رفتن به مطلب

بالا نرفتن بازدید !

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

بعد یک سال تلاش بازدید سایت از 50 تا ای پی بالاتر نمیره

علت چیه ؟

قالب اختصاصی

اپدیت بسیار بالا و سایت فوق العاده بروز

حتی 150 هزار تومن بک لینک هم برای سایت خریداری کردم

اما بعد یک سال بازم 30 تا 50 تا بازدید دارم ! خیلی عجیبه ! راهنمایی کنید

ultra-music.ir

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز؛ به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید.

به قول معروف، چند فوت و کمی صبر. به علاوه، ایده سایت شما خیلی خیلی خیلی تکراری هست که طبیعیه کسی سراغ سایت شما نیاد و سراغ مراجع قدیمی‌تر و کامل‌تر بره.

اگه واقعاً بازدید می‌خواید، به جای صرف هزینه روی بک‌لینک، به تبلیغات فکر کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

حرف شما کاملا صحیح هستش ! اما !

یکی از دوستان یه سایت فیلم ایجاد کردن ! و مسلما یه ایده بسیار تکراری ! ولی این سایت طی 2 هفته 6 برابر سایت 1 ساله من بازدید جذب کرد بدون تبلیغات و حتی یه قالب اختصاصی !

من حدس میزنم قالب من مشکل داره ! نظر شما ؟

لینک به ارسال

سلام

سایت موزیک خیلی باید روش کار کنید تا توی گوگل رتبه بیاره و ورودی بالا بهتون بده چون رقابت خیلی خیلی سنگینه و حالا حالا نباید انتظار زیادی داشته باشید!

مگر اینکه ایده ای جدید ارائه بدید و به شدت براش تبلیغ کنید تا بازدیدتون بره بالا

وگرنه ورودی های گوگل اکثرا میرن به سایت های معتبر و خیلی کم پیش میاد سایت های دیگه ای رو انتخاب کنن (معمولا یکی دو نتایج اول گوگل رو کلیک میکنن)

همچنین سرعت لود سایت پایینه، برای سایت موزیک هاست ایران توصیه میشه همراه با قالب سبک (اگه میخوایید بازدید از گوگل بگیرید)

ضمن اینکه قالب سئو نیست و تا اونجایی که من دقت کردم مثل اینکه حتی تگ های H هم داخل کدها استفاده نشده که ابتدایی ترین بخش سئو محسوب میشه!

برای هاست دانلود هم سعی کنید از سرورهای داخلی استفاده کنید که نهایت سرعت رو ارائه بدید و کاربر رو جذب کنید.

از عکس های بی کیفیت و پخش هم سعی کنید توی سایت، مخصوصا صفحه اصلی استفاده نکنید.

کاربر همیشه دوس داره وقتی وارد سایت میشه سریعا به چیزی که میخواد دسترسی پیدا کنه، خیلیا حاضر نیستن حتی تبلیغات زیاد رو رد کنند و بیان پایین صفحه تا برسن به موزیک ها!

مخصوصا کاربرهای موبایل

و مخصوصا اگر همراه با این تبلیغات و تصاویر، پاپ آپ هم باز بشه، کاربر همون لحظه سایت رو میبنده و میره یه جا دیگه چون انتخاباش خیلی زیاده :D

اینایی که گفتم اکثرا برای جذب و موندگار شدن کاربر بود، دلیلشم اینه که همین نگه داشتن کاربر ثابت توی سایت خودش باعث جلب توجه گوگل میشه...

ویرایش شده توسط Milad123
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...