رفتن به مطلب

راهنمایی ارسال مطلب در میهن بلاگ

پست های پیشنهاد شده

با درود فراوان خدمت شما مسئولین محترم و زحمت کش میهن بلاگ

یک مشکلی داشتم که چندروزی هست شده سوهان روحم و هرکاری میکنم نمیتونم این مشکل را حل کنم

مشکل من این است که یک پست میگزارم و این پست حاوی اطلاعات زیر می باشد ، ولی من اگر بخوام بعدن ویرایشش کنم امکام ویرایش به من نمیدونم و دکمه ثبت تغییرات کار نمیکند

کدی که مایلم بعد از درج مطلب در دفعات بعدی ویرایش کنم این است ، یک کد پرداخت اینترنتی میباشد

لطفا کمکم کنید که چگونه این کد را بتوانم در دفعات بعدی ویرایش کنم به گونه ای که دکمه ثبت تغییرات مطالب ارسال شده قبلی کار کند

<form action="http://merchant.parspal.com/postservice/" method="post" id="TransactionForm"/>

<input type="hidden" id="MerchantID" value="32545007" name="MerchantID"/>

<input type="hidden" id="Password" value="kmljkhhj2WF" name="Password"/>

<table style="direction:rtl;font-family:tahoma; font-size:8pt" dir="rtl">

<td class="title">مبلغ مورد نظر: </td>

<td><input name="Price" type="text" dir="ltr" value="1000"/>تومان</td></tr>

<tr><td>کد محصول : </td><td><input name="Mobile" type="text" dir="ltr" value="COD"/></td></tr>

<tr><td>نام پرداخت کننده : </td><td><input type="text" name="Paymenter"/></td></tr>

<tr><td>ايميل پرداخت کننده : </td><td><input type="text" dir="ltr" name="Email"/></td></tr>

<tr><td></td>

<td>

<input style="font-family:tahoma; font-size:8pt" type="submit" value=" برای خرید و دانلود این تحقیق اینجا کلیک کنید " style="height:30px"/>

</td>

</table>

<input type="hidden" id="ResNumber" value="0" name="ResNumber"/>

<input type="hidden" id="Description" value="توضیحات" name="Description"/>

<input type="hidden" id="ReturnPath" value="سایت بازگشت" name="ReturnPath" />

</form>

لطفا راهنماییم کنید که چه تیکه کدی به این کد اضافه کنم که اگر قصد داشتم مطلب را در دفعات بعدی ویرایش کنم امکانش باشد به گونه ای که دکمه ثبت تغییرات مطالب ارسال شده قبلی کار

کند

ببخشید پیامم طولانی شد امیدوارم که منظورم را رسانده باشم

بسیار بسیار مطلب بالا برای من مهم است و از شما خواهش میکنم که پاسخ بدید تا بتوانم این مشکل را برطرف کنم

با سپاس فراوان از شما و محبوب ترین سیستم وبلاگ دهی پارسی زبان

لینک به ارسال

ممنون از مطالب غیر مفیدتون

یه جوری دیگه میگم شاید تونستم منظورمو برسونم

با درود فراوان خدمت همگی دوستان

من وقتی یک کد درگاه اینترنتی (مثلا پارس پال) رو در میهن بلاگ بعنوان پست ارسال میکنم مشکلی پیش نمیاد

وقتی مثلا میخوام اون پست ارسال شده رو ویرایش کنم ، دیگه دکمه تثبت تغییرات مطلب ارسال شده کار نمیکنه

لطفا راهنماییم کنید خیلی خیلی کارم لنگه

اینم همون کد درگاه هست

<form action="http://merchant.parspal.com/postservice/" method="post" id="TransactionForm"/>

<input type="hidden" id="MerchantID" value="32545007" name="MerchantID"/>

<input type="hidden" id="Password" value="kmljkhhj2WF" name="Password"/>

<table style="direction:rtl;font-family:tahoma; font-size:8pt" dir="rtl">

<td class="title">مبلغ مورد نظر: </td>

<td><input name="Price" type="text" dir="ltr" value="1000"/>تومان</td></tr>

<tr><td>کد محصول : </td><td><input name="Mobile" type="text" dir="ltr" value="COD"/></td></tr>

<tr><td>نام پرداخت کننده : </td><td><input type="text" name="Paymenter"/></td></tr>

<tr><td>ايميل پرداخت کننده : </td><td><input type="text" dir="ltr" name="Email"/></td></tr>

<tr><td></td>

<td>

<input style="font-family:tahoma; font-size:8pt" type="submit" value=" برای خرید و دانلود این تحقیق اینجا کلیک کنید " style="height:30px"/>

</td>

</table>

<input type="hidden" id="ResNumber" value="0" name="ResNumber"/>

<input type="hidden" id="Description" value="توضیحات" name="Description"/>

<input type="hidden" id="ReturnPath" value="سایت بازگشت" name="ReturnPath" />

</form>

اگر نیازی دیدید که باید بیشتر توضیح بدم بهم بگید

سپاس و منتظر پاسختونم

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 5 هفته بعد...

همانطور که دوستان توضیح دادن سیستم بلاگدهی ما پاسخگو نیستیم و باید در سایت های بلاگدهی مطرح کنید

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...