رفتن به مطلب

لود نشدن سایت و پیغام 504 Gateway Time-out

javad abbasi

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید.

نمی دونم یه لحظه اول سایت دیدم دیر داره لود میشه. بعد این پیغام میاد .

504 Gateway Time-out

nginx

نکنه هک شده باشم؟

دوستان کمک می کنند؟ چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید.

نمی دونم یه لحظه اول سایت دیدم دیر داره لود میشه. بعد این پیغام میاد .

504 Gateway Time-out

nginx

نکنه هک شده باشم؟

دوستان کمک می کنند؟ چیکار کنم ؟

آقا سایت الان دیگه بالا اومد. خداییش دلم ریخت. یه عالم زحمت کشیده بودم. اگه هک میشد چیکار می کردم. بک آپ هم نگرفته بودم. چرا اینجوری شده بود؟

من برای اینکه امنیت سایت را بالا ببرم چیکار کنم.؟

لینک به ارسال

این مشکل 100% از سرور هست و نگران نباشید

به نقل از یه منبعی :

دليل بوجود آمدن اين خطا اين است كه يكي از سرورهاي وب در زمان مناسب پاسخي را از سرور ديگر دريافت نكرده است لذا بارگزاري صفحه مورد نظر به مشكل برخورد كرده است. اين خطا مي تواند به دليل خاموش بودن يكي از سرور ها و يا عدم كار كردن مطلوب آن دارد.

راه حل :

بوجود آمدن اين خطا بيشتر وقت ها به دليل مشكل در شبكه بندي بين سرورها و يا مشكلي بر روي سرور وب مي باشد و اين بدين معني است كه مشكل در روي كامپيوتر كاربر يا ارتباط اينترنتي او نيست. هرچند اين مشكل از جانب كاربر زياد قابل حل شدن نيست اما كاربر مي تواند موارد زير را انجام دهد:

1- صفحه وب خود را توسط فشردن كليد F5 و يا دكمه Refresh/Reload بازفراخواني كنيد. خيلي وقت ها يك ارتباط كم سرعت اينترنتي سبب بروز اين خطا مي شود كه با Refresh كردن صفحه مشكل برطرف مي شود.

2- به دليل اينكه اين خطا ، خطايي مربوط به سرورها است لذا اين خطا بر روي هريك از كامپيوترهايي كه در تلاش هستند به آن صفحه دسترسي داشته باشند ايجاد خواهد شد لذا اين شانس وجود دارد كه اين خطا به مدير سايت قبلا اعلام شده و مورد تحت بررسي باشد لذا مي تواند بعد از مدتي صفحه مورد نظرتان را بازخواني كنيد.

3- در صورتي كه براي دسترسي به صفحه مورد نظرتان عجله داريد لذا با مدير سايت تماس حاصل نموده و مورد را پيگيري كنيد.

لینک به ارسال

این مشکل 100% از سرور هست و نگران نباشید

به نقل از یه منبعی :

از دوستان ممنونم. یعنی خیلی ممونم. باید یه فکری هم به خال امنیت هر چه بیشتر سایت بکنم. اینجوری خیالم راحتتره. من برای اولین بار تو اینترنت با این خطا مواجه شدم برای همین ترسیدم که هک نشده باشه سایت .

چون امنیت سایت خیلی مهمه یه بخش از تالار به امنیت اختصاص می یافت بهتر میشد.

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

سلام بعید میدونم بخاطر سرور باشه هرچند بارها با سرور تماس گرفتم و موارد احتمالی را نیز چک کرده. بنده دو تا هاست متفاوت از دو سرویس دارم که یکیش با این خطا مواجه میشه در قسمت سی پنل هم رم سریع پر و قرمز میشه شاید بخاطر حجم کار یا افزونه های موجود باشه.

کسی با این موارد برخورد داشته راهنمایی کند.

لینک به ارسال

از سروره برای حل مشکل با بخش پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید. بررسی ارور لاگ هم می‌تونه راه‌گشا باشه

لینک به ارسال

سلام ممنونم از شما توی لوگ دائمن این خطا وجود دارد شما اطلاعی دارید از کدام قسمت هست؟

[26-Jul-2017 19:46:21 UTC] The The "add_to_cart_fragments" hook uses out of date data structures and function is deprecated since version 3.1.1. Replace with woocommerce_add_to_cart_fragments.
[26-Jul-2017 20:29:53 UTC] The The "add_to_cart_fragments" hook uses out of date data structures and function is deprecated since version 3.1.1. Replace with woocommerce_add_to_cart_fragments.
[26-Jul-2017 20:32:32 UTC] The The "add_to_cart_fragments" hook uses out of date data structures and function is deprecated since version 3.1.1. Replace with woocommerce_add_to_cart_fragments.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...