رفتن به مطلب

معرفی هاست مطمئن

milad2

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

نمیخوام این تاپیک پر بشه! اما فقط گفتم یه تعریفی از میزبانمون کرده باشم و ازشون تشکر هم بکنم:

آبتین وب تو سایتی که رتبه بندی هاستینگ ها رو آورده بود رتبه 19 رو داشت..

من حدود یک سال هست که از آبتین وب، هاست دارم .. تعرفه های بسیار مناسبی دارند.. و البته امکانات پنل های ارائه شده تقریبا نامحدودن(پارک دامنه ناحدود-ساب دامنه نامحدود.. ایمیل نامحدود..و..)

انتقال رایگان سایت ..

البته آبتین وب به خاطر پشتیبانی عالی که داره معروفه..اکثر اوقات آنلاین هستند .. سرعت پاسخگویی به تیکت ها خیلی خوب است.. برخورد مودبانه و حرفه ای و..

راستی توجه کردین اگر تو گوگل سرچ کنید هاست مطمئن اول این تاپیک میاد.. بعدش هم آبتین وب! امتحان کنید(البته تا قبل از ایجاد این تاپیک آبتین وب رتبه یک گوگل بود!) :

http://lmgtfy.com/?q=%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA+%D9%85%D8%B7%D9%85%D8%A6%D9%86

لینک به ارسال

من که به "هاست نامحدود" حساسیت دارم، آخه کدوم هاستینگ حرفه ای میاد بنویسه هاست نامحدود، ایمیل نامحدود! ... ، مطمئن باش اگه یه کم بیشتر از حالت عادی به سرور فشار بیارید از طرف دیتاسنتر ساسپند می شید و خود هاستینگو هم ساسپند می کنن چه برسه به شما! آخه سرور اشتراکی راکتور هسته ای نداره که، بعضی هاشون بیش از 500 سایت رو ساپورت می کنن و اگه قرار باشه همشون هم اینجور نامحدود باشن دیگه فک کنم باید باید کل دیتاسنترشون رو بدن به این یه هاستنگ، اگه اینجور باشه گوگل هم باید بیاد از اینها هاست بخره، هاست اشتراکی هم کفایتشون می کنه :D

لینک به ارسال

من که به "هاست نامحدود" حساسیت دارم، آخه کدوم هاستینگ حرفه ای میاد بنویسه هاست نامحدود، ایمیل نامحدود! ... ، مطمئن باش اگه یه کم بیشتر از حالت عادی به سرور فشار بیارید از طرف دیتاسنتر ساسپند می شید و خود هاستینگو هم ساسپند می کنن چه برسه به شما! آخه سرور اشتراکی راکتور هسته ای نداره که، بعضی هاشون بیش از 500 سایت رو ساپورت می کنن و اگه قرار باشه همشون هم اینجور نامحدود باشن دیگه فک کنم باید باید کل دیتاسنترشون رو بدن به این یه هاستنگ، اگه اینجور باشه گوگل هم باید بیاد از اینها هاست بخره، هاست اشتراکی هم کفایتشون می کنه :D

از کجای حرفم برداشت شد که هاست نامحدود میده!!! من گفتم امکانات نا محدود میده نه هاست نامحدود!!

البته آبتین وب،حلال زاده هم هست.. بعد نوشتن پست تعریف و تمجید رفتم سایت خودمم باز نشد!!! (البته داره پیگیری میشه!)

لینک به ارسال

دوست عزیز من به عنوان کسی که با سه تا 4 تا هاستینگ تاحالا کار کرده یک سری پیشنهاداتی بهت می دهم

1-به هیچ وجه دنبال هاست ارزون نرو مگر این که واقعا مطمئن باشید

2-دنبال هاستینگ های معتبری باشید که هم امار عددیشون خوبه هم کاربران ازش خوب می گند

در مورد سرور پارس که فرمودید به هیچ وجه من خودم راضی نبودم برخی مواقع مشکلی پیش میومد و کلا سایت از دسترس خارج می شد و وقتی می گفتی جواب نمی دادند و بعد هم که جواب می دادن موقعی بود که سایت درست شده بود یا می گفتند مشکلی نیست سایت بالا میاد یا هم این که می گفتند مشکل رفع شده و کلا من نه از پشتیبانی راضی بودم نه هاست های اشتراکیش

پردیس هاستینگ گرفتم چند ماهی می شه عالی بوده و پشتیبانی هم عالی بوده و البته فقط دوبار نیاز به پشتیبانی پیدا کردم یکبار برای تغییر سرور و یکبار برای راه اندازی هاست در غیر اینصورت چون هاستینگشون عالی بود هیچ مشکلی نداشتم ولی تو همون دو بار عالی بود پشتیبانی و خیلی سریع جواب می دادند

و هاستینگ بعدی که می خوام پیشنهاد کنم ابتین وب هست راستیتش من در مورد دو هاستینگ نت افراز و ابتین وب تعریف زیادی شنیدم و تحقیق هم زیاد کردم ولی از بین این ها ابتین وب رو انتخاب کردم چون ابشن ها و پنل های بیشتری داره و ادم دستش باز تره ولی نت افراز 5 تا پنل داشت در ضمن نت افراز دایرکت ادمین هست ولی ابتین وب سی پنل

در مورد ایران هاست و هاست دی ال و از اینجور هاستینگ ها هم که حرفی وجود نداره چون بهترین هارو ارائه می دهند ولی خوب بهترین پول هارو هم می گیرند و بیشتر به درد سایت های بزرگ و بدون مشکل مالی می خوره

لینک به ارسال

از کجای حرفم برداشت شد که هاست نامحدود میده!!! من گفتم امکانات نا محدود میده نه هاست نامحدود!!

البته آبتین وب،حلال زاده هم هست.. بعد نوشتن پست تعریف و تمجید رفتم سایت خودمم باز نشد!!! (البته داره پیگیری میشه!)

بحث شما نبود که، کلی گفتم ولی توی همون آبتین هاست نگاه کنید از این پنلهای فضایی داره

آپشن هم مثل خود هاسته دیگه، توضیحات من هم بیشتر مربوط به آپشنها بود

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

برای شناخت بهترین هاستها نیازی به پرس و جو نیست کافیست رده بندی آنها را ببینید و تصمیم بگیرید:

http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR?pi=1&ob=RANK&oo=ASC

لینک به ارسال

ولی قیمتها از زمین تا آسمون فرق داره، مثلا هاستی رو که من نزدیک 90 هزار تومن سالانه از نت افراز خریدم قیمتش توی ایران هاست دو میلیون و دویست هزار تومن در میاد!!!! حالا اصلا فرض کنیم یکی این همه پول داشته باشه واقعا میصرفه بخواد بخره؟؟ مگه چقد تفاوت دارن؟

لینک به ارسال

دوستان من قبلا یه تاپیک در مورد هاست زده بودم به این نتیجه رسیدم که از ابتین وب هاست سرویس بگیرم.

سرویس بدی نیست و یکی از سایت هامو به اونجا منتقل کردم ولی میخاستم نظر شما رو هم در این مورد بدونم که ایا به نظر شما سایت دیگم رو هم به اونجا منتقل کنم؟

ممنون

shivahost va abtinweb

بد نیستن

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

آقا ايني كه هاستي كه تهيه ميكنيم جاش توي شهر خودمون باشه چقدر اهميت داره؟

براي برقراري تماس و احيانا در موارد خاص مراجعه حضوري ..... اهميت داره يا اينكه كلا جاهايي مثل ميهن وب هاست يا پارسا وي پي اس كه تهران نيستند خريد ازشون مشكلي ايجاد نميكنه؟

لینک به ارسال

سلام

آقا ايني كه هاستي كه تهيه ميكنيم جاش توي شهر خودمون باشه چقدر اهميت داره؟

براي برقراري تماس و احيانا در موارد خاص مراجعه حضوري ..... اهميت داره يا اينكه كلا جاهايي مثل ميهن وب هاست يا پارسا وي پي اس كه تهران نيستند خريد ازشون مشكلي ايجاد نميكنه؟

سلام. نه مهم نيس. اگه ميخواى مطمئن تر بشى به شهرتش توجه كن و يا از چندتا از مشتريانش سوال كن.

لینک به ارسال

چیز معلومی هستش تو ایران ،

اگر پول درست و حسابی دارید ایران هاست و هاست دی ال بهترین هستند !

اگر سطح متوسط میخواین پردیس و نت افزار خوب هستند !

سطح پایین هم که تا دلتون بخواد داریم !

ایران هاست که یه بار سر من کلاه گذاشت . هم دامین و هم هاستم رو برای خودش برداشت . آخه یه عالمه Award داشت و پیج رنکش 6 بود ولی امان از کلاه گذاری .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

بعد از 5 سال استفاده از بیش از 5 هاستینگ مختلف به جرات می تونم بگم ایران سرور و نت افراز بهترین ها هستند.

ایران سرور لینوکس سرور ایرانش و 1سال داشتم فکر نکنم کلا 5تا دونه تیکت هم بهشون زدم و تو اون سال نهایتا 10 دقیقه سایت قطع بود البته فکر کنم کمتر...

نت افراز الان 1 سال و نیم استفاده می کنم ، سرویس های فوق العاده ای دارند و این که برخی از بچه ها میگند با وردپرس مشکل دارند حرف کاملا... مزنند، بنده از سرویس طلایی استفاده می کنم و هم اکنون بیش از 15 دامنه و ساب دامین های مختلفم وردپرس هستند و هیچ وقت به بنده نگفتند سی پی یو فلان شده، در ضمن دوتا فروم هم روی این سرویس من نصب هست که بیش از 8000 هزار کاربر دارد و... پشتیانی نت افراز حرف نداره و تیکت ها رو در کمتر از 3 ساعت حتی روز های تعطیل حتی نصف شب پاسخ می دهند و اگر هم کاربر دانش کافی را نداشت برخی کار ها که بر عهده شان هم نیست برای رفع مشکل کاربر انجام می دهند.

موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام دوستان

نمیخوام این تاپیک پر بشه! اما فقط گفتم یه تعریفی از میزبانمون کرده باشم و ازشون تشکر هم بکنم:

آبتین وب تو سایتی که رتبه بندی هاستینگ ها رو آورده بود رتبه 19 رو داشت..

من حدود یک سال هست که از آبتین وب، هاست دارم .. تعرفه های بسیار مناسبی دارند.. و البته امکانات پنل های ارائه شده تقریبا نامحدودن(پارک دامنه ناحدود-ساب دامنه نامحدود.. ایمیل نامحدود..و..)

انتقال رایگان سایت ..

البته آبتین وب به خاطر پشتیبانی عالی که داره معروفه..اکثر اوقات آنلاین هستند .. سرعت پاسخگویی به تیکت ها خیلی خوب است.. برخورد مودبانه و حرفه ای و..

راستی توجه کردین اگر تو گوگل سرچ کنید هاست مطمئن اول این تاپیک میاد.. بعدش هم آبتین وب! امتحان کنید(البته تا قبل از ایجاد این تاپیک آبتین وب رتبه یک گوگل بود!) :

http://lmgtfy.com/?q=%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA+%D9%85%D8%B7%D9%85%D8%A6%D9%86

مبیخشید اما اومدم که حرفمو درباره اینکه آبتین رو پیشنهاد کردم پس بگیرم علتشو در تاپیک زیر ببینید:

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

میتونید از سایت who.is اطلاعات خوبی دریافت کنید.

در مورد هاست های داخلی من ایران هاست رو قبول دارم.

اما در نهایت هیچ چیزی جای یک سرور اختصاصی خوب رو نمیگیره.

از سایت های خارجی هم iweb و leaseweb خدمات خیلی خوبی ارائه میکنن.

آقا مرتضی و سایر دوستانی که ایران هاست رو پیشنهاد دادن: توجه!

منظورتون دقیقا از ایران هاست کدومه؟!!

این:

http://www.iranhost.com

یا این! :

http://hostiran.net

و یا این!! :

http://www.irhostco.com

______

در مورد iranhost.com که فکر میکنم فقط هاست ویندوز میده.. یکی از مشتریان بهم گفت بیا برامون یه اسکریپت php نصب کن هاستش ویندوز بود اما از php و mysql پشتیبانی میکرد.. این شد که ما هم تجربه کار با این هاستو پیدا کردیم :دی

فایل منیجرش اصلا خوب نبید و سرعتش بسیار پایین و کسل کننده و امکانات فایل منیجرش خیلی کم! (عدم امکان ویرایش فایل و..) از شانس ما همون روز فایل منیجرشون دچار اختلال شده بود و خطا میداد! (در تماس با پشتیبانی آنلانشون به ما اعلام شد! البته سرعت فایل منیجرشون هنوز هم پایینه) و یه مورد دیگه اینکه من برا مشتری یه اسکریپت که از وردپرس مشتق شده بود رو نصب کردم و شروع مشکلات.. چون روی هاست ویندوزی بود و زبون اسکریپت php ، سرعت سایت بسیار پایین و اختلالات زیادی داشت و سر آخر به مشتری گفتم باید بری هاست لینوکس تهیه کنی..

لینک به ارسال

نت افزار خیلی خوبه من اول هاست دی ال بودم الان یک ساله نت افزارم

نت افزار پنلش دایرکت ادمین هست.. شما مشکلی از این بابت نداری؟ فایل منیجرشون چی هست؟ قسمت افزودن دیتابیسش چجوریاست.. ؟

لینک به ارسال

نت افزار پنلش دایرکت ادمین هست.. شما مشکلی از این بابت نداری؟ فایل منیجرشون چی هست؟ قسمت افزودن دیتابیسش چجوریاست.. ؟

من خودم تقریبا یک سال و نیم هست که از نت افزار سرویس دارم، خب خودتون هم گفتید که کل پنلهاش دایرکت ادمین هست و فایل منیجر و دیتابیس و ... هم جزو همون دایرکت ادمین حساب میشن، یعنی مثل بقیه پنلهای دایرکت ادمین

همچنین بگم که توی این یک سال و نیمه از پشتیبانیشون کاملا راضی بودم و هیچ مشکلی باهاشون نداشتم، پاسخگوییشون هم خیلی سریع هست

لینک به ارسال

سلام دوستان

ما از سرور پارس استفاده ميكنيم خيلي هم ازش رازي هستيم

مخصوصا پشتيباني عاليي دارن

http://serverpars.com

ویرایش شده توسط abolfazl
لینک به ارسال

بعد از 5 سال استفاده از بیش از 5 هاستینگ مختلف به جرات می تونم بگم ایران سرور و نت افراز بهترین ها هستند.

ایران سرور لینوکس سرور ایرانش و 1سال داشتم فکر نکنم کلا 5تا دونه تیکت هم بهشون زدم و تو اون سال نهایتا 10 دقیقه سایت قطع بود البته فکر کنم کمتر...

نت افراز الان 1 سال و نیم استفاده می کنم ، سرویس های فوق العاده ای دارند و این که برخی از بچه ها میگند با وردپرس مشکل دارند حرف کاملا... مزنند، بنده از سرویس طلایی استفاده می کنم و هم اکنون بیش از 15 دامنه و ساب دامین های مختلفم وردپرس هستند و هیچ وقت به بنده نگفتند سی پی یو فلان شده، در ضمن دوتا فروم هم روی این سرویس من نصب هست که بیش از 8000 هزار کاربر دارد و... پشتیانی نت افراز حرف نداره و تیکت ها رو در کمتر از 3 ساعت حتی روز های تعطیل حتی نصف شب پاسخ می دهند و اگر هم کاربر دانش کافی را نداشت برخی کار ها که بر عهده شان هم نیست برای رفع مشکل کاربر انجام می دهند.

موفق باشید.

من که دو هفته اس 10 15 تایی اخطار ازشون گرفتم فرت و فرت میگن مصرف CPu سایتت زیاده !

لاگ میفرستن همه مربوط به قسمت نظرات هست که کاربرا میان نظر میفرستن ( زیاد ! )

سرویس نقره ای دارم ! :(

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دقیقا بهترین جواب رو آقا امیر دادند اگر پول و هزینه هاست براتون اهمیتی نداره و مشکل مالی ندارید هاست دی ال و ایران هاست بهترین میزبان وبن

همینطور ایران سرور و پارس پک

اگر هاست ارزان ولی با کیفیت و ماهانه هم بخواهید بنده آبتین وب و میزبان پایتخت رو بهتون پیشنهاد

البته اینم بگم میزبان پایتخت هاست کولد و یا ابری ارایه میکنه در این جور هاست ها به هیچ وجح قطعی وجود نداره و همیشه سایتتون آپتایمش 100 هستش

خوبیش اینکه ماهانه هم میده ولی بازم یک مقدار گرونه و به ادم فشار میاره ولی به کیفیت بالاش میارزه

آبتین وب هم خیلی عالیه پشتیبانیشون که دیگه حرف نداره من چهار تا دوستام از آبتین وب هاست دارن و از پشتیبانی خوبشون راضین و تنوع سریوس ها و تعرفه هاش هم زیاده ...

آبتین وب : http://www.abtinweb.com/

میزبان پایتخت : http://www.ehost.ir/

ایران سرور : http://www.iranserver.com/

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام. برای سرور مجازی با شرایط زیر کجا رو معرفی میکنید؟:

- پشتیبانی سریع

- رم ۵۱۲

- هارد ۳۰

- قیمت مناسب (در حد ۳۰ تومن ماهانه)

البته همه این ویژگی‌ها رو ehost داره ولی یه جا خوندم که به ظاهر پشتیبانی قوی دارن ولی در باطن ۳ ۴ ساعت پاسخ‌گویی تیکت طول میکشه!

لینک به ارسال

آبتین وب از هر لحاظ عالیه

پشتیبانی عالی

قیمت عالی

سایت هم آپتایم 99%

من چند ماهه از میزبانی وب ابتین وب استفاده میکنم کاملا هم راضیم مخصوصا از پاسخگوییشون

http://www.abtinweb.com/

برای شروع کار یه وب سایت بسیار مناسبه! البته از نظر بنده! نظر دیگران هم محترم!

ویرایش شده توسط mgt1234
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...