رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد ادامه برنامه نویسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام چند وقت پیش یک تاپیک ادم که چه زبانی رو شروع کنم دوستان پاسخ ها مفید خوبی دادند در نهایت تحقیق و مطالعات بنده به این نتیجه رسیدم که جاوا رو یاد بگیریم دوستان بعضی چیز های جاوا برای من واقعا غیر قابل فهمه این اموزش هایی که در سایت های مختلف هست میدن مثلا طرف میخواهد یاد بده که کاربر با کلیک بر روی یک دکمه رنگ پشت زمینه صفحه رو انتخاب کنه دو ساعت کد می نویسه تا این کار انجام بشه

میگه مثلا باید کانستراکتور بسازی خوب برای چی ؟

دوستان اگر میشه بگین چی کار کنم بفهمم دوستانی که همسن من هستن و برنامه نویسی اد دارن میشه بگن چی کار کنم

دارم نا امید میشم چون واقعا درکش برام سخته و با حفظ کردن کد هم نمیشه کاری رو پیش برد

نیاز شدید به کمکتون دارم

لینک به ارسال

پیشنهاد نمی کنم با جاوا برید جلو!!

اون تاپیک قبلیتون رو کامل خونده بودم ولی فرصت نشد جوابی ارسال کنم

بهتره زبانی آسونتر برای شروع انتخاب کنید و هم اینکه همراهش قواعد و اصول برنامه نویسی رو هم یاد بگیرید.

قواعد برای همه زبان ها یکی هست و دونستن برنامه نویسی به زبان ربطی نداره.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام. آموزش از وب که میخونید دنبال آموزش هایی باشید که یک زبان رو کامل و دنباله دار درس میده نه تیکه تیکه . بعد از اینکه یه زبان رو کامل یاد گرفتید قواعدشو این سری برید دنبال مثال های آماده . مثلا چطوری به پایگاه داده وصل بشیم و پردازش استرینگ ها و غیره . بعد از این برید دنبال این که چطوری کد بنویسید که دوباره نویسی نکنید. این قسمت آخر مهم ترین قسمتشه. بعد از اون برید دنبال اینکه چطوری کدهاتون رو تمیز بنویسید طوری که سری بعدی با نگاه به کد یا کامنت ها بتونید سریع متوجه بشید کارش چیه.

وقتی توی شروع کار شما نه زبان رو می شناسید و نه اصول برنامه نویسی رو کامل درک کردی معلومه گیر میکنی. شما اولین کسی نیستید که اول متوجه نمیشد آخریشم نیستید!!! نا امید هم نشو :))

بعد به عنوان زبان شروع کار به نظر من بهتره اول توی اینترنت کمی سرچ کنی و بورلند c++ آشنا بشی بعدش بری سراغ جاوا یا اینکه اگر تنبلیت میشه با c++ کار کنی همونطور که دوستان گفتن بری سراغ php بهتره. دلیل اینکه میگم بری c++ کار کنی واسه اینه که زبان قانون مندی هست و دقیقا توی ذهنت جا میوفته متغییر که داری درس میکنی چی هست و کجا درس میشه و کجاها بهش دسرسی هست و استرینگ چیه و چطوری ذخیره میشه و غیره

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...