رفتن به مطلب

افــت رتـبـه سایت

OM!D B

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چند وقتیه هم رتبه الکسام و هم رتبه گوگلم به شدت افت کرده!!!!

هر چه قدر تحقیق کردم و سرچ کردم به جایی نرسیدم.

دقیقأ این مشکل از وقتی شروع شد که من یه قابلیت گذاشتم روی سایت که اسمش هست "خواندن ذهن شما از پشت کامپیوتر" بعد چند تا از کاربران رفتند و توی انجمن ها این رو گذاشتند و آدرس سیت من رو هم دادن،ورودی خوبی داشتم،مثلأ شاید توی 5 دقیقه 50 یا 100 نفر میومدن و اون کارو انجام میدادن و این همین طور گسترش پیدا کرد و باز کاربران اون انجمن میرفتن تو انجمن های دیگه و این رو میگفتند.

بعد از یکی دو روز حدود 100.000 تا رتبه ام توی الکسا اومد پایین و همین طور ورودی گوگل هم کم شد.

هنوز هم با افت رتبه مواجه ام و روزی حداقل 5.000 تایی از رتبه ام کم میشه

دامنه سایت من هم in. هست و روزی حداقل 5 تا مطلب داخل سایت میزاریم که کپی هم نیستند.

الآن من چه جوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟؟ایراد از کجاست؟؟

لینک به ارسال

سلام ، خب اگه با تبلیغات توی انجمن رتبه ات بالا اومده طبیعی هست که بعد از چند مدّت بره پایین دوباره...

لینک به ارسال

ادرس سایتت

funfa.in

سلام ، خب اگه با تبلیغات توی انجمن رتبه ات بالا اومده طبیعی هست که بعد از چند مدّت بره پایین دوباره...

نه

اصلأ این طور نیست

اینی که من گفتم شاید در عرض یکی دو روز اتفاق افتاد و بعدش هم افت رتبه

لینک به ارسال

مطالبت بیشترش کپیه.این مطلبی که در سایت شما دیدم در بیتونه و دو سه سایت دیگر هم دیدم.

رتبه الکساتم فعلا 32 هزار است که به نسبت خوبه

این امار گیرم در سایتت کار نمیکنه من در سایت بودم حداقل باید یکو نشون میداد ولی صفر نشون میده.

لینک به ارسال

مطالبت بیشترش کپیه.این مطلبی که در سایت شما دیدم در بیتونه و دو سه سایت دیگر هم دیدم.

رتبه الکساتم فعلا 32 هزار است که به نسبت خوبه

این امار گیرم در سایتت کار نمیکنه من در سایت بودم حداقل باید یکو نشون میداد ولی صفر نشون میده.

از مطالبم شاید فقط اخبار یکم کپی باشه اونم نه همش،یه ویرایش هایی دادیم توی اخبار که 100 % کپی نشه.

آمارگیرها هم همه درست اند اعم از وبگذر ، پرشین استت و آماره وردپرس.

یعنی الآن به خاطر این چیزایی که فرمودید سایت با افت رتبه مواجه شده؟؟

لینک به ارسال

بخاطر کپی مطالبت می تونه باشه. سایتی که کپی نکنه هیچ وقت افت پیدا نمیکنه و رتبش روز به روز هم در گوگل و هم در الکسا بهتر میشه.

سایتتون چند وقت است که راه اندازی کردین؟

لینک به ارسال

یعنی از رتبه ی قبلی هم که داشتی داره پایین تر میاد؟

ورودی گوگلت از قبل هم پایین تر اومده؟

لینک به ارسال

بخاطر کپی مطالبت می تونه باشه. سایتی که کپی نکنه هیچ وقت افت پیدا نمیکنه و رتبش روز به روز هم در گوگل و هم در الکسا بهتر میشه.

سایتتون چند وقت است که راه اندازی کردین؟

من شاید دو سه روز یک بار شاید یک مطلب کپی میزاشتم که اونم مثلأ طرز گفتار و اینا رو عوض می کردم.

تقریبأ 3 ماه

یعنی از رتبه ی قبلی هم که داشتی داره پایین تر میاد؟

ورودی گوگلت از قبل هم پایین تر اومده؟

آره

لینک به ارسال

ممکن هم از ماه عسل گوگل باشه. این ماه عسل برای سایت های تازه تاسیس است و از یک هفته شروع میشه تا 7 الی 8 ماه.(بستگی به خود گوگل داره)

موقعی که در ماه عسل هستی نتایجت در بیشتر اوقات در صفحه اول است و ورودی خوبی داری ولی بعد از اینکه ماه عسل گوگل اومدی بیرون سایتت در جایگاه اصلیش قرار میگیره که در صورت رقابت با سایت های هم نوعت باید بیشتر تلاش کنی تا بیایی بالا.

لینک به ارسال

ممکن هم از ماه عسل گوگل باشه. این ماه عسل برای سایت های تازه تاسیس است و از یک هفته شروع میشه تا 7 الی 8 ماه.(بستگی به خود گوگل داره)

موقعی که در ماه عسل هستی نتایجت در بیشتر اوقات در صفحه اول است و ورودی خوبی داری ولی بعد از اینکه ماه عسل گوگل اومدی بیرون سایتت در جایگاه اصلیش قرار میگیره که در صورت رقابت با سایت های هم نوعت باید بیشتر تلاش کنی تا بیایی بالا.

اینکه میگم ورودی نه اینکه روزی 400,500 تا نه شاید بیشترین روزی که ورودی زیاد داشتم در چند وقت پیش 30 تا باشه :D

آخه ما حالا میگیم توی ماه عسل گوگل بودیم و الآن از ماه عسل اومدیم بیرون،اما این از گوگله ، الکسا چی؟؟؟؟

الکسا هم ماه عسل داره

لینک به ارسال

مطالب کپی !!

دوست عزیز مطالب کپی رو افت سایت شدیدا تاثیر میگذاره ! مخصوصا چنین سایت هایی :)

لینک به ارسال

مطالب کپی !!

دوست عزیز مطالب کپی رو افت سایت شدیدا تاثیر میگذاره ! مخصوصا چنین سایت هایی :)

الآن به نظرتون من باید چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

اتفاقا رتبه الکسا تا حدزیادی به وردیت از موتورهای جستجو بر میگرده.

ببین دوست عزیز سئو و بهتر شدن وضعت شما در گوگل و الکسا و همه سایت های دیگر تنها با زدن مطلب با کیفیت و اختصاصی است.

مطمئن باشید ان چیزی که پیش گوگل و سایر موتورهای جستجو زیاد ارزش داره محتوا و مطالب سایتت هست. پس باید سعی کنید که با زدن مطلب خوب این اعتماد را به همه موتورهای جستجو به وجود بیارین.

موفق باشین

لینک به ارسال

اتفاقا رتبه الکسا تا حدزیادی به وردیت از موتورهای جستجو بر میگرده.

ببین دوست عزیز سئو و بهتر شدن وضعت شما در گوگل و الکسا و همه سایت های دیگر تنها با زدن مطلب با کیفیت و اختصاصی است.

مطمئن باشید ان چیزی که پیش گوگل و سایر موتورهای جستجو زیاد ارزش داره محتوا و مطالب سایتت هست. پس باید سعی کنید که با زدن مطلب خوب این اعتماد را به همه موتورهای جستجو به وجود بیارین.

موفق باشین

یعنی اگه مطالب اختصاصی از این به بعد بزارم،همه چی درست میشه؟؟؟؟

لینک به ارسال

بله 100%

ولی باید کارتو ادامه بدی و منتظر نباشی که یک ماه به صفحه اول بیایی. فقط پشتکار داشته باش.هر چی هست خودت بنویس.از هیچ سایتی نگیر.

لینک به ارسال

بله 100%

ولی باید کارتو ادامه بدی و منتظر نباشی که یک ماه به صفحه اول بیایی. فقط پشتکار داشته باش.هر چی هست خودت بنویس.از هیچ سایتی نگیر.

بله

ممنون

فقط یه سوال:

اگه مطلب نزارم توی رتبه ام یا ... تأثیر داره؟؟مثلأ دو سه روز مطلب نزارم.

چند تا مطلب در روز بزارم خوبه؟؟

لینک به ارسال

ارور های گوگل وب مسترت رو چک کن ببین چیزی برات نزده.

چرا اتفاقأ هر رو چند تا ارور Not found میده

لینک به ارسال

چند تا یعنی چند تا؟ چه آدرس هایی رو Not Found میده؟

اگه یه اسکرین شات بدی بیشتر میشه راهنمایی کرد

لینک به ارسال

چند تا یعنی چند تا؟ چه آدرس هایی رو Not Found میده؟

اگه یه اسکرین شات بدی بیشتر میشه راهنمایی کرد

چون پاکشون میکنم نتونستم از ارورها عکس بگیرم،5 4 روزه که خیلی ارور میده،ارور 404 هم هست همشون،دوسه روز هم به 60 تا رسید،ولی معمولأ روزی 3 تا رو میده

این Not Foundرو که میگم هم در قسمت Smartphone و هم در قسمت Desktop وجود داره

دقیقأ روزی که افت رتبه شروع شد همون روز برای اولین بار 60 تا ارور Not Found در قسمت Desktop بود.

لینک به ارسال

چون پاکشون میکنم نتونستم از ارورها عکس بگیرم،5 4 روزه که خیلی ارور میده،ارور 404 هم هست همشون،دوسه روز هم به 60 تا رسید،ولی معمولأ روزی 3 تا رو میده

این Not Foundرو که میگم هم در قسمت Smartphone و هم در قسمت Desktop وجود داره

دقیقأ روزی که افت رتبه شروع شد همون روز برای اولین بار 60 تا ارور Not Found در قسمت Desktop بود.

زدن مطلب زیاد زیاد مهم نیست. مثلا میتونی در هفته یک مطلب بزنی و جامع و خوب باشه.

برای ارورها هم چک کن که کدوم لینکات not found گرفتن. اصلاحشون کن و بعد گزینه mark as fixed را بزنید

لینک به ارسال

زدن مطلب زیاد زیاد مهم نیست. مثلا میتونی در هفته یک مطلب بزنی و جامع و خوب باشه.

برای ارورها هم چک کن که کدوم لینکات not found گرفتن. اصلاحشون کن و بعد گزینه mark as fixed را بزنید

همین کارو می کنم،اما اصلاحشون نمی کنم :rolleyes: چه جوری باید اون لینک هارو توی سایت اصلاح کرد؟؟

لینک به ارسال

خب روی لینکا کلیک کن یه پنجره در گوگل وبمستر برات باز میشه که ادرس نات فاوند را داره اون ادرسو در مرورگر بزن میفهمی که نات فاوند مربوط به کدوم پست از سایت هست.

نات فانودها اگه از حذف شدن باشه که کاریش نمیشه کرد و باید همون mark as fixed بزنی ولی اگه از لینک شکسته باشه میتونی راحت بری اون لینکو پیدا کنی و اصلاحش کنیو

ولی اکثرا از فایلهایی است که روی سایتت حذف شدن و قبلا توسط گوگل خونده میشدن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...