رفتن به مطلب

کار بین المللی از دید با تجربه ها

np.1400

پست های پیشنهاد شده

سلام.

شما که تجربه های زیادی دارید نظرتون درباره کار بین المللی چیه؟

یعنی یه سایتی به زبانهای مختلف راه بندازیم.

یا یه فروشگاه ساز یا قالب و افزونه.

خلاصه دست از سر کپی و کپی رایت ور داریم و بریم مرحله بعد.

به نظر شما جواب میده؟

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام. موضوعات زیادی میشه بین اللملی باشن

قبلا یکی از دوستان یک سایت عکاسی راه اندازی کرده بود متاسفانه آدرسش یادم نیست حدودا چند ماه پیش توی انجمنی اتفاقی باهاش دیدمش ولی کاملا حرفه ای و کار خوبی شده بود.

شما هر موضوعی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید بعد بین المللی کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

نه

منظورم سایت بین المللی نبود.

منظورم یه اسکریپت یا فروشگاه ساز بود. یا یه پلتفرم.

یا اصلا قالب و افزونه ی وردپرس.

یعنی یه چیزی که بفروشیم به همه ی دنیا.

لینک به ارسال

اگر همچین قدرت دارین که یک اسکریپ بین المللی درست کنید ویک تیم مجرب کار کشته ویک وب سایت پربازدید وساپورت تبلیغات انجام بدید خیلی عالی میشه برای شما

لینک به ارسال

سلام

همینطور گه گفتند اگه توانایی انجام این کارو دارید عالی هست که انجام بدید

ولی این رو باید در نظر داشته باشید که یه تیم قوی و حرفه ای , صبر و حوصله , پشتیبانی و به روز رسانی های دنباله دار رو داشته باشید که موفق بشید. در غیر این صورت فکر نکنم توی کارتون موفق بشید.

چون که ارائه یک کار به سطح جهان , تقریبا کار مشکلی هست و برنامه ریزی ها و سختی های خودشو داره

لینک به ارسال

اگر همچین قدرت دارین که یک اسکریپ بین المللی درست کنید ویک تیم مجرب کار کشته ویک وب سایت پربازدید وساپورت تبلیغات انجام بدید خیلی عالی میشه برای شما

متوجه نشدم.

تیم مجرد چیه؟

تبلیغات ساپورت برای چی؟

لینک به ارسال

ببینید من نظرات شما رو میخونم صحبت از دو چیزه.

یکی تیم مجرب ؛ که اگه درامد باشه جوره. یعنی اگه درامد نباشه بهترین تیم هم میپاشه.

دومی تبلیغات ؛ که متوجه نمیشم.

یعنی متوجه میشم اما بلد نیستم. مثلا یک اسکریپت رو چجوری میشه تبلیغ کرد؟

یا اصلا درحالی که در جهان میلیون ها نفر دارن از وردپرس نون میخورن اما درامد خود وردپرس چیه؟

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

یکی تیم مجرب ؛ که اگه درامد باشه جوره. یعنی اگه درامد نباشه بهترین تیم هم میپاشه.

یا اصلا درحالی که در جهان میلیون ها نفر دارن از وردپرس نون میخورن اما درامد خود وردپرس چیه؟

عزیزم تبلیغات ساپورت نه ساپورت تبلیغات یعنی پشتیبانی تبلیغات تیم مجرد نه تیم مجرب یعنی کار کشته

عزیزم اگر همچین قدرتی داری همچین اسکریپی بسازی بساز منم کمکت میکنم خواستی همکاری کنیم شماره تماسم توپروفایلم هست یاحق

لینک به ارسال

مشکل من همیناست.

ساپورت تبلیغات یعنی چی؟

چه تیمی لازمه؟ یعنی یه تیم معمولی چند نفره؟ نظر من یک فروشگاه سازه.

یعنی بزنیم رو دست اپن کارت و پرستا.

سوال من اینه که ممکنه؟ از نظر برنامه نویسی هیچ مشکلی نداریم. میخوایم پی اچ پی و دات نت رو همزمان بدیم بیرون.

ولی قبلش باید خیلی خیلی بررسی بشه.

از همه مهم تر اینه که در آمدش چیه وقتی رایگانه؟

ویرایش شده توسط np.1400
لینک به ارسال

مشکل من همیناست.

ساپورت تبلیغات یعنی چی؟

چه تیمی لازمه؟ یعنی یه تیم معمولی چند نفره؟ نظر من یک فروشگاه سازه.

یعنی بزنیم رو دست اپن کارت و پرستا.

سوال من اینه که ممکنه؟ از نظر برنامه نویسی هیچ مشکلی نداریم. میخوایم پی اچ پی و دات نت رو همزمان بدیم بیرون.

ولی قبلش باید خیلی خیلی بررسی بشه.

از همه مهم تر اینه که در آمدش چیه وقتی رایگانه؟

نه دیگه عزیزم نشد رایگان نیست شما میای وقتی اسکریپ تولید میکنی باید یه سرور درنظر داشته باشی وفقت اون سرور اون اسکریپ پشتیبانی بکنه یعنی هرکی میخواد رو هاستش نصب بکنه باید اول ازسایت شما استفاده بکنه یعنی لایسنس اسکرپ ازشما بخره وهر لایسنس رویه یک دامنه تعریف بشه ویک جوری کنترل اسکریپ از رویه یک سروری انجام بگیره یعنی کسی که ازشمانخریده وادرس دامین درسرور ذخیره نیست اون اسکریپ بالا نیاد وبگه شما خرید نکردین اسکریپ رو مثل اسکریپ لیجندری فقط فروش اسکریپ کافی نیست بعدش باید افزونه هایه مفید براش بسازید وبفروشید شرکت هایه ماشین سازی از خودرو سود نمی کنند بلکه ازقطعات خودرو میلیادر میشن

امید وارم پاسخگویی مفید داده باشم اگه بخواین بازم درخدمتت شما هستم وبنده به عنوان یک شخص که کمی دراین باره تجربه دارم میتونیم همکاری بکنیم وواردگروه ما بشید.

لینک به ارسال

اینی که فرمودید برای کدوم اسکریپته؟

وقتی مجنتو - اپن کارت - پرستا شاپ و ... کاملا رایگان هستن چی گیرشون میاد؟

بعدش کی میاد فروشگا ساز ما رو بخره؟

اگه من میگم کار بین المملی فقط به خاطر ارزش دلاره. در این زمینه کار خیلی به صرفه تره.

اما باید ببینیم ارزش داره کار؟

لینک به ارسال

اینی که فرمودید برای کدوم اسکریپته؟

وقتی مجنتو - اپن کارت - پرستا شاپ و ... کاملا رایگان هستن چی گیرشون میاد؟

بعدش کی میاد فروشگا ساز ما رو بخره؟

اگه من میگم کار بین المملی فقط به خاطر ارزش دلاره. در این زمینه کار خیلی به صرفه تره.

اما باید ببینیم ارزش داره کار؟

عزیزم اگر اسکریپت خوب باشه مطمئن باش خرید میشه خب اما درمورد رایگانش درمورد رایگان فقط تو بارتبه الکسا وافزونه ها میتونی درآمد داشته باشی موفق باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...