رفتن به مطلب

مشکل No CAPTCHA reCAPTCHA

d-t.c

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من از افزونه No CAPTCHA reCAPTCHA برای فرم ورود و ثبت نام استفاده میکنم ولی باز هم کاربران اسپم در سایت ثبت نام میکنند مثلا AliciaFlagg با ایمیل : karlalaguerre@spamavert.com این موارد کم نیستند و بعد از نصب افزونه هم دیده شدند به نظرتون اینا اسپم نیستند یا افزونه خبرانه؟ اگه خرابه از کدوم افزونه کپچای ساده ولی قوی استفاده کنم؟

افزونه های زیر چطرورند؟

Antispam Bee

GoodBye Captcha

توجه: من فقط برای فرم ورود و ثبت نام میخوام

:)

لینک به ارسال

با سلام.

من از افزونه No CAPTCHA reCAPTCHA برای فرم ورود و ثبت نام استفاده میکنم ولی باز هم کاربران اسپم در سایت ثبت نام میکنند مثلا AliciaFlagg با ایمیل : karlalaguerre@spamavert.com این موارد کم نیستند و بعد از نصب افزونه هم دیده شدند به نظرتون اینا اسپم نیستند یا افزونه خبرانه؟ اگه خرابه از کدوم افزونه کپچای ساده ولی قوی استفاده کنم؟

افزونه های زیر چطرورند؟

Antispam Bee

GoodBye Captcha

توجه: من فقط برای فرم ورود و ثبت نام میخوام

:)

سلام دوست گلم بهترین افزونه هایه اسپم شما اول باید بدونید شاید ازرویه باگ داره اینکار انجام میشه یعنی sql چک بکنید دوم افزونه akismet رو نصب بفرماین

توضیح درموردش:یکی از ضروری ترین افزونه های مورد نیاز که حتماً باید در زمان راه اندازی وردپرس نصب بشود، افزونه akismet است. این افزونه در بسته وردپرس فارسی همراه با افزونه جلالی وجود دارد. کاربرد این افزونه، شناسایی دیدگاه های جفنگ ( اسپم ) هست.

بعدش:antispam bee رونصب بکنید

توضیح درموردش:این افزونه مانند سایر افزونه های جلوگیری از اسپم ها خیلی قدرتمند و می باشد. طریقه ی کار با این افزونه بسیار ساده است و دارای کنترل پنلی برای تنظیم افزونه می باشد. برای استفاده از این افزونه کافیست فقط شما افزونه را دانلود و فعال کنید.

صد درصد افزونهwp-ReCaptchaرو نصب بکنید این مورد استفاده خودگوگل نیز هست

توضیح درموردش:این پلاگین با استفاده از یک روبات به طور راندوم کلمات را تولید میکند.

باید اعتراف کنیم که بعضی از کلمات واقعا قابل خواندن نیستند!

این پلاگین تنها پلاگینی هست که هم به صورت کلمه و هم فایل صوتی اسپم یابی میکند!

همچنین این پلاگین کنار استفاده از کلمات و فایل صوتی از موتور های دیگری برای اسپم یابی استفاده میکند.همچنین میتوان از آن در فرم ورود و ثبت نام استفاده کرد.برخی از فروم ها این اسکریپت را اسپم یاب پیش فرض خود قرار داده اند.از جمله ip.board.بله همان اسکریپت هست که به صورت پلاگین وردپرس درآمده است.

موفق باشی این ها فکر کنم به اندازه کافی به دردت بخورن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...