3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

اول : تشکر از زمانی که صرف خواندن و پاسخ به من می کنید.

دوم:

من می خوام به کاربر ها یه کد یونیک بدم که وقتی اون رو داخل یه ابزارک می زنن و دکمه جستجو رو می زنن به اون لینکی که برای اون کد گذاشتم هدایت بشن.

نکته:

- هر کد منحصر به فرد یک لینک منحصر به فرد (یونیک) دارد.

- قرار نیست اون کد رو می زنه جستجو کنه هرچه به اون کد نزدیک بود یا شبیه بود رونمایش بده ، عینا اون کد یا وجود داره یا نداره - اگه داره می ره اون لینک رو نمایش می ده نداره می گه نداریم :D

که برای استعلام می خوام ازش استفاده کنم

با کلید واژه های مختلفی سرچ کردم تو گوگل ولی خوب نتیجه ای نگرفتم :(

(در واقع اصلا نمی دونم اسم این افزونه رو چی می شه صدا کرد!! )

ویرایش شده در توسط djbagoor
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نبود؟ کسی پلاگینی سراغ نداره؟

راهی به نظرتون نمیاد؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

عذر خواهی بابت آپدیت این تاپیک لازم دیدم دیدم که اعلام کنم چنین افزونه ای برای وردپرس وجود دارد.

https://wpfile.ir/product/online-trackingcode

با احترام

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر ؛
      جسارتا من یک سوال داشتم و خواستم بدونم چطوری بعضی از سایت ها وقتی یک عنوانی رو جستجو میکنی زیر وب سایت یک لیست بازشونده وجود داره که یک سری توضیحات داخلش قرار گرفته!
      مثلا میزنیم آموزش سئو بعد دوتا سایت اول این ویژگی رو دارن خواستم بدونم چطوری میتونم برای سایتم همچین قابلیتی رو فعال کنم؟ یک عکس برای نمونه اپلود کردم، مشخصات سایت رو هم مخفی کردم منظورم بخش هایی که زرد رنگ شده اند هستش.
      با تشکر 
    • توسط 1hamed2afm
      با سلام و خسته نباشید .
      یه سفارش تبدیل psd به وردپرس دارم لطفا یه طراح کاربلد و خوش ذوق بهم معرفی کنین
    • توسط naderi
      سلام .. برای توسعه یک وب سایت با قالب Eduma وردپرس میخوایم یه سری قابلیت ها رو بهش اضافه کنیم .. از دوستان کسی هست که بتونه به ما کمک کنه؟
    • توسط Hamid_92
      سلام خسته نباشید 
      من در یک وبسایت خارجی که خدمات هاست و دامنه رایگان میداد یک هاست و دامنه رایگان ساختم و میخواستم که وردپرس رو در file manager آپلود کنم و نصبش کنم و با توجه به آموزش های داخل اینترنتی باید اون فایل وردپرس رو در فایل public_html آپلود می کردم اما به محض اینکه از داخل CPanel وارد file manager هاست شدم با تصویر زیر برخورد کردم

و پوشه ای به نام Public_html تعریف نشده بود تا فایل وردپرس رو بارگذاری کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
      * ضمنا در داخل فایل htdocs فایلی به نام files for your website should be uploaded here! ذخیره شده بود به صورت زیر

• توسط helen94
      سلام دوستان. من دنبال افزونه یا ابزارکی می گردم که باهاش در صفحه اصلی سایتم یه باکسی ایجاد کنم که در اون آخرین پست های سایت رو نشون بده. به این شکل که جدیدترین پست رو به همراه تصویر شاخصش در قسمت بالا به شکل بزرگتر نشون بده و در قسمت زیرش پست های قبل تر رو نشون بده. تصویر افزونه ی موردنظرم رو ضمیمه کردم به این پست.
      قالبی هم که ازش استفاده میکنم قالب استادیار هست.
      من قبلا موارد این چنینی رو در خیلی سایت ها دیدم، اما اسم افزونه یا ابزاری که باهاش این کار رو کردن نمیدونم.
      ممنون میشم راهنماییم کنید.