رفتن به مطلب

راهنمایی خرید هاست لینوکس

dreamsss2011

پست های پیشنهاد شده

با درود و ضمن خسته نباشید

امیدوارم سال خوبی باشه برای شما و پر از موفقیت ....

ممنون میشم راهنمایی کنید*می خوام یک هاست لینوکس مناسب تهیه کنم, سایت

berroz.ir

روزانه بین 1500 تا 2500 بازدید کننده داره و الان روی سرورهای اشتراکی میهن وب هاست که قابلیت ارتقاء ندارند و اشکالات دیگه هاست های اشتراکی ... با این مشخصات هنوز برای سایت زوده که بخوام هاست حرفه ای بخرم و در حال حاضر هاستی می خوام که حداقل قابلیت های بهتری نسبت به میهن وب هاست داشته باشه ...

مثلا امکاناتی که نیاز دارم :

*فضایی بیشتر از 8 گیگ و یا بیشتر

* پهنای باند بیشتر از 200 گیگ

*مقاوم در مقابل حملات ddos

* قابلیت پشتیبان گیری

و از همه مهمتر پشتیبانی بموقع ...

کمتر از حدود 200 تومن هم در حال حاضر می تونم هزینه کنم که ممنون میشم راهنمایی و کمک کنید.

اگر دوستان از سایت های زیر استفاده می کنند و تایید می کنند سرویس هاشون رو ممنون میشم راهنمایی کنند :

mehrhost.com

hostnegar.com

netafraz.com

spaceiran.com

shetabhost.net

etminanhost.com

با تشکر و سپاس فرآوان و با آرزوی سالی پر از شادی و موفقیت برای شما *

لینک به ارسال

سلام

از ابتین وب سرویس دارم از همه نظر راضی هستم. پنل های مختلفی هم داره که مناسب کار شما باشه

http://abtinweb.com/index.html

ویرایش شده توسط Milad Rafi
لینک به ارسال

با تشکر از پاسخ شما

الانکه چک کردم سایت مورد نظر رو ... قیمت ها و امکانات مناسبی داره ... ولی چرا اشتراکی هستند و از هاردهای Raid استفاده می کنند ؟ الان همگی از هاردهای ssd استفاده می کنند.

با تشکر از شما *

لینک به ارسال

سلام.

مدتی از "آبتین هاست" هاست گرفته بودم که بسیار ضعیف بود. پشتیبانی هم خوب نبود. تا اونجایی که بهم اطلاع دادن، مسئول پاسخگویی تیکت ها دختر خانمی با حدود 16 17 سال سن است.

به خودم که جوابایی می دادن عجیب بود.

لینک به ارسال

درود و سپاس خدمت شما Hadi00

ممنون میشم اگر سرویس مناسبی با پشتیبانی مناسب سراغ دارید راهنمایی کنید ؟

ویرایش شده توسط dreamsss2011
لینک به ارسال

شما هاست اشتراکی با فضای هشت گیگ میخواهید که خیلی کم گیر میاد و معمولا هاست های بی کیفیت اینطور امکاناتی رو میدند به نظر خودم میهن وب عالیه هم از نظر امنیت و هم از نظر سرعت ولی پشتیبانی = 0 چون الان یک تیکت دارم که بیشتر از یک ماهه بازه ولی دو هفته یک بار یه جواب ناقص میدن و میرن ولی در کل اگه پشتیبانی رو کنار بزاریم عالیه و شما میتونید به جای اینکه فضای هاستتو زیاد کنی فایل هاتو روی یک هاست نامحدود آپ کنی

این هاست نامحدود:

http://delta-theme.com/host/

اینم آموزش:

http://delta-theme.c...ا-در-هاست-دیگر/

و یا میتونید یک هاست دانلود بخرید و طبق اموزش بالا ازش استفاده کنید.

نگران نباشید اگر تصاویرتان حتی در آدرس دیگری باشد در تصاویر گوگل به نام سایت شما ثبت میشوند.

-----------------------------------------------------------

البته مورد نیز به چشمم خورد نمیدونم از نظر امینت و پشتیبانی چطوره ولی خواسته ی شما رو برطرف میکنه:

http://www.iranhost.com/Webhosting/

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال

بسیار ممنونم دوست گرامی Night Wolf

وب سایت آخری که لطف کردید معرفی کردید گویا فقط سرویس های ویندوز رو ارائه می کنند .

میدونید نمی خوام دردسر برای خودم ایجاد کنم. در حدود 200 ت می تونم هزینه کنم و امکاناتی که در اولین ارسال گفتم رو می خوام اون سرویس داشته باشه, منظورم خیلی با کیفیت نیست ولی در حد قابل قبول.

سایت هایی هستند که با قیمت های مناسب سرویس های مناسبی رو میدن. مثلا » vandahost.net پلن های هاست لینوکس cPanel حرفه ای اروپا ولی من می خوام حداقل از میهن وب هاست بهتر باشه. چون میهن وب هاست کیفیت هاست هاش برای سایت های رو به رشد کم هستند و قابلیت ارتقا ندارند از طرفی چیزیکه میهن وب هاست رو مناسب می کنه پشتیبانی سریع و در ساعت های مختلف شبانه روزی هستش ...

ممنونم از راهنمایی و زحمتی که کشیدید*

لینک به ارسال

خواهش میکنم.

میتونید از سینداد استفاده کنید خب لااقل معلومه که کلاه بردار نیست و واقعا بهترین رو ارائه میده چون این انجمن هم روی هاست های سینداد هستش.

میزبانی لینوکس ایران سینداد:

http://sindad.com/se...n/linux-hosting

سرور مجازی ایران:

http://sindad.com/se...ng/iran/vps-vds

لینوکس خارج:

http://sindad.com/se...a/linux-hosting

سرور مجازی خارج(اولین پنل این سرویس به نظر طبق خواسته ی شما باشد):

http://sindad.com/se...a/linux-hosting

نگران ویندوز بودن نباشید چون با کمی مطالعه میتونید پلسک نصب کنید یا کلا مبلغ ناچیزی به بعضی از افراد بدیهد تا سایتتون رو بدون دردسر انتقال بدن یا کلا با پشتیبانی سینداد صحبت کنید شاید براتون انتقال دادن و دردسری براتون ایجاد نشه.

از طرفی چیزیکه میهن وب هاست رو مناسب می کنه پشتیبانی سریع و در ساعت های مختلف شبانه روزی هستش ...

نمیدونم این حرف آخرتون تیکه بود یا واقعا گفتید پشتیبانی میهن وب متوسط بود ولی الان دو هفته یک بار هم یه نگاه به تیکت های من نمیدازه هرچند چیز خاصی ازشون نمیخوام ولی باز هم منو معطل میکنند و یک جواب ناقص میدن و میرن دو هفته دیگه جواب میدن

:)

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال
نمیدونم این حرف آخرتون تیکه بود یا واقعا گفتید پشتیبانی میهن وب متوسط بود ولی الان دو هفته یک بار هم یه نگاه به تیکت های من نمیدازه هرچند چیز خاصی ازشون نمیخوام ولی باز هم منو معطل میکنند و یک جواب ناقص میدن و میرن دو هفته دیگه جواب میدن :)

از شما دوست عزیز Night Wolf بخاطر راهنمایی ممنونم و تشکر می کنم از اینکه وقتتون رو در اختیار من قرار دادید ...***

در مورد میهن وب هاست. راستش رو بخواهید من تا 1 ماه قبل از عید کاملا ازشون راضی بودم از صبح تا ساعت هایی نزدیک به بامداد تیکت دارمکه جواب دادند در همون روز ... ولی وقتی تیکتی می فرستادم که الویت اون رو پیشفر یعنی متوسط بوده دیر میشد پاسخگویی ...

البته من فکر می کنم موضوع تیکت ها در دیر یا زود پاسخ دادن تاثیر داره ... چون من وقتی مشکلی از طرف هاستینگ ایجاد می شد تیکت میدادم. مثلا : بلوک کردن ip های خارجی, مشکل در دیتابیس, مشکل در بک آپ گیری, عدم دسترسی ها به سی پنل و ... که اینها جز مواردی هستند که چون از طرف خود سرویس هاشون ایجاد میشه سریع برطرف باید بکنند و در مورد درخواست های اضافی چون اشتراکی بودند نمیشد چیزی گفت ! چون من چند تا افزونه نصب کرده بودمکه بعدا همشون رو حذف کردم چون بشدت سایت کند و گاهی کلا suspand می شد و ...

باز هم ممنون و با آرزوی سالی پر از شادی و موفقیت و سلامتی *

لینک به ارسال

با تشکر از پاسخ شما

الانکه چک کردم سایت مورد نظر رو ... قیمت ها و امکانات مناسبی داره ... ولی چرا اشتراکی هستند و از هاردهای Raid استفاده می کنند ؟ الان همگی از هاردهای ssd استفاده می کنند.

با تشکر از شما *

ولی با همین هارد های raid سرعت و کیفت عالی دارن

سلام.

مدتی از "آبتین هاست" هاست گرفته بودم که بسیار ضعیف بود. پشتیبانی هم خوب نبود. تا اونجایی که بهم اطلاع دادن، مسئول پاسخگویی تیکت ها دختر خانمی با حدود 16 17 سال سن است.

به خودم که جوابایی می دادن عجیب بود.

مطمعن هستید شما ؟ : | ابتین وب را اشتبه نگرفتید؟

ابتین وب یه هاستینگ معروف و موفق تو کارش هست و از نظر پشتیبانی و کیفت خدمات کم نداشته تا الان

لینک به ارسال

هاست زیر هم هست.چون گفتین ddos برای همین اینو معرفی می کنم.خیلی ادعا می کنه ولی نمی دونم واقعا درست باشه یا نه.

http://central-hosting.com/

من خودم از ایران سرور دارم.پشتیبانی اش که حرف نداره ، قطعی آن هم کم است ولی هزینه هایش بالاست.

و یک نکته آن هم این که سراغ هاست های نامحدود نرو.همین

:)

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

مطمعن هستید شما ؟ : | ابتین وب را اشتبه نگرفتید؟

ابتین وب یه هاستینگ معروف و موفق تو کارش هست و از نظر پشتیبانی و کیفت خدمات کم نداشته تا الان

مگه اینو نمی فرمایید؟ abtinweb.com

بنده نظرم خلاف نظر شماس!

لینک به ارسال

درود *

بسیار از پیشنهاد و کمک دوستان ممنونم راستش تاریخ انقضای هاستم تموم شده بود و باید سریع انتخاب می کردم از شرکت وندا هاست گرفتم, در حال حاضر که مشکلی نیست و پشتیبانی هم خوبه ...

در مورد central-hosting.com با مطالعه ی که روی توضیحات سرویس ها و خدماتش داشتم بیشتر برای شرکت ها و سایت های پر بازدید کاربرد داره که تمرکز زیادی روی امنیت در مورد حملات ddos و پشتیبان گیری 3 لایه ای و ... داره, البته در مقابل خدمات عالی بصورت ماهیانه مبلغ بالایی رو هم باید پرداخت کرد ...

باز هم از راهنمایی عزیزان بسیار سپاسگزارم *

لینک به ارسال

از شما دوست عزیز Night Wolf بخاطر راهنمایی ممنونم و تشکر می کنم از اینکه وقتتون رو در اختیار من قرار دادید ...***

در مورد میهن وب هاست. راستش رو بخواهید من تا 1 ماه قبل از عید کاملا ازشون راضی بودم از صبح تا ساعت هایی نزدیک به بامداد تیکت دارمکه جواب دادند در همون روز ... ولی وقتی تیکتی می فرستادم که الویت اون رو پیشفر یعنی متوسط بوده دیر میشد پاسخگویی ...

البته من فکر می کنم موضوع تیکت ها در دیر یا زود پاسخ دادن تاثیر داره ... چون من وقتی مشکلی از طرف هاستینگ ایجاد می شد تیکت میدادم. مثلا : بلوک کردن ip های خارجی, مشکل در دیتابیس, مشکل در بک آپ گیری, عدم دسترسی ها به سی پنل و ... که اینها جز مواردی هستند که چون از طرف خود سرویس هاشون ایجاد میشه سریع برطرف باید بکنند و در مورد درخواست های اضافی چون اشتراکی بودند نمیشد چیزی گفت ! چون من چند تا افزونه نصب کرده بودمکه بعدا همشون رو حذف کردم چون بشدت سایت کند و گاهی کلا suspand می شد و ...

باز هم ممنون و با آرزوی سالی پر از شادی و موفقیت و سلامتی *

برادر گلم اگر همچین بازدید کننده ای دارید از سرویس هاستینگ ما استفاده بکنید بخواید ما اسپانسر سرور شما میشیم به جایه هاست سرور می دیم به شما با 99.99 درصد آپتایم صد درصد تضمینی با پهنای باند نامحدود چون ما مجوز isp داریم وازاینترنت ماهواره ای استفاده میکنیم بخواین درخدمت هستم بیاین پی وی صحبت بکنیم

مقاموم دربرابر حملات ddos بک آپ گیری درروز به صورت دو بار ssl سایت شما و کلی امکانت دیگه

ویرایش شده توسط legendsms
لینک به ارسال

اگر دوستان از سایت های زیر استفاده می کنند و تایید می کنند سرویس هاشون رو ممنون میشم راهنمایی کنند :

mehrhost.com

با سلام و احترام

شما که هاستینگ خود را انتخاب کردید و امیدوارم در ادامه هم موفق باشید.

اما اجازه بدهید از تجربه بیش 7 ساله ام از کار کردن با مهر هاست (mehrhost.com) که در انتخاب هایتان نیز بود، برای تان بگویم.

من آشنایی و فعالیتم در اینترنت به سال 83 بر می گردد و با وبلاگ نویسی شروع کردم و چند سالی وبلاگ نویس بودم. اولین دامنه خود را با کیمیاهاست ثبت کردم. کارشون خوب بود اما فقط همه چی رو گرون می گرفتن. تا اینکه به خاطر قیمت های ارزان و برخی امکانات به ظاهر! نامحدود مهرهاست، یک دامنه و هاست جدید گرفتم. در 6 سال اول استفاده ی حرفه ای از وب سایت نداشتم و تنها هر سال آن را تمدید می کردم. خب تا اینجا مشکلی نبود چون نویسنده خودم بودم و 99 درصد بازدیدها رو هم خودم انجام می دادم. چون زیاد آنلاین نبود خیلی از مشکلات رو نمی دیدم و نیاز به پشتیبانی نداشتم و چون تنها زمان پول دادن با آنها در تماس بودم، همه چی خوب پیش می رفت.

از دی ماه 92 بطور حرفه ای کار در نت رو شروع کردم. من چهار سایت و سه هاست جداگانه با مهرهاست داشتم. هرچه تعداد بازدیدها، مطالب، خدمات و... بالا رفت مشکلات هم یکی پس از دیگری شروع شد. قطع شدن های مکرر و کمی طولانی، قلابی در آمدن برخی از آن امکانات نامحدود در عمل، پشتیبانی بسیار ضعیف و بی ادبانه (به جرات برخی از سوالات مهم و ضروری من بی پاسخ ماند و برخی ها پس از 6 ساعت پاسخ داده شد!)، و بدترین قسمت زمانی ست که شما راه حل مشکلی را می دانید ولی از دست شما خارج است و باید با هاستینگ خود تماس بگیرید و او شما را احمق فرض می کند و جواب های بی مورد و بی ربط می دهد و تحت هیچ شرایطی زیر بار نمی رود! و...

از شاهکارهای مهرهاست مسدود کردن است. ابتدا مسدود می کنند بعد دنبال علت می گردند. یکبار زمانی که من کلی خبرنامه فرستادم و منتظر بازخوردش بودم، برای یازده ساعت سایتم رو مسدود کرد و بعد از یازده ساعت که تازه پشتیبانش جوابم رو داد، هیچ دلیل پیدا نکردند و با منت سایت رو آزاد کردند.

من مهرهاست رو به خاطر قیمت انتخاب کردم و چند سال آخر به خاطر قیمت در آن ماندم (و این بزرگترین اشتباه من بود) ولی هیچ وقت از آن راضی نبودم. پیشنهاد می کنم هر فردی می خواهد حرفه ای و تجاری کار کند ابتدا به دنبال شرکت هایی همچون مهرهاست نرود و دوم گول قیمت های ارزان را نخورد. وگرنه ممکنه در اوج کارتان به خاطر کوچک بودن و عدم کشش سرویس دهنده، ضربه ی تجاری بسیار بدی بخورید.

سایت های بزرگ اگر اشتباهی انجام بدهند، آن را جبران می کنند (حداقل برای من تا الان این طور بوده) اما سایت های کوچک زیر بار نمی روند. این سایت ها یک صفحه قوانین برای خود درست می کنند و همه چیز را یک طرفه به نفع خودشان می نویسند، در صورت اعتراض جدی شما به اشتباه شان، بر اساس آن قوانین شما محکوم می شوید. یکی از کارهایی که مهرهاست با پربازدیدترین و درآمدزا ترین سایت من انجام داد، ابتدا آن را مسدود کرد و پس از اعتراض مجموعه من، گفت شما از قوانین تخطی کردید بر اساس قوانین امکان ادامه خدمات نیست، فول بکاپ رو داد و هاست را بست (در کمتر از 5 دقیقه!). پیگیری حقوقی هم برای این موارد با توجه زمان و ارزش ریالی به صرفه تمام نمی شود، تنها یک کسب و کار برای چند روزی به زمین خورد و...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...