محسن کسایی

افزودن قابلیت تغییر تعداد پست ها.

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام، قالب سایت من پست ها رو نسبت به دسته بندی هاشون در باکس های جداگانه نشون میده، به صورت زیر:

w6QEjD.png

در کدهای قالب باکس امکان این وجود داره که با تغییر شماره ای تعداد عناوین مطالب آخر دسته بندی رو تغییر داد. اما این امکان برای آخرین مطلب که خلاصه متن به همراه تصویر شاخص آن نشان داده می شود وجود ندارد. متاسفانه طراح قالب همکاری لازم را با ما جهت اصلاح قالب ندارد. از دوستان آشنا به کدنویسی خواهش مندیم نسبت به فراهم آوردن این امکان یاری بفرمایند. (به مسئولیت ما)

کد قالب باکس: box.txt

سـی اس اس: css.txt (در صورت نیاز)

دوستانی که توانایی کامل دارند لطفا پس از افزودن و جایگذاری کد در کد قالب باکس پاسخ ارسال کنند.

(متاسفانه با توضیحات شما توانایی حل این مشکل رو به دلیل عدم آشنایی با با کدنویسی ندارم)

با تشکر از دوستانی که به مشکلات دیگران اهمیت می دهند و به انسان ها کمک می کنند. :wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کویری رو ایجاد کنید

wp-parsi.com/generator/

و جایگزین کویری و حلقه ابتدایی کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نحوه کار کردن با کوئری رو بلد نیستم، اگر کسی می تونه و مایل به کمک کردن هست لطفا کدهایی رو که قرار دادم رو ویرایش کنه. خیلی ضروری هست. :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کویری رو ایجاد کنید

wp-parsi.com/generator/

و جایگزین کویری و حلقه ابتدایی کنید

من نحوه کار کردن با کوئری رو بلد نیستم، اگر کسی می تونه و مایل به کمک کردن هست لطفا کدهایی رو که قرار دادم رو ویرایش کنه. خیلی ضروری هست :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی می خواین تعداد مطالب دارای خلاصه و عکس زیاد بشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی می خواین تعداد مطالب دارای خلاصه و عکس زیاد بشه؟

بله، اگر به کد قالب باکس که قرار دادم دقت کنید میشه با تغییر شماره تعداد آخرین مطالب رو که تو باکس نشون داده میشه رو تغییر داد. حالا میخوام یه امکانی فراهم بشه که مطالب دارای خلاصه و عکس هم قابل تغییر باشه. کم و یا زیاد بتونیم بکنیم به فراخور کار. خیلی مدیون میشم کسی بتونه کمکمون بکنه کارمون رو زمین مونده. :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://wp-parsi.com/...rator/video.php

اینم آموزش ساخت کوئری

اگه سخته که هیچ ولی اگه برای شما که بلدین زیاد وقت گیر نیست میشه کمکون کنید کدها رو که قرار دادیم درست کنید؟ :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز جان این کار یکم وقت گیره

اگر تا یکشنبه صبر کنی انشاالله خودم برات انجام میدم ولی امیدوارم تا اون موقع مشکلت حل بشه ولی اگه نشد یکشنبه یه پیام خصوصی جهت یادآوری این تایپیک بهم بده حلش کنم

یاعلی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط moeinmr
      سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
      من از قالب صحیفه استفاده میکنم
      مشکل این هست که در فروشگاه ووکامرسی این قالب تب ها رو به شکل عکس زیر عمودی نشون میده

من میخوام به صورت افقی یعنی به شکل زیر نشون بده

ترجیحا نمیخوام از افزونه استفاده بشه اساتید چه راهی پیشنهاد میدید؟
    • توسط Sajad_IRANI
      سلام. من داخل صفحه اصلی سایتم بخش فوتر رو شخصی سازی کردم ولی در صفحه تماس با ما و درباره ما فوتر تغییر نکردن. سوالم اینه که چطور میشه فوتر صفحه اصلی رو به صفحات دیگه اعمال یا کپی کنم؟
      سایت: gymarket.ir
      ممنون
    • توسط zeinab61
      سلام
      خسته نباشید
      میخوام یه سایتی برای شهدا بزنم و در اون هر شهید یه صفحه داشته باشه و داخلش تصویر و فیلم و دست نوشته و وصیت نامه شهید رو بذارم و میخوام این صفحه یه ترکیب قشنگی داشته باشه لطفا یه قالبی مناسب بهم معرفی کنید .
    • توسط roshanak97
      من یک مشکلی برام پیش آمده که وقتی می خواهم پست جدید ایجاد کنم اولین بار اضافه می شود ولی چند دقیقه بعد وقتی دوباره می خواهم پست دیگری ایجاد کنم پست قبلی پاک می شود و پست جدید جاگزین آن می شود. لطفا راهنمایی کنید
    • توسط meysam.trick
      سلام خدمت همراهان همیشگی سایت وردپرس فارسی دوستان من یه سایت خبری دارم و حدود 3 ماهه کار میکنه بنظره شما الان قالب سایتو عوض کنم تو سئو تاثیر میذاره اگه اره از صد در صد چند در صد اگه هم نه که هیچی 
      فقط خواهشا دوستانی که تجربه دارند یا اطلاعات جواب بدند چون مهمه برام