HANNANStd

افزونه مدیریت اعتبار و امتیاز کاربران وردپرس + درگاه

6 پست در این موضوع قرار دارد

افزونه ی “اعتبار من” ( myCRED ) ، سیستمی کاربردی و انعطاف پذیر برای مدیریت امتیازات در سایت وردپرسی شماست . در واقع این افزونه سایت شما را تبدیل به یک سایت امتیاز-محور می کند که نه تنها کاربر در آن بر اساس انواع فعالیت هایی که می کند ، امتیاز جایزه می گیرد ، بلکه می تواند این امتیازات را در سایت خود شما خرج کند ! به این منظور که شما قادرید به کمک این افزونه دسترسی به بعضی صفحات و پست های خود را محدود کرده و در ازای نمایش این محتواها از کاربرانتان امتیاز طلب کنید !

اما این تازه شروع ماجراست ! “اعتبار من” علاوه بر امکانات مختلفی که داراست ، افزونه های جانبی ( الحاقی ) زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهد که با استفاده از آن ها می توان وبسایتتان را به محلی هیجان انگیز برای داد و ستد امتیاز تبدیل کرده و با این کار کاربران خودتان را تشویق به فعالیت بیشتر و مفیدتر کنید .

بعضی از ویژگی های این افزونه ی قدرتمند را در زیر مرور می کنیم :

myCRED.jpg

- پنل تنظیماتی جامع برای تنظیم مقدار امتیاز در ازای انجام انواع فعالیت ها نظیر : ثبت نام در سایت ، وارد شدن به سایت ، ارسال دیدگاه ، انتشار مطلب ، کلیک بر روی لینک هایی که شما ایجاد می کنید ، تماشای ویدیوها ( از یوتیوب یا سایر سایت ها ) و موزیک هایی که شما مشخص می کنید و … و …

- راحتی و سرعت در اهدا و یا کسر امتیازات از کاربران

- چندین ابزارک کاربردی برای نشان دادن کاربران با بیشترین امتیاز و …

- اضافه شدن بخش امتیازات در پروفایل کاربری

- افزونه های جانبی ( الحاقی ) متنوع و جذاب

- قابلیت کارکرد صحیح با بادی پرس ( افزونه ی محبوب ساخت جامعه مجازی وردپرس )

- قابلیت کارکرد صحیح با بی بی ( افزونه ی محبوب انجمن ساز وردپرس )

- قابلیت کارکرد صحیح با BadgeOS ( سیستم مدال دهی وردپرس )

- قابلیت کارکرد صحیح با افزونه ی LearnDash برای تبدیل وردپرس شما به مدرسه مجازی

- قابلیت درون ریزی ( ایمپورت ) امتیازات از افزونه ی Cubepoints ( افزونه ای دیگر در زمینه ی امتیازدهی )

- قابلیت درون ریزی امتیازات کاربر از روی فایل های CSV

- قابلیت Remote API که امکان اجرای فرامین سایت شما را از سایت های دیگر فراهم می کند .

- لیست گزارش تغییرات در امتیاز ( لوگ )

- آگاه ساز تغییرات امتیاز برای کاربران به شکلی زیبا ( و در نسخه ی پیشرفته ی پولی به صورت آژاکس و آنی )

- امکان جابجایی امتیاز بین کاربران

- امکان ارسال ایمیل های اطلاعیه در صورت تغییر میزان امتیاز کاربر ( کسب امتیاز یا کسر آن )

- امکان جالبی به نام بانکداری (!) که امتیازات شما را همچون پول مدیریت می کند ، با امکان تعیین سود های روزشمار و دوره های واریز امتیاز …

- امکان خرید امتیازهای سایت شما با پول واقعی ، به نرخی که شما تعیین می کنید ، به عنوان مثال تعیین می کنید هر امتیاز شما چند تومان می ارزد !

- اگر از افزونه ی ووکامرس برای فروش محصولاتتان استفاده می کنید ، می توانید این امکان را به کاربرانتان بدهید تا با امتیازات خود محصولات فروشگاه را خریداری فرمایند …

- امکان کارکرد با افزونه های مدیریت رویداد ( evant manager )

- و …..

گفتنی است که این افزونه بسته های الحاقی دیگری به صورت پریمیوم دارست که امکانات جذاب دیگری را به افزونه ی شما می بخشند … امکاناتی نظیر :

- ارسال پیامک در صورت تغییر در میزان امتیاز کاربران

- پخش ویدیوهای سایت vimo و کسب امتیاز

- ایجاد بازی هایی به سبک قرعه کشی

- آگاه ساز آنی تغییرات امتیاز در سایت که به محض اضافه یا کم شدن سطح امتیازات کاربرانتان ، به شکلی زیبا و با قابلیت سفارشی سازی بالا ، آن ها را به کاربرانتان نمایش می دهد ..

دانلود آخرین نسخه از مخزن وردپرس

دانلود درگاه زرین پال از مخزن وردپرس

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و اینکه من روی پست ها و برگه ها فعال میکنم ، اصلا هیچ اتفاقی نمی افته و کاربر نمیتونه بخره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای خرید اعتبار و امتیاز به صورت زیر عمل کنید :

بعد از نصب افزونه mycred به قسمت addons ها برید و ادانز buycred رو فعال کنید . این ادانز مخصوص خرید هست . اون ادانزی که نوشته gateway منظورش استفاده از mycred بجای درگاه افزونه های دیگه مثل ووکامرس و .. هست که از طریق اعتبار میتونید از ووکامرسو ... خرید کنید .

اما پرداخت و خرید امتیاز نیاز به ادانز buycred داره که باید اون رو فعال کنید .

حالا زرین پال رو از مخزن نصب کنید و به زیر منوی payment gateways که به منوی mycred اضافه شده برید و واحد پولی و مرچنت رو وارد کنید .

حالا 2 برگه بسازید یکی رو توش بنویسید تراکنش با موفقیت انجام شد.

یه برگه دیگه هم بسازید بنویسید تراکنش ناموفق بود .

به زیر منوی تنظیمات mycred برید و تو تنظیمات buycred صفحه تشکر و صفحه ناموفق رو معرفی کنید .

تیک زیر رو بزنید .

1. Show seperate log for points purchases.

همون پایین سه تا شورت کد میده که تو هرجا خواستید بذارید تا کاربر از طریقش بتونه خرید کنه .

برای پست و ها اول باید اعتبار بخره بعد از طریق اعتبار و امتیازی که خریده پست ها رو باز کنه .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ، یه سوال

توی سایت خودش زده

[mycred_sell_this price=5]This part of the page is at a special rate of 5 points.[/mycred_sell_this]

خوب من متنی که بجای

This part of the page is at a special rate of 5 points.

میذارم ، نشون میده :

اگر لاگین کرده باشی میزنه :

محتوای زیر برای فروش تنظیم می شود :

و نشون میده اون محتوا رو ، مگه نباید از امتیاز کم شه؟ روال چجوریه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال دوم اینکه من گذاشتم برای هر بار بازدید خبر 1 امتیاز برای کاربران ، ولی 6 تا 1 امتیاز میده

نمیدونم چرا ضرب در 6 میشه!!!

میتونی راهنمایی کنی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ، یه سوال

توی سایت خودش زده

[mycred_sell_this price=5]This part of the page is at a special rate of 5 points.[/mycred_sell_this]

خوب من متنی که بجای

This part of the page is at a special rate of 5 points.

میذارم ، نشون میده :

اگر لاگین کرده باشی میزنه :

محتوای زیر برای فروش تنظیم می شود :

و نشون میده اون محتوا رو ، مگه نباید از امتیاز کم شه؟ روال چجوریه؟

البته الان که بررسی کردم ، وقتی میخوای پست بذاری همون بغل میپرسه آیا این متن فروشی هست یا نه ، که وقتی بزنی آره ، از طرف امتیاز کم میشه و ...

حالا من میخوام یه بخشی خاص از مطلب خریدنی باشه

این رو میذارم ولی باز هم نشونش میده ، نمیره برای خرید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط armin19901369
       با سلام و احترام
      یک وبسایت بر مبنای وردپرس دارم. پروژه در رابطه با ارتقا افزونه های وردپرسی هست و شامل دو قسمت زیر هست:
      ۱-در وبسایت از سیستم امتیازدهی با افزونه mycred رو دارم. هوک های پیش فرض افزونه شامل گراویتی فرم هست و بر مبنای پر کردن هر فرم به کاربر امتیاز میده.
      بعد از پر کردن فرم ها با استفاده از افزونه گراویتی فلو روندهایی برای فرم ها انجام میشه. می خوام یه هوک توی mycred تعریف بشه که در صورتی که یک روند برای فرم انجام شد به کاربر امتیاز بده. یعنی یه هوک برای گراویتی فلو تو mycred تعریف بشه.
      ۲-. افزونه mycred برای referal هایی که منجر به ثبت نام کاربر بشه به کاربر ارجاع دهنده امتیاز میده. این در صورتی کار می کنه که از ثبت نام پیش فرض وردپرس استفاده بشه.ثبت نام در حال حاضر از طریق افزونه digits و با استفاده از شماره موبایل انجام میشه
      می خوام با ثبت نام کاربر از طریق digits هم امتیاز ارجاع داده بشه.
      ممنون میشم هزینه و زمان رو برای انجام هر قسمت پروژه بفرمایید.
    • توسط فوری ثبت
      سلام دوستان عزیز وقت بخیر
      آیا میشه این متن رو در افزونه پرداخخت زرین پال تغییر داد به یه چیزی دیگه مثلا : پرداخت امن سامان کیش؟

اگر میشه، باید از کجا تغییرشون داد در چه فایلی ؟

ممنون

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی من می خوام افزونه ای مشابه با افزونه زرین پال داشته باشم کسی می تونه به من کمک کنه.
      با تشکر و سپاس
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی من میخوام بدونم یه وب سایت ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی مشابه با زرین پال چطور میشه با وردپرس ساخته بشه؟
      با تشکر و سپاس
    • توسط vektor2032
      سلام خسته نباشید 
      لطفا کمک کنید 
      من سایت رو راه اندازی کردم و درگاه رو هم متصل کردم اما وقتی خریدی انجام میشه درگاه انتقال پول رو تایید میکنه اما وقتی وارد سایت میشه مینویسه پرداخت ناموفق 
      از افزونه بانک ملی ووکامرس استفاده میکنم
      کسی میدونه چطور باید حل کنم ؟
      توروخدا کمک کنید