رفتن به مطلب

مشورت در مورد هزینه تبلیغات سایت

M.Javad

پست های پیشنهاد شده

سلام سایتم رتبه 9000 ایران هستش و روزانه حداقل 400 بازدید کننده داره و هر روز هم اپدیت هستش.به نظر شما الان اگه کمی اطلاع رسانی کنم برای پذیرش تبلیغات آیا کسی میاد هزینه کنه برای تبلیغات؟!

www.web4dl.ir

لینک به ارسال

ناراحت نشوید اما 400 بازدید افتضاحه و اصلا قابل قبول نیست شما الان می بایست حداقل روزانه بالای 15000 بازدید داشته باشید

سایت من رتبه اش در ایران 16000 است ولی بازدید روزانه اش 45.000 نفر است(چون فیلتر میشود)

اما سایت شما با چنین رتبه ای باید بترکونه از بازدید

به نظر من الان بهتره بری سراغ آگهی های آماده مثل Anetwork و...

تا نظر بقیه اساتید چه باشد

لینک به ارسال

خب سایت من همه چیش اوکیه قالبشم که خوبه هر روزم آپدیت میشه ولی نمیدونم چرا بازدید خوبی نداره؟!!!در حال حاضر بنرمو چند جا تبلیغات دادم حتی anetwork و tabligheirani هم چندبار بنر دادم فقط برای چند روز بازدیدم خوب میشد.الانم دیگه زیاد درآمد ندارم که بخوام هزینه تبلیغات بدم.نمیدونم دیگه باید چیکار کنم!!!!

لینک به ارسال

بهترین راه استفاده از شبکه های اجتماعی است مثلا توی گروه های بزرگ گوگل جوین بشو و سایتت را تبلیغ کن

در کنار اون استفاده از اسپمر وبلاگ (بقیه را دعوت کنی به سایتت بیان)

کلی کار میتونی بکنی

برای شمایی که استاد مایی زشته این حرف :)

لینک به ارسال

اختیار داری من ت جایی که تونستم و میتونم دارم سایتم رو تو شبکه ها اجتماعی و تو انواع انجمن ها تبلیغات می کنم.روی سایتم برنامه زیادی دارم ولی خب من این تعرفه تبلیغاتم با توجه به رنک سایتم خیلی زیاد نیست 400 نفر بازدید هم میتونه با هزینه 20 تومن برای یه شرکت هاستینگ تبلیغ خوبی باشه :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...