رفتن به مطلب

مشکل در قسمت تقسیم کردن index.php

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز من یه مشکل داشتم من قالبی ایجاد کردم و الان می خواستم کدهای هز کدوم رو توی فایل خودش قرار بدم وقتی انجام میدم قالب توی مرورگر اینترنت اکسپلورر می ریزه بهم عکس رو نگاه کنید قسمتی که قرمز کردم ایجاده شده و قالب میاد سمت راست این مشکل زمانی ایجاد میشه که کدها رو قرار میدم ولی وقتی همه کدها توی فایل index.php هست مشکلی ندارم دوستان عزیز لطف راهنمایی کنید مشکل من کجاست

کد های لازم برای فراخونی هر فایل به این صورت هستش فراخونی پیش فرض خود ورپرس

<?php get_header(); ?>

فراخونی با اسم مورد نظر

<?php include (TEMPLATEPATH . '/right.php'); ?>

post-15-0-24673800-1352289372_thumb.jpg

ویرایش شده توسط OfflineBaz
لینک به ارسال

توی اکسپلورر کلا قالب میاد همراه با اون قسمت که نشون دادم ولی توی فایر فاکس فقط اون قسمت بالا میاد

من ادیتور رو عوض کردم مشکل حل شد از ادیتور Notepad++ استفاده میکردم که اونو عوض کردم مشکل رفع شد نمیدونم مشکل کجا بود تنظیمات ادیتور رو دست نزدم که فکر کنید از تنظیمات باشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن الان ادیتور Notepad++ رو گذاشتم کنار فعلا

لینک به ارسال

مشکل شما از نوع کدینگ بوده .توی نود پد ++ از منوی encoding گزینه UTF-8 without BOM را بزنید درست میشه.منم همین مشکل را با فایل فانکشن و فایل هدر داشتم درست شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...