رفتن به مطلب

سوال در مورد استفاده از cdn برای وردپرس و گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام

1- نظرتون در مورد cdn گوگل درایو چی هست ؟؟ آموزشی توو انجمن ازش ندیدم ...

2_ استفاده از cdn رو برای وردپرس و انجمن سازها لازم میدونید ؟؟؟ توصیه میکنید یا خیر؟؟؟

3_ بنظرتون cdn های رایگان خوبن ؟؟؟ مثلا گوگل ؟؟؟

لینک به ارسال

والا چیزای کوچیک که از گوگل لود میشه تو قالبا میزارن ( مثل جاوااسکریپت و استایل و ... ) من سریع میارم رو هاست خودم از اونجا لینکش میکنم چون واقعا سرعت لود وبسایت رو میاره پایین ( چون ...) بعد شما فک کن بخوای cdn رو هم بزاری رو گوگل که دیگه اصا لود نمیشه سایتت :D البته من امتحان نکردم ولی فقط میدونم از گوگل برای سایتایی که بازدید کننده هاش ایرانین کمک نگیر!

لینک به ارسال

سلام

1- نظرتون در مورد cdn گوگل درایو چی هست ؟؟ آموزشی توو انجمن ازش ندیدم ...

2_ استفاده از cdn رو برای وردپرس و انجمن سازها لازم میدونید ؟؟؟ توصیه میکنید یا خیر؟؟؟

3_ بنظرتون cdn های رایگان خوبن ؟؟؟ مثلا گوگل ؟؟؟

1- cdn ها باعث افزایش سرعت لود سایت از سرور های قدرتمند و ابری میشن و چه بهتر که یه جای معتبر مثل گوگل باشه !

2- برای وردپرس خوبه اما انجمن ساز ها رو خبر ندارم ، در ضمن برای کاربران خارج از ایران 100٪ افزایش سرعت داره و برای کاربران ایرانی هم همچنین اما شاید بخاطر تحریم ها کمی لود سایت با وقفه مواجه بشه ، CDN رایگان وردپرس که فیلتر هست و غیر قابل مصرف در ایران .

3- هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...