رفتن به مطلب

wml/html/xhtmlکد

پست های پیشنهاد شده

اخوی شما وضعت خیلی خرابه ها ... اگه تو انجمن من بودی تاحالا چندین بار بنت کرده بودم !

نه تاپیک درست حسابی میزنی نه عنوان درستی میزنی ... نه ادبیات مناسبی داری ... نه اصلا خودت هم میدونی که چی میخوای ...

تو تاپیک قبلیت که سر آموزش هاست 50 نفر راحت رفتن سر کار ... بندگان خدا ...

ویرایش شده توسط Usrapid
لینک به ارسال
دوستان من میخواهم ی کد با این بسازم که تعداد کاربران رو نشون بده که چند نفر تو سایت عصوشده ان-فداتون

اوّلا که سلام.

ثانیاً که برای چی میخوای بسازی؟ وبلاگ یا سایت؟ اگه وبلاگ توی چی؟ بلاگفا ، میهن بلاگ و... یا نه؟

ثالثاً لطفاً برای این تاپیک موضوع "کد آمار گیرنده" رو حداقل بذار

رابعاً از سایت webgozar.com استفاده کن ، جامع هست.

اخوی شما وضعت خیلی خرابه ها ... اگه تو انجمن من بودی تاحالا چندین بار بنت کرده بودم ! نه تاپیک درست حسابی میزنی نه عنوان درستی میزنی ... نه ادبیات مناسبی داری ... نه اصلا خودت هم میدونی که چی میخوای ... تو تاپیک قبلیت که سر آموزش هاست 50 نفر راحت رفتن سر کار ... بندگان خدا ...

عزیزم قرار نیست هرکی میاد اینجا از ثانیه اوّل همه چیز بلد باشه!

انجمن ماله کسایی هست که چیزی بلد نیستن!

نباید انتظار زیادی داشته باشی!

انجمن شما هم شاید قوانینش با اینجا فرق میکنه! اینجا اوّل اخطار میدن اونم در صورت نقض قوانین! این بنده خدا فقط نا آشنای با محیط وب.

ادبیّات شما هم در شأنت نیستا داداش...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...