رفتن به مطلب

قرار دادن سایر اطلاعات زیر اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از اسلایدر زیر در قالبم دارم استفاده میکنم

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...80120444,d.cWc

و میخوام که اسلایدرم تمام صفحه باشه و وقتی اسکرول کردم اومدم پایین سایر اطلاعاتی که میخوام قرار داشته باشه (درباره ما ، تماس با ما و...)

طبیعتا باید کدش رو زیر مد اسلایدر نوشت تا این اتفاق بیوفته دیگه اما من وقتی اینکارو میکنم نوشته هام میاد روی اسلایدر

چی کنم؟؟

لینک به ارسال

سلام

اگر سطح تخصصتون به وردپرس و برنامه نویسی رو توی پروفایل بنویسین، بهتر میشه شما رو راهنمایی کرد...

• لینک که مورد داره نمیاره.

• برای تمام صفحه شدن به تصاویر و هر چیزی که توی عرض اسلایدر تاثیر داره رو تغییر بدین به عرض 100%

• برای اینکه نوشته هاتون نیاد روی اسلایدر، همش رو توی یه div بزار و استایل clear بهش بده.

لینک به ارسال

اسلایدر رو داخل یه div بزارید و کدهای زیر رو به css اضافه کنید:

#slider { width:100%; height: auto; overflow:hidden }

بعد زیرش هر چی دوست دارید بزارید. اگه حل نشد آدرس آنلاین بزارید.

لینک به ارسال

کلا اسلایدر به صورت 100% هست. شما باید یه صفحه داشته باشید و یه باکس برای اسلایدر بزارید. position:fixed بهش بدید. بعد زیر یه باکس با position:relative بسازید. تو این حالت فکر می کنم حل بهشه. به هر حال باید روش های ممکن رو تست کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...