رفتن به مطلب

بستن سایت بصورت موقت؟؟

albfa

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من 2 تا سایت دارم اما نمیرسم هردوشونو اداره کنم .

میخواستم بدونم چطور بصورت موفق ببندمش ؟

اخه مجبورم الکی هزینه اضافی بدم براش منظورم هاست و ...

لطفا هر کی بلده راهنمایی کنه .

با تشکر

لینک به ارسال

یکی از سایت ها رو انتخاب کنید که میخواهید ادامه بدید

بعد دامنه سایت دیگری را به دامنه سایت انتخابی ریدارکت 301 کنید تا اعتبار اون سایت به این سایت اضافه بشه

از سایتی هم که میخواهید حذف کنید یک فول بک آپ بگیرید که هر وقت پشیمون شدید بتونید برش گردونید

لینک به ارسال

یکی از سایت ها رو انتخاب کنید که میخواهید ادامه بدید

بعد دامنه سایت دیگری را به دامنه سایت انتخابی ریدارکت 301 کنید تا اعتبار اون سایت به این سایت اضافه بشه

از سایتی هم که میخواهید حذف کنید یک فول بک آپ بگیرید که هر وقت پشیمون شدید بتونید برش گردونید

با گزینه 3 :از سایتی هم که میخواهید حذف کنید یک فول بک آپ بگیرید که هر وقت پشیمون شدید بتونید برش گردونید

موافقم راهنمایی خوبی بود .

اما گزینه دو نه اخه روزانه 20 ای پی بیشتر بازدید نداره !!که فکر نکنم تاثیری داشته باشه ؟

من شنیدم مثلا طرف میگه سایتم رو بستم اینو میخواستم بدونم چطوری ؟

این مدلی که شما گفتی بازهم باید هزینه هاستشو بدم . میخوام یک پنل بیام پایینتر اما هاستینگ میگه باید یک دامنه داشته باشی

با تشکر

لینک به ارسال

ببینید روزی 20 بازدید کننده چیز خاصی نیست و اگر وردپرس کلا هم حذف کنید مشکلی پیش نمیاد اما میتونید به حالت تعمیر وردپرس دربیارید و منتظر باشید هاست شما اتمام شود سپس دامنه روی یک هاست رایگان و یا وبلاگ ببرید و ریداکت کنید

لینک به ارسال

ببینید روزی 20 بازدید کننده چیز خاصی نیست و اگر وردپرس کلا هم حذف کنید مشکلی پیش نمیاد اما میتونید به حالت تعمیر وردپرس دربیارید و منتظر باشید هاست شما اتمام شود سپس دامنه روی یک هاست رایگان و یا وبلاگ ببرید و ریداکت کنید

دقیقا متوجه نشدم دوست عزیز .

این سایتی که میگم بصورت اد دامینه !!

میشه بک آپ بگیرم ازش و کلا حذفش کنم ؟

و یا با بک آپش برم روی یک هاست رایگان ؟

لینک به ارسال

اگر کار خاصی ندارید و براتون مهم نیست و فقط میخواهید فعال باشه بک آپ بیرید و ببرید روی هاست های رایگان و بعد دامنه ست کنید همین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...