امیر موسوی

تلگرام برای وردپرس (دریافت اطلاع رسانی‌های وردپرس در تلگرام)

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نام خدا

banner-772x250.jpg?rev=1183547

با سلام خدمت دوستان عزیز

چندوقت پیش موقعی که رمز وبلاگ وردپرسم رو بازیابی می کردم یه چیزی به ذهنم رسید: اگر به جای ایمیل کردن لینک بازیابی، لینک رو خیلی راحت توی تلگرام بگیرم چی میشه؟!

این سوال باعث شد تا برم دنبالش و بالاخره پس از جستجوهای فراوان یه افزونه ساختم که تمام ایمیل های ارسال شده توسط وردپرس رو (ثبت نام کاربر جدید، بازیابی رمز عبور، دیدگاه و ... ) توی تلگرام دریافت کنم.

با توجه به افزایش روز افزون استفاده از تلگرام و اینکه ما اکثراً تلگرام رو زودتر از ایمیل چک میکنیم این افزونه میتونه خیلی کاربردی باشه.

برای دانلود افزونه از مخزن وردپرس میتونید این عبارت رو توی نصب کننده افزونه ها جستجو کنید:

Telegram for WP

یا از لینک زیر دانلودش کنید:

https://wordpress.org/plugins/telegram-for-wp/

بعد از نصب راهنمای فعالسازی داخل برگه تنظیمات افزونه (TWP Settings) هست.

نکته: این اولین نسخه از اولین افزونه منه. ممنون میشم اشکالات و کم و کاستی ها رو مطرح کنید تا اصلاح کنم.

ویرایش شده در توسط امیر موسوی
4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Telegram for WP

یا از لینک زیر دانلودش کنید:

https://wordpress.or...elegram-for-wp/

دوست عزیز این افزونه کار نمی کنه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      دوستان عزیز مشاهده وب سایت میهن وردپرس کنید در قسمت فوتر وب سایت میهن وردپرس یک قسمت هست با نام اجتماعی باشیم می خواهم با توجه به تصویر زیر و اون سایت دقیق و مثل تصویر زیر انجام بدید من کد نویسی بلد نیستم یکی از دوستان لطفا بهم کدش بده و بگه کجا قرار بدم درست کند و بهم بده
      مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی
      مشابه تصویر زیر:

• توسط roshanak97
      سلام من افزونه BWL Knowledge Base Manager که پرسشهای رایج است را نصب کردم.وقتی جواب کاربران را می دهم ایمیلی برای آنها ارسال نمی شود.لطفا راهنمایی کنید
    • توسط roshanak97
      سلام.من می خواهم برای کاربران سایت بعد از اینکه در سایت من پیغام گذاشتند، ایمیل ارسال کنم که جواب سوال شما را داده ام ولی ایمیلی برای کاربر از طرف وردپرس ارسال نمی شود.لطفا راهنمایی کنید
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      دوستان عزیز مشاهده وب سایت میهن وردپرس کنید در قسمت فوتر وب سایت میهن وردپرس یک قسمت هست با نام اجتماعی باشیم می خواهم با توجه به تصویر زیر و اون سایت دقیق دقیق و مثل تصویر زیر انجام بدید من کد نویسی بلد نیستم یکی از دوستان لطفا بهم کدش بده و بگه کجا قرار بدم درست کند و بهم بده
      لطفا انجام بدید
      مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی
      مشابه تصویر زیر:

• توسط shayan.m
      سلام
      دوستان در یک وب سایت چند فروشنده محصولات هست و می خواهم باهاشون ارتباط بر قرار کنم راه حلی دارید با ابزار inspect element یا... یا ابزار و برنامه دیگری بتونم شماره تلفن یا ایمیل فروشنده را پیدا کنم و باهاشون ارتباط بر قرار کنم؟