رفتن به مطلب

بک لینک FOLLOW رایگان

محمد امین

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

تو سورسهای انگلیسی یک سری سایت پیدا کردم که بهتون بک لینک FOLLOW رایگان میده اگر مایل به دیدن این لیست هستین منتظرتونیم:

http://blog.bitfa.net/%D8%A8%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-follow-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86.html

لینک به ارسال

افزایش تعداد بک لینک باعث شک گوگل و تاثیر منفی در رتبه موتور جست و جو میشود ، کی می خواهید یاد بگیرید سایت برای کاربر هست نه برای گوگل!

لینک به ارسال

نه دوست عزیز

البته ببخشید اینو میگم قطعا شما هم مطالعه داشتین ولی این سایت هایی که من گذاشتم اکثرا شبکه اجتماعی هستن خود گوگل هم SEMO را علاوه بر SEO توصیه میکنه

لطفا شما هم دانشتون رو افزایش بدین

موفق باشید

لینک به ارسال

ببینید خوبه اینا چون فالو هستن ، اما اگر سایتی هستید که دوست دارید بصورت قانونی رشد کنید که فردا پنالتی یا سندباکس نشه سعی کنید استفاده نکنید ، درکل خوبه این نوع بک

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

آیا بک لینک از سایت های غیر مرتبط برای سایت مضر نیستش؟

منظور لینک های شما

ممنون میشم بفرمایید

ویرایش شده توسط wp_sign
لینک به ارسال

نه فکر نمی کنم داداجان اگر سایتها معتبر باشن فکر نمیکنم(ولی نمیتونم قطعی بگم)

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

آیا بک لینک از سایت های غیر مرتبط برای سایت مضر نیستش؟

منظور لینک های شما

ممنون میشم بفرمایید

بله صد در صد لینک داشتن از سایت های غیر مرتبط نه تنها باعث افزایش سئو نشده بلکه رتبه را بشدت کاهش میده اما برای جذب کاربر بد نیست اما بازم کاربران یک سایت تفریحی زیاد بدرد سایت های تخصصی نمیخوره و جذب نمیشن

دوستان توجه داشته باشن تنها راه افزایش رتبه در گوگل توجه به کاربرانتان هست ، همه ی سیاست های گوگل برای افزایش رتبه سایت هایی است که به کاربرانشان اهمیت میدن مثلا سرعت لود سنگین باعث آزار کاربر میشه پس رتبه کم میشه و ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...