رفتن به مطلب

ووکامرس و دسته بندی نمایش محصولات در صفحه فروشگاه

ecu

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،

من از فروشگاه ساز ووکامرس و قالب Argentum استفاده میکنم. در صفحه ای اصلی فروشگاه و در حالت عادی، محصولات به صورت طبقه بندی نشده و بدون توجه به دسته بندی اونها و پشت سرهم نمایش داده میشن. من میخوام به جای اینکار، در نمایش صفحه اصلی، مثلا سه یا چهار دسته کلی داشته باشم که در هر دسته محصولات مربوطه نمایش داده بشه، مثلا به این صورت:

woocommerce_category.png

چجوری میشه اینکارو انجام داد؟

آیا فقط مربوط به قالب میشه یا اینکه نیاز به افزونه و کدنویسی بیشتری داره؟(البته من که نتونستم کد یا افزونه ای در این مورد پیدا کنم به جز یک مورد خارجی که پولی هم بود)

لینک به ارسال

من باید این قالب کار کردم و تنظیمات خاصی برای این قضیه ندیدم توش

باید از طریق کدنویسی اقدام کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اگر قالبت از خاصیت drag and drop برخورداره. میتونی دسته بندیتو نمایش بدی. وگرنه باید کد نویسی شه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با سلام

اگر منظور شما رو درست فهمیده باشم کار خاصی نداره.

می تونین افزونه کد های کوتا ووکامرس یا WooCommerce Shortcodes رو نصب کنید و فعال کنید.

بعد به قسمت برگه ها برین و روی افزودن برگه کلیک کنید ، بعد در منوبار ویرایش برگه گزینه ای به نام ووکامرس میبینید که روش کلیک کنید و بعد از قسمت لیست ها و محصول با دسته رو انتخاب کنید و ایدی دسته مورد نظر رو بزنید و همین کار رو برای دسته هایی که میخواین بزنید و بعد برگه رو منتشر کنید.

در انتها به تنظیمات > خواندن ، بروید و برگه نخست رو روی برگه ای که ساختید بذارید.

موفق باشید.

• امتیاز 4
لینک به ارسال

با سلام

می تونین افزونه کد های کوتا ووکامرس یا WooCommerce Shortcodes رو نصب کنید و فعال کنید.

بعد به قسمت برگه ها برین و روی افزودن برگه کلیک کنید ، بعد در منوبار ویرایش برگه گزینه ای به نام ووکامرس میبینید که روش کلیک کنید و بعد از قسمت لیست ها و محصول با دسته رو انتخاب کنید و ایدی دسته مورد نظر رو بزنید و همین کار رو برای دسته هایی که میخواین بزنید و بعد برگه رو منتشر کنید.

در انتها به تنظیمات > خواندن ، بروید و برگه نخست رو روی برگه ای که ساختید بذارید.

موفق باشید.

سلام، آقا خیلی ممنون از راهنمایی کاملی که نوشتین، همون چیزی شد که میخواستم: لینک

فکر نمیکردم انقدر راحت باشه، مخصوصا که یه افزونه خارجی قیمتی حدود 79 دلار زده بود(البته نمیدونم شاید آپشن های بیشتری داشت).

یه چیزایی در مورد Shortcodes پیدا کرده بودم ولی نمیدونستم چطور باید ازش استفاده کنم.

فقط برای استفاده دوستان دیگر اینارو بگم که:

- اول افزونه WooCommerce Shortcodes رو نصب کردم.

- برگه ی جدید ایجاد کردم. البته چون من از Ckeditor استفاده میکردم، گزینه ی WooCommerce Shortcodes رو در "منوبار ویرایشگر برگه" نشون نمیداد که با غیرفعال کردن Ckeditor مشکل حل شد.

- در ادامه چیدمان دلخواه نمایش محصولات رو به صورت زیر در متن برگه وارد کردم:

Programming
[product_category category="programming" per_page="6" columns="3" orderby="date" order="DESC" ]
More...
Web Design
[product_category category="web-design" per_page="6" columns="3" orderby="date" order="DESC" ]
More...

در این کدها اول عنوان هر دسته رو میذاریم(در تگ <H2> مثلا) و بعدش با Shortcodes ، محصولات بر حسب نام دسته(با مشخص کردن تعداد و ستونها و نوع مرتب سازی) نمایش پیدا میکنه...

ویرایش شده توسط tazekar
  • امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام

موفق باشید.

سپاس

این افزونه به درد من هم خورد

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...