رفتن به مطلب

سیستم ثبت دامین

پست های پیشنهاد شده

سلام کسی اطلاعی داره که چطور بشه سیستم ثبت دامین ملی و بین المللی راه اندازی کرد؟

لینک به ارسال

سلام ، برای این مورد باید از یک شرکت معتبری نمایندگی ثبت دامین بگیری (من طلا هاست را پیشنهاد میکنم)

با داشتن نمایندگی میتونی دستی دامین ثبت کنی ، اما برای فروش بصورت اتوماتیک باید از از سیستم مدیریت WHMCS استفاده کنی

سیستم WHMCS یک سیستم غیر رایگان هست و برای استفاده باید لایسنس تهیه کنی (هر چند نسخه های کرک شده موجودند ولی استفاده کردنشون درست نیست و امنیتشون هم کمتره)

سایت های فروش هاست ، از whmcs برای فروش هاست و ثبت دامین و مدیریت مشتریانشان استفاده میکنند که یک سیستم کامله ، که برای مدیریت صورتحساب ها ی خودکار و مدیریت اطلاعات مشتریان خیلی حرفه ای هس

البته شاید سیستم های رایگانی هم بجای whmcs موجود باشه اما بنده بی اطلاع هستم و اکثر هاستینگ های ایران از whmcs استفاده میکنن

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ثبت دامین IR میتونید از سایت رد ریسلر استفاده کنید و برای ثبت دامین های بین اللمی هم اکثر شرکتهای هاستینگ ارائه میدند.

لینک به ارسال

درود

باید نمایندگی و مازولش ررا تهیه کنید

برای دامنه IR یا ملی پیشنهاد بنده فراسو سامانه هست که مازول رایگان میدهد

برای دامنه بین المللی هم اکثر شرکت ها ارائه میدهند که در برخی جاها رایگان و برخی جاها پولی می باشد

برای اینکه تحویل انی داشته باشید باید حساب شما شارژ باشد و یک نسخه whmcs نصب کنید و مازول های نیک و ریسلو یا ریسلر کلاب (برای ایران تحریم می باشد ) را نصب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...