vahidlb

کدنویسی یک بخش ویژه در سایت + پرداخت هزینه

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و وقت بخیر.

دوستان لطفاً این صفحه رو مشاهده نمایید: www.parseh.ac.ir

لطفاً به قسمتی که نوشته: ( من متقاضی "انتخاب کنید" ) توجه کنید، با انتخاب هر گزینه، گزینه های دیگری برای انتخاب ظاهر میشن، بدون اینکه صفحه عوض شده یا دوباره لود بشه.

کد مربوط به این انتخاب گام به گام را لازم دارم. ظاهراً با jquery یا java نوشته شده.

اگر ممکن است این زحمت رو تقبل فرمایید، هزینه انجام این کدنویسی رو تقدیم خواهیم کرد.

ممنون میشم اطلاع بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

مورد استفاده شما کجا هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم اینه که برای چه برنامه ای میخواین استفاده بشه

یکی از پلاگین ها این قابلیت رو داره

بیشتر توضیح بدین ببینم میشه با اون پلاگین براتون درستش کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم اینه که برای چه برنامه ای میخواین استفاده بشه

یکی از پلاگین ها این قابلیت رو داره

بیشتر توضیح بدین ببینم میشه با اون پلاگین براتون درستش کرد

کدوم افزونه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در ارتباط باشید ، امکان انجام می باشد .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راحته چه مبلغی مد نظرتونه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط bigarash
      سلام دوستان
      توی سایت ما چند وقتی هست که منو به هم ریخته، وقتی روی منو میری به شکل زیر بازش می کنه. در واقع ساب منو باید زیر منوی اصلی باز بشه که اینطوری شده الان. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید. آدرس سایت simorghsafar dot com هستش. 

• توسط kamalwp
      سلام 
      دوستان خیلیا میگن که باید برای طراحی قالب وردپرس از نسخه 1.12.4 استفاده کنیم ، این درسته؟ البته من نگاه کردم هرچی سایت وردپرسیه از نسخه 1.12.4 استفاده کردن
      دلیل اینکار چی هست واینکه نمیشه از تسخه بالاتر استفاده کرد
    • توسط jistili1
      سلام دوستان.
      ببینید من یک فرم دارم که فقط دو input داره.یک اینپوت متن و یک اینپوت سابمیت.توی اینپوت متن ، کاربر کد imdb یک فیلم رو میده.بعد فرم من با ajax ارسال میشه.فرض بگیریم مقادیر برای صفحه check.php ارسال بشه.حالا من توی صفحه check.php همچین کدی رو دارم:
      <?php if(isset($_POST["btn"])) { echo file_get_contents("http://mydiba.club/".$_POST["link"]."/"); ?> <script src="jquery-3.4.1.js"></script> <script> $(document).ready(function(){ $(".-dl .Block_dl").each(function(){ var href=$(this).find(".dublboxa:first-of-type").attr("href"); $.ajax({ url:"check2.php", method:"POST", data:"link="+href }); }); }); </script> <?php } ?> اگه به کد دقت کنید ، وقتی کاربر کد imdb یک فیلم رو وارد کرد ، در صفحه check کل محتویات اون فیلم که در یکی از سایت های دانلود فیلم هست echo میشه.بعد در این قسمت یک ajax دیگه هم داریم که خودش توی یک صفحه check هست.کار این قطعه کد ajax که در جی کوئری نوشته شده اینه که تمامی لینک های دانلود اون فیلم رو از سایت دانلود فیلم بگیره و ببره به یک صفحه check دیگر که در اینجا اسمش check2.php هست.خودتون میتونید کد رو ببینید.حالا اینکه توی صفحه check2.php چی هست دیگه مهم نیست.خلاصشو بگم : من اینکارو کردم ولی همونطور که فکرشو میکردم انجام نشد.شما چه راه حلی برای این کار دارید؟در واقع الان با دو تا ajax تو در تو روبرو هستیم.
      یک قسمت از کد من اشکال داره یا در کل غیر استاندارد نوشتم؟اگه میشه یه راه حل بگید که اینکار رو بتونم انجام بدم.دقت کنید که اون قسمت از کد جی کوئری که از متد each استفاده کردم ، برای اینه که به ازای هر لینکی که در صفحه اون فیلم در سایت دانلود وجود دارد ، یک بار این ajax که خودش توی صفحه check یک ajax دیگست رو انجام بده.
      خیلییی خیلییی ممنون میشم اگه کمکم کنید.
      ضمنا از curl هم نمیخوام استفاده کنم
    • توسط kamalwp
      سلام
      دوستان من دارم یک قالب وردپرس طراحی میکنم که به منوها قابلیت background image اضافه کردم که مثلا برای هر منو یه بکگراند متفاوت داشته باشه
      حالا میخوام داخل فهرست های وردپرس برای منوها امکانی اضافه کنم که کاربر خودش بتونه از اونجا مثلا با یک دکمه تصویر خودش رو برای هر منو انتخاب کنه ولی متاسفانه نمیدونم چجوری باید ایکارو انجام بدم

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا برای ضروریه
      اگر منبعی هم هست که این رو آموزش بده بازم ممنون میشم معرفی کنید
    • توسط SadraHkm
      سلام دوستان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      لطفا یه نگاهی به کد زیر بندازید
      <p>Paragraph 1</p> <p>Paragraph 2</p> <p>Paragraph 3</p> <p>Paragraph 4</p> <button id="calcBtn">Calculate</button> <div id="result"></div> <script> $(window).ready(function () { $('#calcBtn').click(function (e) { $('p').each(function () { $(this).css('color','rgb('+ rand(0,255) +','+ rand(0,255) +','+ rand(0,255) +')'); $('#result').append($(this).html()); // ----------------- This Code : //$('#result').append($(this)); }) }); }) </script> در اون قسمتی از کد که دارم محتوی کدهای پاراگراف رو به تگ div اضافه میکنم یه سوالی ذهن منو مشغول کرده.
      اگر همین کدی که الان هست رو اجرا کنیم، جی کوئری هربار توی حلقه رنگ تگ اصلی رو تغییر میده و یه کپی از اون پاراگراف میگیره و اضافه میکنه به div.
      ولی اگه اون تکه کدی که کامنت هست رو با اون خط جایگزین کنیم، میاد و هر بار کلا تگ پاراگراف رو برمیداره و اضافش میکنه به div. یعنی دیگه کپی ازش نمیگیره و دیگه تگ های p اون بالا باقی نمیموند.
      میخواستم ببینم آیا من درست فهمیدم ؟ یا مشکلی توی کد هست که اینجوری اجرا میشه ؟!
      باتشکر فراوان