رفتن به مطلب

warning در سایت مپ

پست های پیشنهاد شده

سلام ، من از سایت مپ افزونه yoast استفاده میکنم الان با دو نوع اخطار در بخش سایت مپ گوگل وب مستر تولز مواجهم که هرکاری کردم حل نشد

ممنون میشم کمکی کنید

اولی HTTP Error : 404

issue :

URLs not accessible

description :

When we tested a sample of the URLs from your Sitemap, we found that some URLs were not accessible to Googlebot due to an HTTP status error. All accessible URLs will still be submitted.

و دومی HTTP Error:500

issue : URLs unreachable

description : When we tested a sample of the URLs from your Sitemap, we found that some of the URLs were unreachable. Please check your webserver for possible misconfiguration, as these errors may be caused by a server error (such as a 5xx error) or a network error between Googlebot and your server. All reachable URLs will still be submitted.

خیلی گشتم ولی جواب درستی پیدا نکردم اینه که تاپیک زدم

لینک به ارسال

سایت مپ رو دوباره submite کنید

ارور 500 مربطو به سروره که بعضا پاسخگو نیست و 404 همه که میدونید

برا منم همین مشکل بود 58000 تا ارور !!!!

سایت مپ رو resubmite کردم درست شد

تست کنید :)

لینک به ارسال

ریسامبیت کردم اما چیزی نشد

یه بار پاک کنم همرو دوباره اضافه کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

فک نکنم مشکلی پیش بیاد

راستی تعداد لینک تو هر صفحه از سایت مپ رو بهتره 100 اینا بذاری تا مشکلات احتمالی به خاطر سرور نداشته باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...