رفتن به مطلب
سافت سرا

فروش سایت albalo.net

پست های پیشنهاد شده

سلام. سایت albalo.net با قالب اختصاصی (بهینه شده) و ابزارها و امکانات مختلف، بیش از 100 مطلب کاملا اختصاصی، پنل نمایش کدهای نود 32 به صورت خودکار، حدود 10 ماه مهلت دامنه و هاست، به همراه تمام پیجهای فیسبوک (با بیش از 1000 لایک)، آپارات و ... به صورت کامل (به بالاترین قیمت پیشنهادی) به فروش می رسد.

بازدید روزانه سایت هم حدود 1000 آی پی هست با توجه به اینکه سایت بسیار دیر به دیر بروز میشه.

علاوه بر این تبلیغات این سایت در بیش از صد بسته نرم افزاری و بازی قرار داده شده است که پس از پخش کمک بسیاری در معرفی سایت خواهد کرد.

در صورت تمایل قیمت پیشنهادی خود را توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.

ویرایش شده توسط Hosein.CS

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

• مطالب مشابه

• توسط mohsentorki
      سلام سایت من دارای دسته بندی ها مختلف هست و با ووکامرس راه اندازی شده 

الان مشکلم این هست که یکی از دسته بندی هامو میخوام فروش فقط برای شهر خودم داشته باشم و اجازه فروش به شهر ها و استان های دیگ نداشته باشه

باید از افزونه خاصی استفاده کنم یا تنظیمات داره خود ووکامرس ؟
    • توسط Ardalan.elf
      سلام
      من به دنبال یک افزونه یا سیستمی در وردپرس هستم که بتواند برای خرید و دریافت مواد از مشتری استفاده کنم و اطلاعات دقیق را در جایی ضبط کنم ، مانند وزن و اطلاعات شخصی که دریافت کرده است و کد رهگیری یا استعلام را ارائه می دهم تا مشتری بتواند فقط مقدار چیزی که فروخته با ببینید و دفعات و لاگ لیستی از موادی که تحویل داده است.اما من اصلاً نیازی به ورود مشتری ندارم ، همه چیز توسط اپراتور مدیر انجام می شود و شما فرض کنید حضوری مواد دریافت میشه و فقط می تونه آنلاین مشاهده کنه.
      از طرف دیگر من به سیستمی نیاز دارم که اگر کسی بخواهد این مواد را بصورت حضوری یا آنلاین از ما خریداری کند ، هم بتواند که خوب این بخش کار فروشگاهه
      من خیلی تو افزونه های Woocommerce جستجو کردم و با سیستم هایی شبیه multi vendor inventory and multi market روبرو شدم که اینا جزئیات و قابلیت هایی داره که اصلا من نیاز ندارم
      مشتری قرار نیست لاگین بشه برای فروش کالاش بلکه توسط اپراتور به صورت حضوری دریافت و ثبت میشه و فقط یک کد تحویلش داده میشه
      صرفا اپراتور تحویل میگیره و  ثبت می کنه
      اگر نخوام کل سیستم رو برنامه نویسی کنم، کسی افزونه ای مشابه می شناسد؟
      برای نمونه نگاهی به افزونه https://wordpress.org/plugins/order-tracking/ انداختم دقیقا کاری رو انجام می ده که نیاز دارم، ولی این افزونه برای اینکار ساخته نشده، من لزوما نمی خوام از دیتا بیس ووکامرس بخونه، دستی توسط اپراتور سفارش ها ثبت میشه و موجودی انبار کم و زیاد بشه ( در صورت فروش حضوری یا آنلاین که فروش حضوریش رو اپراتور تغییر بده)
      ممنون میشم اگر کمک کنید
      ولی تا اینجا کار فقط smart table ها کار منو راه می ندازه که خب دنبال یک چیزی خیلی پیشرفته تر هستم
      یک نمونه مشابه هم ببینم کافی تا بدونم دنبال چه سیستم هایی شبیه باید باشم
    • توسط silver21
      سلام
      یه قالب نسبتا خوب که فیلتر قیمت و مواردی مثل پست محصول و شهرها رو داشته باشه (حداقل های یه فروشگاه عادی رو بدرستی انجام بده )بهم معرفی میکنید

اکثر قالب های فروشگاهی خوب که در حال فروش هستن ، محدودیت نصب دارن که فقط روی یک دامنه و هاست سوار بشه و...
      برخی هم بصورت ناقص هستن ، یعنی یا ایجکس اسلایدها مورد داره یا فیلترها و یا چیز استانداردی نیست که بشه اعتماد کرد

-------------------------------------------
      یادش بخیر ، قدیم چقدر اینجا شلوغ بود
    • توسط shortcut
      درود
      نام قالب استفاده شده در این سایت چیست ؟
      در صورت امکان لینک دانلود رو ار‌ا‌ئه بفرمایید
      ممنونم
    • توسط miladmoqaddam823
      دوستان سلام. 
      چطوری میتونم به انتهای صفحات کتگوری و برچسب ها، متن و توضیحات اضافه کنم؟
      به خیلی از فروشنده های قالب های وردپرس پیام دادم، هیچ کدوم این قابلیت رو ندارن
      حالا الان میخوام با وودمارت کار کنم، اما نتونستم راه حلی پیدا کنم برای این موضوع.
      بعضی قالب ها این امکان رو دارن، اما بالای صفحه نمایش میده، در حالیکه من میخوام انتهای صفحه و زیر محصولات باشه این توضیحات.
  • اضافه کردن...