saman123

سوال در مورد استفاده از cdn برای وردپرس و گوگل

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

1- نظرتون در مورد cdn گوگل درایو چی هست ؟؟ آموزشی توو انجمن ازش ندیدم ...

2_ استفاده از cdn رو برای وردپرس و انجمن سازها لازم میدونید ؟؟؟ توصیه میکنید یا خیر؟؟؟

3_ بنظرتون cdn های رایگان خوبن ؟؟؟ مثلا گوگل ؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا چیزای کوچیک که از گوگل لود میشه تو قالبا میزارن ( مثل جاوااسکریپت و استایل و ... ) من سریع میارم رو هاست خودم از اونجا لینکش میکنم چون واقعا سرعت لود وبسایت رو میاره پایین ( چون ...) بعد شما فک کن بخوای cdn رو هم بزاری رو گوگل که دیگه اصا لود نمیشه سایتت :D البته من امتحان نکردم ولی فقط میدونم از گوگل برای سایتایی که بازدید کننده هاش ایرانین کمک نگیر!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1- نظرتون در مورد cdn گوگل درایو چی هست ؟؟ آموزشی توو انجمن ازش ندیدم ...

2_ استفاده از cdn رو برای وردپرس و انجمن سازها لازم میدونید ؟؟؟ توصیه میکنید یا خیر؟؟؟

3_ بنظرتون cdn های رایگان خوبن ؟؟؟ مثلا گوگل ؟؟؟

1- cdn ها باعث افزایش سرعت لود سایت از سرور های قدرتمند و ابری میشن و چه بهتر که یه جای معتبر مثل گوگل باشه !

2- برای وردپرس خوبه اما انجمن ساز ها رو خبر ندارم ، در ضمن برای کاربران خارج از ایران 100٪ افزایش سرعت داره و برای کاربران ایرانی هم همچنین اما شاید بخاطر تحریم ها کمی لود سایت با وقفه مواجه بشه ، CDN رایگان وردپرس که فیلتر هست و غیر قابل مصرف در ایران .

3- هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط armanq

سلام من یک صفحه به شکل بالا در افزونه گوگل درایو cnd دارم     هر کاری میکنم api هم فعال کردم به افزونه دادم یک صفحه نشان میده اتصال به گوگل درایو تا میزنم روش ارور400گوگل میاد
      لطفا اگر کسی بلده api برای این کار فعال کنه اعلام کنه   ممنون                  حجم گوگل رایو رو ارتقا دادم  می خوام ازش استفاده کنم

api همه چیز درسته ولی وقتی رویه تایید حساب گوگل درایو میزنم این پیام میاد  که میگه تو آون آدرس مشکلیه
      باید چکار کنم؟
    • توسط armanq

سلام من یک صفحه به شکل بالا در افزونه گوگل درایو cnd دارم     هر کاری میکنم api هم فعال کردم به افزونه دادم یک صفحه نشان میده اتصال به گوگل درایو تا میزنم روش ارور400گوگل میاد
      لطفا اگر کسی بلده api برای این کار فعال کنه اعلام کنه   ممنون                  حجم گوگل رایو رو ارتقا دادم  می خوام ازش استفاده کنم

api همه چیز درسته ولی وقتی رویه تایید حساب گوگل درایو میزنم این پیام میاد  که میگه تو آون آدرس مشکلیه
      باید چکار کنم؟

• توسط seyedi
      عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما

وب سایتمون دارای ssl تجاری است و تنظیمات کلودفلر بر روی آن انجام شده است (SSL مربوط به کلودفلر را هم Flexible قرار داده ام). مشکل اساسی باز نشدن وب سایت بر روی دیوایس های ios بدون قندشکن است. یعنی وب سایت فقط روی دیوایس های دارای سیستم عامل ios باز نمی شود مثل iphone5 ، البته با اینترنت همراه اول روی ios باز میشه ولی با اینترنت ایرانسل و مخابرات کار نمی کنه!
      زمانیکه کلودفلر غیرفعال است وب سایت به درستی کار می کند.

لطفا راهنمایی بفرمایید, ممنون.
    • توسط loppyshiraz
      سلام 
      دوستان چندتا سوال داشتم :
      سی دی ان میشناسید که برای دامین ir باشه؟ تحریم نباشیم سی دی ان برای ssl خطا نگیره ؟ مثل کلود فلر که خطا میگیره مخصوصا روی دامین ir سی دی ان آیا برای هاست ایران از خارج مناسب هست یا خیر ؟ ( نیاز هست برای هاست داخلی سی دی ان گرفت ) به غیر از کلود فلر کسی با سی دی ان های دیگه کار کرده و راضی بوده باشه ؟
    • توسط irsalam
      سلام به همه دوستان 
      من یک مشکلی دارم که گفتم شاید بتونم از تجربایت شما عزیزان استفاده کنم 
      سایت من یک cdn داره و یک هاست و قاعدتا cdn از هاست جداست و اون رو با افزونه  upload to ftp به سایت وصل کردم و برای سرعت بیشتر هم سایت رو به کلودفلیر متصل کردم و مشکل اینجاست که وقتی ترافیک کلود فلیر از cdn میگذره باعث میشه که تصاویر در هاست خود سایت آپلود بشن و در فضای cdn آپلود نشن و به عبارتی وقتی کلود فلیر میاد که تصاویر cdn  رو کش کنه ارتباطش با افزونه قطع میشه 

حالا سوال من اینه که من برای حل این مشکل که کلود فلیر cdn سایت من رو هم کش کنه باید چه تنظیماتی انجام بدم که با این مشکل مواجه نشم و محتوای cdn هم کش بشه چون هر چی گشنم چیزی در موردش پیدا نکردم