سافت سرا

فروش سایت albalo.net

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. سایت albalo.net با قالب اختصاصی (بهینه شده) و ابزارها و امکانات مختلف، بیش از 100 مطلب کاملا اختصاصی، پنل نمایش کدهای نود 32 به صورت خودکار، حدود 10 ماه مهلت دامنه و هاست، به همراه تمام پیجهای فیسبوک (با بیش از 1000 لایک)، آپارات و ... به صورت کامل (به بالاترین قیمت پیشنهادی) به فروش می رسد.

بازدید روزانه سایت هم حدود 1000 آی پی هست با توجه به اینکه سایت بسیار دیر به دیر بروز میشه.

علاوه بر این تبلیغات این سایت در بیش از صد بسته نرم افزاری و بازی قرار داده شده است که پس از پخش کمک بسیاری در معرفی سایت خواهد کرد.

در صورت تمایل قیمت پیشنهادی خود را توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.

ویرایش شده در توسط Hosein.CS
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط meysam.trick
      سلام خدمت همراهان همیشگی سایت وردپرس فارسی دوستان من یه سایت خبری دارم و حدود 3 ماهه کار میکنه بنظره شما الان قالب سایتو عوض کنم تو سئو تاثیر میذاره اگه اره از صد در صد چند در صد اگه هم نه که هیچی 
      فقط خواهشا دوستانی که تجربه دارند یا اطلاعات جواب بدند چون مهمه برام
    • توسط mory_fun
      با سلام خدمت عزیزان
      افزونه ای جهت فروش یوزر پسورد میخواستم با اموزش 
      با افزونه License Manager for Woocommerce نمیتونم کار کنم !

با تشکر
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      در فوتر سایت دوستم اگر اشتباه نکرده باشم 4 یا 5 تا ابزارک هست چطوری تعداد ابزارک های فوتر 3 تا کنم و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
      آدرس سایت دوستم
      srcabad.com
      میخوام مثل فوتر سایت میهن وردپرس تعداد ابزارک های فوتر 3 تا شود و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      ابعاد عرض سایت دوستم نمی دونم چند هست ولی میخوام به 1280px به صورت صحیح و کامل و ریسپانسیو تغییر پیدا کند باید چی کار کنم؟
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      موقعیت سایدبار سایت من هم صفحه محصول و صفحه نوشته ها سمت چپ می باشد میخوام موقیعت سایدبار هر دو سمت راست باشد؟؟