رفتن به مطلب

ارسال خودکار مطالب در فیس بوک و توییتر

پست های پیشنهاد شده

سلام من دارم دنبال یه نرم افزار میگردم که وقتی مطلب رو میزارم به طور خودکار توی اکانت فیس بوک و توییتر هم گزاشته بشه

اگه کسی میدونه کمک کنه

با تشکر

لینک به ارسال

نرم افزار نمیشناسم ولی افزونه وردپرس جوملا اپن کارت ... هست

مثلا افزونه وردپرس اینه (خیلی هستن) NextScripts: Social Networks Auto-Poster

لینک به ارسال

از شدنی میشه (یه مهندس کامپیوتر مانعی نباید جلوش باشه...)

ولی ندیدم بگردید یا منتظر باشید تا کس دیگری راهنماییتون کنه

لینک به ارسال

سلام من دارم دنبال یه نرم افزار میگردم که وقتی مطلب رو میزارم به طور خودکار توی اکانت فیس بوک و توییتر هم گزاشته بشه

اگه کسی میدونه کمک کنه

با تشکر

از افزونه جت پک استفاده کنید این قابلیت رو داره

لینک به ارسال

یکم بیشتر توضیح میدید

باید apk فیس بوک داشته باشه؟

افزونه جت پک رو که نصب میکنی کلی امکانات داره که یکی از این امکاناتش ارسال اتوماتیک هستش

افزونه جت پک رو از مخزن وردپرس دانلود و نصب کن بعدش فعال کن

بعد از اینکه فعال میکنی همه افزونه های جت پک فعال میشه بعد افزونه های جت پک رو غیر فعال کن به غیر از اونی که نوشته اطلاع رسانی رو فعال کن

بعدش دیگه خیلی راحته آیکون شبکه های اجتماعی مختلفی رو نمایش میده که اگه روی هر کدوم کلیک کنی یوزر و پس اکانت شبکه اجتماعی رو ازت میپرسه وارد میکنی و حالشو میبری

لینک به ارسال

افزونه جت پک رو که نصب میکنی کلی امکانات داره که یکی از این امکاناتش ارسال اتوماتیک هستش

افزونه جت پک رو از مخزن وردپرس دانلود و نصب کن بعدش فعال کن

بعد از اینکه فعال میکنی همه افزونه های جت پک فعال میشه بعد افزونه های جت پک رو غیر فعال کن به غیر از اونی که نوشته اطلاع رسانی رو فعال کن

بعدش دیگه خیلی راحته آیکون شبکه های اجتماعی مختلفی رو نمایش میده که اگه روی هر کدوم کلیک کنی یوزر و پس اکانت شبکه اجتماعی رو ازت میپرسه وارد میکنی و حالشو میبری

سلام به همگی دوستان .

سؤال بنده هم مشابه استارتر عزیزه .

جناب سامان یه سؤال در مورد این افزونه داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید.

تا اونجاییکه بنده میدونم ، اکثر افزونه هایی که مطالب رو به صورت خودکار به شبکه های اجتماعی ارسال میکنن ، با لینک کوتاه و غیر مستقیم این کارو میکنن که زیاد مناسب نیست .

میخواستم بدونم این افزونه با لینک مستقیم مطالب رو ارسال میکنه یا خیر ؟

لینک به ارسال

سلام به همگی دوستان .

سؤال بنده هم مشابه استارتر عزیزه .

جناب سامان یه سؤال در مورد این افزونه داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید.

تا اونجاییکه بنده میدونم ، اکثر افزونه هایی که مطالب رو به صورت خودکار به شبکه های اجتماعی ارسال میکنن ، با لینک کوتاه و غیر مستقیم این کارو میکنن که زیاد مناسب نیست .

میخواستم بدونم این افزونه با لینک مستقیم مطالب رو ارسال میکنه یا خیر ؟

این افزونه مشکل همه رو حل میکنه و به صورت لینک مستقیم هستش

لینک به ارسال

این افزونه مشکل همه رو حل میکنه و به صورت لینک مستقیم هستش

ممنون از راهنمایی .

چون چیز زیادی از این افزونه نمیدونستم و قبلا فقط اسمش رو شنیده بودم ، رفتم یه سرچ راجع به افزونه زدم و متوجه شدم که ظاهرا امکانات زیادی داره . بعدش رفتم دانلودش کردم که متوجه شدم حجم افزونه چیزی نزدیک به 8 مگابایته .

حالا یه سؤال داشتم :

بنده فقط و فقط میخوام از قابلیت ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی ( البته با لینک مستقیم ) استفاده کنم ، به همین خاطر هیچ کدوم از امکانات این افزونه به غیر از همون ارسال خودکار به دردم نمیخوره و اگه بخوام همشو غیرفعال کنم پس چه فایده که بخوام حجم بیخودی تو هاستم اشغال کنم ؟ واسه همین ممنون میشم اگه افزونه ای معرفی بشه که به طور تخصصی مربوط باشه به ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی مختلف ( مخصوصا فیسبوک - توییتر و گوگل پلاس ) و همونطور که گفتم با لینک مستقیم مطلب ، نه لینک کوتاه !

آیا همچین افزونه ای هست و یا فقط جت پک در این زمینه وجود داره ؟

لینک به ارسال

یعنی تو وردپرس به این عظیمی ، فقط جت پک این کارو انجام میده ؟

خواهشا اگه کسی میدونه پاسخ بده ، چون فکر می کنم این مشکل ، مشکل تعداد زیادی از افراد منجمله بنده باشه .

لینک به ارسال

یعنی تو وردپرس به این عظیمی ، فقط جت پک این کارو انجام میده ؟

خواهشا اگه کسی میدونه پاسخ بده ، چون فکر می کنم این مشکل ، مشکل تعداد زیادی از افراد منجمله بنده باشه .

دوست عزیز

این افزونه یکی از افزونه های مادر وردپرس هستش

شما همه رو غیر فعالی میکنی به غیر از اونی که می خواهید برای همین سرعت سایت شما رو کاهش نمیده و بار سنگینی برای سایت شما نداره

8 مگابایت فضای هاست !!!! 8 مگابایت خیلیه؟!!!

بهترین افزونه برای اینکار همینه

من خودم قبلا زیرو رو کردم

ویرایش شده توسط saman_kiyani
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...