رفتن به مطلب

عدم نمایش font awesome در قالب

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

خسته نباشید

من از اسکریپت font awesom برای آیکون های سایتم استفاده کردم و برای استفاده ازش آدرسشو از سایتش برداشتم و گزاشتم تو هدر قالبم و فونت هارو نمایش میدادم باهاش.

<link rel="stylesheet" href="//maxcdn.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.3.0/css/font-awesome.min.css">

حالا واسه اینکه این آدرسی که گزاشتم یکم لود سایت رو میاورد پایین من اومدم آدرسش تو مرورگر کپی کردم و محتویاتشو گزاشتم تو فایل font-awesome.css ودر پوشه css قالبم ذخیره کردم و آدرسه این فایلو تو هدر سایتم گزاشتم.

ولی مشکل اینجاست که با این کاره من فونت ها نمایش داده نمیشن و خراب میوفتن ..

مشکل از کجاست ؟؟ مگه محتویات همون نیستن ؟؟

اگر کسی سایتی داره تو همین مایع ها ک میشه از فونت هاش استفاده کرد معرفی کنه ..

ممنون

لینک به ارسال

سلام

شما باید بسته font aswone رو دانلود کنید. فایل css رو اتچ کنید داخل سایت. دقت کنید از داخل فایل css فونت ها فراخوانی میشن. نسبت به آدرس فونت ها رو هم داخل پوشه قرار بدین.

لینک به ارسال

سلام

شما باید بسته font aswone رو دانلود کنید. فایل css رو اتچ کنید داخل سایت. دقت کنید از داخل فایل css فونت ها فراخوانی میشن. نسبت به آدرس فونت ها رو هم داخل پوشه قرار بدین.

سلام

تشکر بابته پاسختون

من الان بسته رو دانلود کردم و از پوشه css دوفایل به نام های font-awesome.css و font-awesome.min.css رو کپی کردم تو پوشه css قالبم و بعد آدرس فایل font-awesome.min.css رو در هدر قالبم گزاشتم ولی باز هم فونت هارو ناقص نمایش میده و فونت رو نشون نمیده .

چرا؟

ممنون درست شد داداش :)

ویرایش شده توسط persianwp
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...