رفتن به مطلب

تابع ارجاع به برگه

پست های پیشنهاد شده

دوستان تو سایت های فارسی زبان خیلی در مورد تابع

<?php echo get_page_link('40'); ?>

گشتم ولی چیزی دستگیرم نشد دقیقا این تابع یک id رو ارسال می کنه به قسمت برگه ها و بعد آیا باید همچنین id تو برگه ها باشه که این صفحه رو بیاره از دوستان کاربلد لطفا در مورد این تابع و کاربردهای اون توضیح بدن

ممنون

لینک به ارسال

تابع که مشخصه چیه

آی دی را می گیره نشانی پیوند یکتا رو بر می گردونه

سلام و عرض ادب ایمان جان

آخه بنده توی لوکال یک قالبی دارم که در قسمت سایدبارش با این تایع ارجاع داده به صفحه ثبت نام بنده چنین برگه ای با همین id می سازم برگه ثبت نام بالا میاد ولی محتویاتی توش نیست توی قالب هم یک فایل هست که صفحه ثبت نام با همون تکه کدی که بالا عرض کردم وجود داره بنده چطور باید برگه رو ایجاد کنم که با توجه به id تعیین شده به register.php که توی قالب هست منتقل بشه

یه دنیا ممنون

لینک به ارسال

برای برگه ای که می سازید از قسمت قالبها قالب login را انتخاب کنید.

ممنون نمایش داد اما بخوام برگه ای که ساختم پیوند یکتا روی نام نوشته تنظیم باشه چیکار کنم مثلا id برگه روی 40 هست اما تغییرش بدم به register باید چه تغییراتی روی تکه کد بدم چون وقتی برگه رو ویرایش می کنم و با این لینک http://localhost/sabtenam نشون بدم میگه not found

لینک به ارسال

این تابع به اینخاطره که کد نویس نمی دونسته ساختار پیوند یکتا و نشانی سایت شما چیه

تابع را بردارید نشانی مستقیم رو جاش بگذارید در سرعت لودتون هم موثره یعنی بجای

<?php echo get_page_link('40'); ?>

نشانی

http://localhost/sabtenam

رو بگذارید و اگر بعدا می خواهید از لوکال سایت را منتقل کنید برای اینکه به مشکل نخورید

<?php bloginfo('url');?>/sabtenam

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...