رفتن به مطلب

قرار دادن متن ثابت در صفحه کالاها

sir1

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخام که کاربران قبل از از خرید هر محصولی در سایت ثبت نام یا وارد حساب کاربریشون شوند.

برای فروشگاه از افزونه ووکامرس استفاده میکنم. حالا چطور متن زیر را به همه صفحات کالا اضافه کنم؟

(کاربر گرامی لطفا قبل از خرید هر محصولی در سایت ثبت نام یا وارد حساب کاربری خود شوید)

لینک به ارسال

اول شما باید قابلیت خرید کابران مهمان رو غیر فعال کنید دوم در فایل قالب با استفاده از کد

<?php is_user_logged_in(); ?>

تعیین کنید که کاربر وارد شده یا نه اگر وارد شده دکمه خرید اگر نه پیغام رو نشون بده

لینک به ارسال

کجا خرید کاربران مهمان را غیر فعال کنم؟

الان تیک فعال كردن خريد مهمان را نزدم ولی هر کس میاد میتونه پرداخت کنه؟

در کل سر از کد نویسی در نمیارم.

چیکار کنم که این متن به صفحه کل کالا افزوده بشه

لینک به ارسال

خوب اگر این تیک برداشتی مهمان نمیتونه خرید کنه اول به سبد خرید بعد از سبد خرید به صفحه ثبت نام یا ورود هدایت میشه که یا باید وارد بشه یا ثبت نام کنه مشکلی نیست

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی ممنون. درست شده. برگه بازگشت بعد از پرداخت هم روی حساب کاربری گذاشتم اینطوری هر چه خرید کرده را میتونه دانلود کنه درسته؟

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

فکر کنم لینک بعد از پرداخت به ایمیل کاربر ارسال میشه صفحه بازگشت جایی هست که کاربر بعد از پرداخت به اون هدایت میشه

ویرایش شده توسط mamadspeed
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...