رفتن به مطلب

سایت با دابلیو لود نمیشود!

پست های پیشنهاد شده

درسته.

یک تست ساده انجام بدید.

در وردپرس نصب شده در زیر پوشه، در فایل wp-config، مشخصات وردپرس اصلی رو بزنید ببینید با www مشکل داره یا خیر.

لینک به ارسال

در تنظیمات همگانی وردپرس آدرس سایت و وردپرس را با www وارد کنید.

یکبار هم در تنظیمات پیوند های یکتا حالت را تغییر دهید و ذخیره کنید و تست کنید.

لینک به ارسال

بله. بعد از نصب افزونه ip filter این اتفاق افتاد. این افزونه رو غیرفعال هم کردم اما بازم درست نشد

علاوه بر اون من از افزونه های زیر هم استفاده میکنم:

ووردپرس ایمن

OSE Firewall

Limit Login Attempts

All in one SEO Pack

دیگر افزونه ها را هم غیر فعال کردید و تست کردید؟

لینک به ارسال
درسته. یک تست ساده انجام بدید. در وردپرس نصب شده در زیر پوشه، در فایل wp-config، مشخصات وردپرس اصلی رو بزنید ببینید با www مشکل داره یا خیر.

با www مشکلی نداره، یعنی دیگه اکسس دنای نمیده اما تو صفحه مرورگر چیزی نشون نمیده!

میتونید خودتون تست کنید

www.99999.dadashpoor.ir

پرمیشن ها را هم در هاست چک کنید فولدرها معمولا 755 باشند و فایل ها 644

تست کردم. کار ftpquota چیه؟ پرمیشنش باید چند باشه؟

در تنظیمات همگانی وردپرس آدرس سایت و وردپرس را با www وارد کنید. یکبار هم در تنظیمات پیوند های یکتا حالت را تغییر دهید و ذخیره کنید و تست کنید.

دوستان توی پست های قبلی گفته بودن، تست کردیم، متاسفانه فایده ای نداشت :(

دیگر افزونه ها را هم غیر فعال کردید و تست کردید؟

کل افزونه ها رو هم غیر فعال کردم، اما بارم درست نشد!

لینک به ارسال

یکبار هم در تنظیمات پیوند های یکتا حالت را تغییر دهید و ذخیره کنید و تست کنید.

اینکار را کسی نگفته بود ، کردید؟

لینک به ارسال
با www مشکلی نداره، یعنی دیگه اکسس دنای نمیده اما تو صفحه مرورگر چیزی نشون نمیده!

میتونید خودتون تست کنید

www.99999.dadashpoor.ir

احتمالا مشکل از دیتابیس نیست.

شاید با نصب وردپرس جدید مشکل حل بشه.

لینک به ارسال

اینکار را کسی نگفته بود ، کردید؟

جواب نداد :|

احتمالا مشکل از دیتابیس نیست.

شاید با نصب وردپرس جدید مشکل حل بشه.

چندتا سوال:

اول اینکه میشه ووردپرس جدید رو تو ساب دامین پیاده سازی و سفارشی سازی کنم، بعد به شاخه روت انتقال بدم؟

مشکلی پیش نمیاد؟

دوم اینکه چطور میشه کل سایت رو دانلود کنم رو سیستم که بعد از ساخت مجدد سایت، بتونم اطلاعات صفحاتش رو دوباره وارد کنم؟

سوم اینکه برای بالا بردن امنیت سایت چه کارهایی لازمه بکنم؟ مثلا یه جا خونده بودم که فایل wp-config رو به یه جای دیگه انتقال بدید. یه مرجع میخوام که تمام نکات امنیتی اونجا ذکر شده باشه. مرسی

ویرایش شده توسط kavoshgar
لینک به ارسال

امکانش هست کد کامل فایل htaccess موجود در روت و wp-admin را برای ما بنویسید؟

خیر :D

ویرایش شده توسط kavoshgar
لینک به ارسال

جواب نداد :|

چندتا سوال:

اول اینکه میشه ووردپرس جدید رو تو ساب دامین پیاده سازی و سفارشی سازی کنم، بعد به شاخه روت انتقال بدم؟

مشکلی پیش نمیاد؟

دوم اینکه چطور میشه کل سایت رو دانلود کنم رو سیستم که بعد از ساخت مجدد سایت، بتونم اطلاعات صفحاتش رو دوباره وارد کنم؟

سوم اینکه برای بالا بردن امنیت سایت چه کارهایی لازمه بکنم؟ مثلا یه جا خونده بودم که فایل wp-config رو به یه جای دیگه انتقال بدید. یه مرجع میخوام که تمام نکات امنیتی اونجا ذکر شده باشه. مرسی

در مورد سوال اول بله هر موقع خواستين ميشه بعد در ديتابيس ادرس سايت رو عوض مي كنيد

براي سوال دوم شما از ديتابيس بك اپ بگير بعد از تمام فايلهاي وردپرست در هاست بك اپ بگير بعد هر موقع خواستي مجدد اپلودشون كن

در مورد سوال سومتون بايد بگم در مورد امنيت در انجمن بارها بحث شده به تاپيكهاي مربوطه رجوع كنيد

لینک به ارسال

میخوام کل فایلهای روی هاست رو پاک کنم و دوباره ووردپرس رو نصب کنم. فایل های .htaccess و .ftpquota رو هم پاک کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...