lejeuner

ریدایرکت ساب دامین ارزش دامین اصلی رو انتقال نمیده؟

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام . سوال من اینه که . من قصد دارم که یک ساب دامینم رو که دارای دیتابیس و سیستم وردپرس جداگانه با دامین اصلی هست و همینطور در گوگل وبمستر هم جداگانه براش اکانت باز کردم رو ریدایرکت 301 کنم به یک دامین جدید . اما نمیخام ارزش دامین اصلیم تغییری کنه فقط میخام ساب دامین تغییر کنه و دامین اصلی تو همون آدرس قبلی به کار خودش ادامه بده و کاهش رتبه و ارزش یا انتقال ارزش نداشته باشه.

. آیا ریدایرکت 301 ساب دامین . مشکلی برای دامین اصلی به وجود نمیاره؟؟ ( از نظر کاهش ارزش و انتقال ارزش دامنه اصلی به دامنه جدید؟؟ )

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب با این کار صفحاتی که در ساب دامین بودند به عنوان دامنه جدید در موتورهای جستجو ایندکس میشوند و ورودی های آن صفحات به دامنه جدید ارسال می شود و به قول شما امتیاز برای دامنه جدید لحاظ می شود البته میزان تاثیر بستگی به محتوای ساب دامین و ارزش مطالب آن دارد.

ببینید . من فقط میخام ارزش مطالب و لینک ساب دامین منتقل بشه ( ریدایرکت بشه ) و نمیخام دامین اصلی ریدایرکت بشه . حالا سوالی که منو گیج کرده اینه . چون رنک گوگل به دامین اصلی داده میشه و ساب دامین یجورایی مربوط به دامین اصلی میشه . وقتی ساب دامین را ریدایرکت کنم به دامین جدید و اصل دامین قبلی رو دست نزنم و به فعالیت خودش ادامه بده . آیا ارزش دامین اصلی سر جای خودش باقی میمونه ؟؟ و تنها ارزش ساب دامین انتقال پیدا کنه یا خیر؟؟؟

ببینید شاید گیج کننده گفتم . سایت من بر این اساسه

www.domain.ir و یک ساب دامین با دیتابیس جداگانه و سیستم مدیریت جاداگانه به ادرس http:en.domain.ir

حالا من هیچ مشکلی با دامین اصلی ندارم و میخام به فعالیتش ادامه بده . اما برای ساب دامینم میخام ریدایرکت 301 کنم به یه دامین جدید به آدرس www.newdomain.com

حالا دامین www.domain.ir دارای رنک و رتبه خوبی در گوگل هست و منم نمیخام ریدایرکت بشه یا چیز دیگه ای تنها میخام ساب دامینم ریدایرکت بشه .

سوال اینجاست . آیا ریدایرکت ساب دامین تنها http:en.domain.ir باعث تغییری / انتقال در ارزش یا رنک دامین اصلی www.domain.ir نمیشه ؟؟؟؟

میترسم ساب دامین را ریدایرکت کنم و بعد ببینم ارزش کل دامین انتقال داده بشه در صورتی که من دامین اصلی www.domain.ir را میخام به فعالیتشش ادامه بده تو آدرس خودش .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط stanesti
      با سلام
      من به تازگی یک سایت با وردپرس راه اندازی کردم و الان به مشکل خوردم و هر کار کردم نتونستم حلش کنم و برای همین هم این مطلب رو ارسال می کنم

حالا شرح سوال:
      وب سایت من علاوه بر بخش نوشته ها، از بخش نمونه کار ها، تیم ما، نظرات کاربران و .... نیز برخوردار هست.

من می خواستم که نوشته هام در پوشه blog/ به نمایش در بیان مثل لینک زیر:
      https://stanesti.ir/blog/how-to-create-gravatar-account/
      برای این منظور اومدم و در داشبورد سایت به "تنظیمات > پیوندهای یکتا" رفتم و این تنظیمات رو اعمال کردم:

پس از انجام این تنظیمات، نوشته ها به درستی کار می کنن اما نمونه کار ها نیز به پوشه blog/ منتقل شدن مانند لینک زیر:
      https://stanesti.ir/blog/portfolio/argon-dashboard-html-template/
      در حالی که من فقط می خواستم پست هایی که در بخش نوشته ها ارسال می کنم به blog/ منتقل بشن و بقیه پست های بخش های دیگه تغییری نداشته باشن و مثل لینک زیر باشن:
      https://stanesti.ir/portfolio/argon-dashboard-html-template/

حالا به نظرتون چه کار باید بکنم؟ چه راهکاری پیشنهاد میدین؟

ممنون میشم سریع تر جوابم رو بدید چون عجله دارم.
      سلام وقتتون بخیر دوستان
      یک مساله خیلی غیر معمول برام پیش اومده اونم اینکه در بخش افزودن پست میخوام ۷ هزارو خورده ای کلمه پیش نویس کنم نمیزاره و بیشتر از  ۵ هزارتا ذخیره نمیشه کسی میدونه از چی هستش؟
    • توسط soshiant
      سلام
      دوستان یه کمک خیلی مهم ازتون میخوام
      به طور پیش فرض تو سایت وقتی کاربر میخواد یه فایل خریداری کنه، به صفحه پرداخت که edd به صورت پیش فرض ساخته میره (همون صفحه ای که رسید و فاکتور و مبلغ کل رو داره و از مشتری ایمیل و مشخصات رو میخواد)

من میخوام تغییری تو این روند بدم. جوری که وقتی کاربر میخواد فایل رو بخره (تصویر 1)
      فاکتور و رسیدی که بعد از زدن روی دکمه پرداخت (تو سایت من اسمش دکمه بفرمایید هست) تو صفحه بعد میده رو میخوام تو همون صفحه و به صورت آژاکس نشون بده (تصویر 2 - با فتوشاپ درست کردم)

ینی منظورم اینه که بعد از زدن رو دکمه، بجای این که صفحه رسید و پرداخت تو یه پنجره جدید باز بشه، میخوام همونجا و به صورت آژاکس فاکتور رو نشون بده و با زدن رو دکمه پرداخت به بانک وصل بشه
      لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه برام

• توسط sajjad.1156
      با سلام
      دوستان بنده در سایتم از اسلایدر روولوشن استفاده می کنم اما متاسفانه وقتی از 13 لایه بیشتر به هر اسلاید اضافه می کنم خطای ایجکس میده و نمیذاره اسلاید رو ذخیره کنم.
      چه مسئله ای میتونه وجود داشته باشه؟
    • توسط hosseyn
      سلام سایت من به تازگی این مشکل رو پیدا کرده و توی گوگل وب مستر و گوگل سرچ کنسول خطای ایندکس نشدن صفحه اصلی سایت رو میده
      برای تبلیغ گوگل هم از صفحه اصلی ایراد می گرفت ولی با صفحات دیگه مشکلی نداره