رفتن به مطلب

مشکل در نمایش دادن فیلدهای wp_key در پایگاه داده وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

من دارم جستجوی پیشرفته بین کاربران و تو ی سایت به صورت جدا می نویسم که بر اساس چند مورد بین کاربران سایت جستجو میکنه . که این موارد هستند : نام - نام خانوادگی - ایمیل و نام کاربری . که نام و نام خانوادگی در جدول wp_usermeta و نام کاربری و آدرس ایمیل هم در جدول wp_users قرار دارند . من مشکلی با این مورد ندارم با ی شرط جدول مورد نظر برای جستجو رو انتخاب می کنم ولی مشکلی که دارم اینه که تو جدول wp_usermeta فیلد first_name وجود نداره بلکه این فیلد داخل فیلد meta_key هست الان موندم چ جوری فیلد first_name که داخل فیلد meta_key هست رو فراخوانی کنم . البته گفتم این جستجو بدون استفاده از وردپرس هست و با PHP دارم می نویسم.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

با select تو در تو می تونید کارتون رو انجام بدید ولی بهتره از توابع usermeta استفاده کنید. با get_user_meta می تونید هر پارامتر رو جداگونه خروجی بگیرید.

لینک به ارسال

خیلی ممنون از پاسختون . من میخوام جستجوی پیشرفته بین کاربران درست کنم ولی با وردپرس ن افزونه درست حسابیی هست و نه آموزشی . تگ های usermeta رو هم نگاه کردم دیدم خوبن ولی چ جوری با اونا میشه ی فرم جستجو درست کرد؟؟؟

لینک به ارسال

خیلی ممنون از پاسختون . من میخوام جستجوی پیشرفته بین کاربران درست کنم ولی با وردپرس ن افزونه درست حسابیی هست و نه آموزشی . تگ های usermeta رو هم نگاه کردم دیدم خوبن ولی چ جوری با اونا میشه ی فرم جستجو درست کرد؟؟؟

اگه با php و مفاهیم ارسال داده های فرم آشنا باشید به سادگی می تونید همچین چیزی بنویسید. من اگه فرصتش شد تا شب یه نمونه کد برات آماده می کنم میزارم اینجا.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...