رفتن به مطلب

قطع و وصل شدن ارتباط با سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

مدتی است در بسیاری مواقع با وجود اینکه نت مشکلی ندارد، اما به طور ناگهانی ارتباط با سایت و تمام زیر مجموعه های آن قطع می شود، در همین حین با اینترنت موبایل تست می کنیم، مشکلی ندارد و سایت قطع نیست. حتی در چنین مواقعی اگر از فیل شکن استفاده کنیم باز دسترسی وصل می شود، سایت هم فیل**تر نشده. حتی قبلا" که اگر فیل شکن وصل بود می شد به سی پنل و وب میل دسترسی داشت الان دچار مشکل شده، در بیشتر موارد لود نمی شود و یا حتی پیش می آید اون هم فقط با فیل شکن باز می شود!

در بعضی موارد مودم رو خاموش و روشن می کنم، مشکل رفع می شود و باز دوباره همین قضیه تکرار می شود. حتی دوستان دیگری هم برای سایت ما چنین وضعیتی را گزارش کرده اند، پشتیبان هاست این مسئله را از سرور نمی داند،

از شما دوستان خواهش می کنم در این خصوص راهنمایی بفرمائید

لینک به ارسال

مشکل از نت شخصی خودتون می باشد

اگر مخابرات هستید برای بنده هم اینطوری هستش

جهت اطلاع میتونید ملاحظه کنید که سایت هیچ مشکلی ندارد

http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/dd17be61-8687-e411-93f6-00155d368c3c

لینک به ارسال

ممنون دوستان بابت اینکه وقت گذاشید، بله می دونم سایت قطعی نداره، اما الان فرض کنید من دارم سایت رو مشاهده می کنم، چند دقیقه بعد سایت قطع نیست اما برای من لود نمیشه، یا باید مودم رو خاموش و روشن کنم یا از فیل شکن استفاده کنم. از اینترنت پارس آنلاین استفاده می کنم

لینک به ارسال

من احساس می کنم از ISP هست. یه بار که قطع شد DNS رو روی 4.2.2.4 ست کنید ببینید حل میشه یا نه.

لینک به ارسال

ممنون دوستان بابت اینکه وقت گذاشید، بله می دونم سایت قطعی نداره، اما الان فرض کنید من دارم سایت رو مشاهده می کنم، چند دقیقه بعد سایت قطع نیست اما برای من لود نمیشه، یا باید مودم رو خاموش و روشن کنم یا از فیل شکن استفاده کنم. از اینترنت پارس آنلاین استفاده می کنم

با پشتیبانی پارس انلاین تماس گرفته و مشکل خود را به این صورت که با آیپی سایتم مشکل دارم و ... مطرح کنید انشالله راهنمایی کنند

در صورت امکان از دی ان اس استفاده کنید

به احتمال زیاد با آیپی سرورتون مشکل داره isp شما اگه میتونید چک کنید که دیگر سایت هایی که روی این آیپی هستن هم برای شما به همین صورت باز میشن ؟

لینک به ارسال

من احساس می کنم از ISP هست. یه بار که قطع شد DNS رو روی 4.2.2.4 ست کنید ببینید حل میشه یا نه.

اگر درست تغییر داده باشم، این کار رو انجام دادم؛ اما بازم درست نشد، نمی دونم درست انجام دادم یا نه

با پشتیبانی پارس انلاین تماس گرفته و مشکل خود را به این صورت که با آیپی سایتم مشکل دارم و ... مطرح کنید انشالله راهنمایی کنند

در صورت امکان از دی ان اس استفاده کنید

به احتمال زیاد با آیپی سرورتون مشکل داره isp شما اگه میتونید چک کنید که دیگر سایت هایی که روی این آیپی هستن هم برای شما به همین صورت باز میشن ؟

بله حتما"

اما چطور متوجه بشم چه سایت های دیگه ای روی این آیپی هستند؟

لینک به ارسال

یک سایت بنده قبلا مراجعه کرده بودم این کار را انجام میداد متاسفانه اسمشو یادم نیست

میگردم در صورتی که پیدا کردم براتون قرار میدم

-----------

برای اینکه بدونید دی ان اس درست میزنید یا نه

از برنامه زیر استفاده کنید

DNS.Jumper

بهترین دی ان اس را به شما پیشنهاد میده

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز این مشکلی که شما دارید چند وقت پیش برای بنده هم پیش اومده بود

مشکل از اینترنت شما است چون شما زیاد وارد سایتتون می شید ip شما بلاک میشه و نمیذاره وارد سایت بشوید

چند تا راه داره

1- قالبتون رو عوض کنید

2- افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کنید ببنید درست میشه

3- اگر باز هم درست نشد می تونید هی مودم رو روشن خاموش کنید البته از انجام دادن زیاد این کار بپرهیزید چون من این کار رو کردم موردمم هنگ کرد کلا نابود شد :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...