4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من یک فروشگاه دارم راه اندازی میکنم که از افزونه WooCommerce Product Add-ons برای افزودن یکسری فیلد سراسری برای محصولات استفاده کردم..

الان می خوام یک شورت کد بنویسم که توسط ان بتوانم سفارش سریع برای کاربران مهیا کنم.. در ادامه مراحل کار رو به ترتیب بیان می کنم.

1- چطور میتونم کل محصولات را در یک لیست باکس نمایش بدم ؟

2- چطور میتونم add on آنها را نیز در یک لیست باکس نمایش بدم؟

3- کاربر بتونه با انتخاب دو مورد بالاو بعد انتخاب کلید سفارش محصول را به سبد خرید اضافه کنه ..

البته افزونه "سفارش سریع" رو هم دیدم و نصب کردم اما در آن add on ها نمایش داده نمی شه و مناسب کار من نیست :|

تصویر رو هم میزارم که متوجه بشید چی میخوام.. متاسفانه تو انجمن ووکامرس کمک نکردن :(

2586-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-add-.jpg

ممنون از اینکه وقت می گذارید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نیست پاسخ بده :(((((((((((((((((((

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۳/۱۰/۸ ه‍.ش. at 16:37، fido گفته است :

کسی نیست پاسخ بده :(((((((((((((((((((

من تصویری نمیبینم

برای قراردادن کل محصولات به صورت لیستی در یک صفحه هم افزونه جداگانه ای وجود داره ، اما فکر نمیکنم بتونه addon هارو هم نمایش بده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید افزونه Display Product for WooCommerce به کارتون میاد یا نه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirjeyz
      سلام دوستان خسته نباشید.
      من صفحه فروشگاه هم رو با افزونه المنتور طراحی کرده بودم و هیچ مشکلی نداشت اما دیروز خود به خود طراحی صفحه خراب شد و دیباگ المنتور هم مشکل رو از فایل woocommerce/templates/archive-product.php
      اما کد ها رو هم که چک کردم هیچ مشکلی نداشت. ممنون میشم کمک کنید.
      صفحه فروشگاه: www.silicenter.com/shop
    • توسط onyx
      سلام
      من محصول هایی دارم که قیمت ندارند، در انبار موجود نیستند و تولید هم نمیشن. میخوام به جای "تماس بگیرید" برای این نوع محصول ها بنویسم "توقف تولید".
      چطور میتونم این کار را انجام بدم؟
      ممنون

• توسط a.sa
      با عرض سلام و خسته نباشید 
      دنبال کدی میگردم که خرید کاربران رو بر اساس استان محل زندگیشون محدود کنه (قبلا کاربر ثبت نام کرده)
      و این محدودیت لازم نیست پیچیده بشه
      فرض کنید ما محصولی داریم که میخوایم فقط به استان تهران بفروشیم و به اون محصول ویژگی تهران رو میدیم و میخوایم اگر کاربر مثلا از اصفهان بود وقتی وارد صفحه محصول مربوطه به تهران شد، بجای بخش اضافه کردن به سبد خرید پیامی مثل: "این محصول برای استان شما محدود شده است" مواجه بشه
      کدی که من میخوام کدیه که محصولات رو به دو ویژگی تهران و سایر استان ها تقسیم میکنه یعنی یسری محصولات فقط برای تهران به فروش میرسن و یسری سایر استان ها پس کد ما کلا با دو ویژگی تهران و سایر استان ها کار داره
      پس کدی که میخوایم کدی هست که کاربران رو بر اساس ویژگی محصولات(کلا دو ویژگی تهران، سایر استان ها) و استانی که موقع ثبت نام انتخاب کرده، در خرید محصولات محدود کنه 
      اگر میتونید بنده رو راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم 
      اگر کسی از دوستان میتونه این کار رو انجام بده هزینش رو لطفا بگه
    • توسط naderi
      سلام دوستان .. وقتتون بخیر باشه
      من میخوام یه تب بندی محصولات بزنم که توی هر تب محصولات یه دسته به شکل اسلایدر(carousel ) نمایش داده بشه ، یه تب هم برای نمایش "همه" داشته باشم ..
      افزونه ای هست که معرفی کنید بتونم اینکارو باهاش انجام بدم؟
      خود ویجت تب ویژوال کامپوزر رو تست کردم ولی با اون افزونه ای که محصولات رو به شکل اسلایدر نشون میده سازگاری نداره و درست نمایش نمیده
      ممنون میشم کمک کنید
    • توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.