1 پست در این موضوع قرار دارد

اگر از دوستان وردپرسی علاقه مند به استفاده از افزونه های مختلف باشید احتمالا با مشکل تداخل فایل های جی کوئری برخورد داشتین! این مشکل اصولا به این صورت بروز میکنه که مثلا وقتی شما یکی از افزونه ها رو که درونش از جی کوئری استفاده شده رو لود میکنید یه افزونه دیگه یا هردوشون از کار می افتن و دیگه کارایی ندارن!برای حل این مشکل در ادامه با بیتفا همراه باشید :

از بین بردن تداخل فایل های جی کوئری

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط madish
      سلام وقت بخیر یه سوال داشتم اگر بتونین کمک کنید ممنون میشم
      ببینید من یه لیست باز شو شرطی میخام که بدون دکمه تایید یا ارسال باشه بع این صورت که کاربر وقتی لیست رو باز کرد روی هر گزینه کلیک کرد یه لینک براش باز شه
      ساده تر میتونم بگم
      لیست شرطی که بلافاصله از انتخاب (بدون دکمه تایید یا ارسال) یه لینک جدید باز شه
      مث صفحه اصلی سایت اچاره با یه تفاوت های ریز
      اینو چطور میتونم با وردپرس پیاده کنم ؟
      افزونه یا چیزی هست ؟
      ممنون میشم راهنمایی کنین
    • توسط aasrok
      دوستان چطور میشه سایتی با وردپرس طراحی کرد که وقتی کاربر وارد سایت میشه وقتی یک ویدیو خرید میکنه نتونه دانلودش کنه فقط بتونه توسایت ببینه به صورت آنلاین و نتونه کسی دیگه استفاده کنه .
      ویدیو ها آنلاین پخش بشن فایل ها هر روز اضافه بشن با دسته بندی مختلف .

• توسط mory_fun
      سلام دوستان
      یک دامین جدید برای سایتم ادد کردم و بقیه رو به این شکل ریدایرکت کردم درسته ؟
      RewriteEngine on RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.old.ir [NC,OR] RewriteCond %{HTTP_HOST} ^old.ir [NC] RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.new.xyz [NC] RewriteRule ^(.*)$ http://new.xyz/$1 [L,R=301,NC]  
    • توسط pouya.x
      با سلام خدمت وردپرس کاران عزیز ، میخوام در اولین پستم در انجمن کد فاکشنی را معرفی کنم که محصولات ووکامرس را به صورت خودکار به حالت تکمیل شده در میاورد ، البته نا گفته نماند که این کد مناسب هر نوع فروشگاهی نیست و کاربرد های خاص خودش را دارد
      فقط کافیست کد زیر را در فایل functions.php قالب خود قرار دهید (اگر نیست با همین نام ایجاد کنید)
      add_action( 'woocommerce_payment_complete_order_status', 'wc_auto_complete_paid_order', 10, 3 ); function wc_auto_complete_paid_order( $status, $order_id, $order ) { return 'completed'; }  
    • توسط naderi
      سلام .. برای توسعه یک وب سایت با قالب Eduma وردپرس میخوایم یه سری قابلیت ها رو بهش اضافه کنیم .. از دوستان کسی هست که بتونه به ما کمک کنه؟