به لینک جدید مطلب هدایت میشن . این اتفاق وقتی کاربر وارد سایت می افته خیلی سریع ریدایرکت میشه

حال سوال من این است که آیا این کار روی سئو و رنک سایت تاثیر می گذارد؟

قابل توجه ایتکه اصلا در گوگل وبسمتر هیچ خطایی در هیچ قسمتی ندارم .ولی سرعت ایندکس لینک های جدید کم هستش

ممنون میشم دوستان و مدیران اهل فن راهنمایی نمایند

باتشکر

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

این عمل ریدایرکت تاثیر مثبتی در سایتتون خواهد گذاشت

بهتر بگم از ضرر و کم ارزش شدن سایتتون جلوگیری میکنه ادامه بدید

لینک به ارسال

سلام ، +پاسخ دوست عزیزمون ، اگر ساختار پست های قبلی و جدیدتون تقریباً مشابه هست میتونید برای راحتی کار خودتون از طریق فایل htaccess لینک ها رو ریدایرکت 301 کنید که ضرری به سایتتون وارد نشه ، در کل مهم این هست که تعداد ارور های 404 بالا نره (تعداد کمش مشکلی ایجاد نمیکنه)

لینک به ارسال

سلام ، +پاسخ دوست عزیزمون ، اگر ساختار پست های قبلی و جدیدتون تقریباً مشابه هست میتونید برای راحتی کار خودتون از طریق فایل htaccess لینک ها رو ریدایرکت 301 کنید که ضرری به سایتتون وارد نشه ، در کل مهم این هست که تعداد ارور های 404 بالا نره (تعداد کمش مشکلی ایجاد نمیکنه)

ساختار پست های قبلی نیوک بوده که با وردپرس فرق دارد. پس میتونم تمام لینک های قبلی رو با این روش ریدایرکت کنم؟

خود لینک های قبلی چقدر طول میکشه تا از نتایج سرچ گوگل حذف بشن؟

لینک به ارسال

ببینین بهترین کار اینکه ساختار پست های جدیدتون رو بکنین مثل قبلی ها. تنظیمات » پیوند های یکتا (میتونید هرنوع ساختاری دوست داشتید بذارید براش)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...