sami85

پاک کردن عنوان همه پستها در نمایش سایت

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

مشکل من مربوط به عدم شناخت نحوه استایل نویسی ورد پرسه ... که مشکل از منه نه ورد پرس !

به من توضیح دهید که چرا

آدی های هر قسمت رو نمیشه ساده پیدا کرد ! کلاس هر قسمت مشخصه !!! ID Class

من میخوام توی پوسته ۲۰۱۵ تمام پستها که همگی عنوان دارند عنوانهاشون نمایش داده نشه ! اما ورد پرس برای هر پست یک آدی مشخص کرده مثال :

#post-186 > header > h2 > a

و کلاس این قسمت که باید حذف بشه هم :

class="entry-title

حالا یکی بگه که آی دی مربوط به همه پستها که دستور میده disable : none رو اجرا بشه چیه !

دهن من سرویس شد ! 78 عدد entry-title و بیش از 100 تا post پیدا میکنم ! توی ویرایشگر ! header هم به همین صورت !

من از inspect element استفاده میکنم و سایتهای php راحت می فهمی چی کجاست ! اما این سیستم در عین اینکه ساده ساختنش که هر کسی بتونه کار کنی خیلی پیچ در پیچه !

با احترام امیدوارم کسی بهش بر نخوره چون از نظر من که نمی فهممش اینجور به نظر میاد !

ویرایش شده در توسط sami85
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، برای پاک کردن چرا سراغ style ها رفتین؟ کد مربوط به عنوان رو در حلقه باید پاک کنید.

اگرم لازم میدونید که با CSS پاک بشن نباید به دنبال آیدی باشید حتماً که ، کلاً ID و class هر دو در برنامه نویسی CSS یه حالت رو دارن

حتماً لازم نیست که به #post-186 استایل بدید میتونید به entry-title استایل بدید ، اینجوری:

h2.entry-title {
display: none !important;
}

فقط یادتون باشه بعد از اینکه این کد رو داخل فایل style.css گذاشتین باید F5 بزنید تا کش مرورگرتون پاک بشه و تغییرات اعمال شده دیده بشه.

اگر میخواین entry-title های صفحات دیگه پاک نشه ، باید در کد ها تغییر ایجاد کنید و مثلاً یه کلاس به کلاس های title اضافه کنید به نام مثلاً index-title

بازم اگر نیاز به توضیحات تکمیلی بود بگید.

موفّق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط noorian
      سلام دوستان
      من درحال طراحی یک افزونه هستم ، و افزونه با فایل استایل با پسوند css سازگار نیست (style.css) پس مجبور شدم فایل استایل رو با پسوند php ایجاد کرده و در فایل اصلی افزونه فراخوانی کنم (include style.php)

اما وقتی افزونه رو نصب میکنم ارور زیر رو میده :
      این افزونه 2405 حرف از خروجی غیرمنتظره در طول فعال‌سازی تولید کرد. اگر پیام اخطار “headers already sent” ، مشکلات مربوط به خوراک‌های پیوند یا مسائل دیگر را دریافت کردید، این افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.
      چطوری این مشکل رو رفع کنم؟

• توسط Ali.soleimani1378@
      سلام دوستان خسته نباشید
      برای ساخت صفحات سایت از افزونه المنتور و المنتور پرو استفاده کردم و فوق العاده برام کار راه انداز بوده
      منتها الان میخوام برای عکس ها و آیکون هام یه قالب شش ضلعی درست کنم
      درست مثل این سایت
      http://flatmode.com/

اما المنتور امکان انتخاب قالب رو بهم نمیده
      حداکثر امکان گرد کردن حاشیه رو میده
      اما شش ضلعی نمیشه باهاش ساخت

میخواستم ببینم آیا میشه از قسمت CSS افزونه المنتور یا خود بخش CSS اضافی قالب این مساله رو بهش تزریق کرد؟

خیلی مهمه لطفا کمک کنید
    • توسط amir5250
      با عرض سلام
      دوستان من قالب kahuna رو از مخزن وردپرس دانلود کردم و استایل هاش رو توی سیستمم تغییر دادم و با استفاده از localhost تغییرات رو چک میکردم و مشکلی نداشتن، اما حالا که قالب رو روی وردپرس نصب کردم قالب مثل روز اولش شده و استایل هایی که بهش دادم رو نمی خونه. من استایل جدیدی هم بهش اضافه نکردم فقط همون استایل های قبلی رو ویرایش کردم،آخه مگه غیر از style.css و rtl.css راه دیگه ای برای استایل دهی هست؟ جالب اینجاست با اینکه اسکرین شات رو هم عوض میکنم ولی اسکرین شات اولیه خودش رو نمایش میده...کسی میدونه باید چیکار کنم؟
      در ضمن از ویرایشگر وردپرس هم که استفاده میکنم همه تغیراتی که به استایل ها دادم هستشون 
      لطفا راهنمایی کنید