رفتن به مطلب

بهترین افزونه جملات تصادفی

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه که بهترین افزونه جملات تصادفی چیه ؟

من خودم randomtext رو استفاده میکردم ولی زیاد جالب نبود و خیلی ساده بود . یه چیز که کاملتر و بهتر باشه رو ممنون میشم بهم معرفی کنید .

لینک به ارسال

سلام ، با کد کارتون حل نمیشه؟ میتونید هر گونه استایلی هم که خواستید بدید بهش...

لینک به ارسال

سلام ، با کد کارتون حل نمیشه؟ میتونید هر گونه استایلی هم که خواستید بدید بهش...

کد خوبه ولی هر دفعه باید برم کدها رو ویرایش کنم واسه اضافه کردن یه جمله جدید ، ولی با افزونه از داخل پنل به راحتی کدهارو میشه اضافه کرد .

اگه کار با کد سخت نبود که خیلی دوست داشتم بدون افزونه این کارو کنم ولی همونطور که گفتم این مشکل وجود داره و اگه بخوام در روز تعداد زیادی جمله اضافه کنم همش بایستی در حال ویرایش کدهای اون قسمت باشم .

یه افزونه که هم کامل باشه و هم مشکلی نداشته باشه واسه این کار نیست ؟

لینک به ارسال

یک دسته به نام جملات درست کنید و با کوئری مثلا 5 تای آخری رو به صورت رندوم نشون بدین.

و جملات رو ازطریق ارسال مطلب و از پنل ارسال کنید.

لینک به ارسال

یک دسته به نام جملات درست کنید و با کوئری مثلا 5 تای آخری رو به صورت رندوم نشون بدین.

و جملات رو ازطریق ارسال مطلب و از پنل ارسال کنید.

اینجوری میشه ارسال مطلب . نمیخوام واسه هر جمله ، یه مطلب ارسال بشه . من منظورم یه چیزی مثله همون randomtext هست ولی کاملتر و بهتر .

لینک به ارسال

این افزونه مناسب باشه فکر کنم.

https://wordpress.or...on/screenshots/

ممنون بابت معرفی این افزونه .

فقط یه مشکل وجود داره ! در مخزن وردپرس زده : این افزونه بیش از 2 ساله که به روز نشده

میخواستم بدونم این قضیه که خیلی وقته به روز نشده مشکلی ایجاد نمیکنه و کلا باعث ایجاد باگ یا ایجاد راه نفوذ هکر به سایت و ... نمیشه ؟

لینک به ارسال

ممنون بابت معرفی این افزونه .

فقط یه مشکل وجود داره ! در مخزن وردپرس زده : این افزونه بیش از 2 ساله که به روز نشده

میخواستم بدونم این قضیه که خیلی وقته به روز نشده مشکلی ایجاد نمیکنه و کلا باعث ایجاد باگ یا ایجاد راه نفوذ هکر به سایت و ... نمیشه ؟

افزونه اش که کار خاصی انجام نمیده ، ولی حتّی اگه آپدیت هم باشه میتونه مشکل امنیّتی ایجاد کنه...

اون نوشته ی 2 سال هست که آپدیت نشده برای اون هست که ممکنه مغایرت داشته باشه با ورژن وردپرس جدیدتون.

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنمایی دوستان.

من این افزونه رو نصب کردم و همه چیزش خوبه ولی فقط یه مشکل داره که هر کاری کردم نتونستم حلش کنم .

خود افزونه چندتا شورت کد داره که خیلی خوبه ، ولی من یه شورت کد میخوام که جملات رو به ترتیب ، از جدیدترین جمله نشون بده تا قدیمی ترین جمله و به صورت رندوم نباشه ، چون وقتی به صورت رندوم میزارم ، یه جمله رو ممکنه با چندبار رفرش هم تکرار کنه و در کل ترتیب رو به هم بریزه .

ابزارک افزونه این قابلیتی که گفتم رو داره و به خوبی هم جواب میده ( چندبار تست کردم ) ولی متأسفانه تو شرت کدهاش همچین چیزی نیست یا لااقل من درست ندیدم !

آیا این چیزی که میخوام امکانش هست ؟ چون همونطور که گفتم در ابزارک این افزونه این امکان وجود داره پس شاید بشه یه کاریش کرد .

پیشاپیش ممنون از کسی که بنده رو راهنمایی کنه .

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنمایی دوستان.

من این افزونه رو نصب کردم و همه چیزش خوبه ولی فقط یه مشکل داره که هر کاری کردم نتونستم حلش کنم .

خود افزونه چندتا شورت کد داره که خیلی خوبه ، ولی من یه شورت کد میخوام که جملات رو به ترتیب ، از جدیدترین جمله نشون بده تا قدیمی ترین جمله و به صورت رندوم نباشه ، چون وقتی به صورت رندوم میزارم ، یه جمله رو ممکنه با چندبار رفرش هم تکرار کنه و در کل ترتیب رو به هم بریزه .

ابزارک افزونه این قابلیتی که گفتم رو داره و به خوبی هم جواب میده ( چندبار تست کردم ) ولی متأسفانه تو شرت کدهاش همچین چیزی نیست یا لااقل من درست ندیدم !

آیا این چیزی که میخوام امکانش هست ؟ چون همونطور که گفتم در ابزارک این افزونه این امکان وجود داره پس شاید بشه یه کاریش کرد .

پیشاپیش ممنون از کسی که بنده رو راهنمایی کنه .

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

بعد از گذشت یک ماه هنوز کسی متوجه نشده که مشکل کار کجاست ؟

ممنون میشم اگه می دونید راهنمایی کنید . مشکل هنوز پابرجاست !!!

ویرایش شده توسط Y-a--s--e-R
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...