albfa

مشکل خطای دسته ها و نظرات در گوگل وبمستر؟

9 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام به دوستان

نمیدونم چرا هر روز در وبمستر خطای نظرات و دسته ها میاد درحالی که به افزونه سئو گفتم دسته ها و برچسب ها را ایندکس نکنه !!!و با اینکه فایل 404 هم به قالبم اضافه کردم باز هم خطای 404 از دسته ها و نظرات میاد !!!

بنظرتون مشکل از کجاست ؟

فایلی هم ضمیمه کردم

Untitl78658ed_1.jpg

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

روی هردو تا تیکشون رو بزنید

بعد روی گزینه Mark as fixed کلیک کنید

به مرور زمان از بین میره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

روی هردو تا تیکشون رو بزنید

بعد روی گزینه Mark as fixed کلیک کنید

به مرور زمان از بین میره

دوست عزیز الان چند روزی همین خطاها را میده .هرروز مزنمMark as fixedرو / امکان نداره این خطاها را برطرف کنم که دیگه نیاد . Mark as fixed زیاد زدم خسته شدم .

:rolleyes:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز اول ببینید اصلا این آدرسها در دسترس هستند برای بررسی از سایت لوگ اوت کنید و صفحه مورد نظر رو باز کنید.

اگر در دسترس نبودن ببینید چرا در دسترس نیستند یا شاید هم کسی از سایت دیگه ای با آدرس اشتباه به سایتتون لینک داده.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز اول ببینید اصلا این آدرسها در دسترس هستند برای بررسی از سایت لوگ اوت کنید و صفحه مورد نظر رو باز کنید.

اگر در دسترس نبودن ببینید چرا در دسترس نیستند یا شاید هم کسی از سایت دیگه ای با آدرس اشتباه به سایتتون لینک داده.

با تشکر

همونطور که در تاپیک گفتم:

404 هم به قالبم اضافه کردم باز هم خطای 404 از دسته ها و نظرات میاد !!!

این فایل تمامی خطاها را به صفحه اصلی ریدایرکت میکنه ..

به نظرتون بازهم Mark as fixed رو بزنم ؟؟

الان امتحان کردم هر دوشون به صفحه اصلی ریدایرکت شدند.البته قبل از اینکه 404 رو به قالبم اضاف کنم روزانه تعداد زیادتری 404 میداد که مجبور شدم 404 رو اضاف کنم .

گفتید :شاید هم کسی از سایت دیگه ای با آدرس اشتباه به سایتتون لینک داده.

بله من به چنین مدلی هم برخورد کردم که از طرف همین سایت های اسپم بود...

ممنون ازپاسختون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد می دم برای مدیریت خطاهای 404 از این افزونه استفاده کنید.

http://www.7programm...ugin-wordpress/

ممنون دوست عزیز

اما فکرکنم همون فایل 404 که به قالب اضاف کردم همین کار افزونه ر انجام میده !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد می دم برای مدیریت خطاهای 404 از این افزونه استفاده کنید.

http://www.7programm...ugin-wordpress/

راستی میشه در مورد این لینک توضیحی هم بدید :

لینک

http://feedburner.google.com/fb/a/myfeeds?gsessionid=ghtvnDSa3pYwRFwc0PyKMQ

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه توضیحی می خواید سرویس خبرنامه گوگله می تونید در موردش جستجو گنید ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alimelody
      درود به شما وقت بخیر
      من یه مشکلی برام پیش اومده و ممنون میشم راهنماییم کنید که این ارور به چه معناست 
      من در قسمت Breadcrumb چندتا ارور دارم
      ولی فقط دوتا از لینکهایی که در ارور قرار داره در سایتم وجود داره و بقیه لینکها اصلا وجود نداره و الان نمیدونم که چیکاری باید انجام بدم و یا به چه معناست و چرا این لینکهارو نمایش میده
      لینکها بصورت زیر میباشد که عنوانهای
      Either "name" or "item.name" should be specified
      و 
      Missing field "item"
       درج شده 
      لینکها هم به این صورت هستش 
      www.example.com/gdwpm_category/apk-droid
      و یا 
      www.example.com/artists/browse/22
      و یا
      www.example.com/gdwpm_category/پلی-بک-مسعود-صادقلو
      این gdwpm که در لینک نمایش میده دیگه بدتر گیجم کرده 
      چطوری باید اینارو رفع کرد 
    • توسط پویه
      سلام دوستان
      یه چند وقتیه که وقتی وارد گوگل وبمستر میشم میبینم تعداد Valid Pages سایت کم شده و این به مرور زمان اتفاقا افتاد ، به طوری که در تاریخ 4 / 5 / 2019 بیست نه هزار تا ولید پیج داشتم و درست دو ماه بعد یعنی در تاریخ 4 / 7 / 2019 این تعداد به چهارده هزار تا رسیده ، چیزی که در تصویر زیر میتوید ببینید.

الانم رسیده به ده هزار و این در حالیه که رتبه الکسا و دامین اوتوریتی و پیج اوتوریتی سایت ثابته و ورودی های گوگل هم نسبت به قبل پیشرفت داشته.
      نمیدونم این مورد خوبه یا بد، ولی احتمال 99 درصد خوب نیست، دلیلش رو هم نمیدونم.
      از طرفی تعداد صفحات Excluded سایت هم افزایش داشته که فک کنم این موردم خوب نباشه.
      البته اینم بگم که من قبلا به دلیل کم تجربگی مطالب رو کپی میکردم و الان دارم به مرور زمان حذفشون میکنم اما خب من 100 تا مطلب بیشتر حذف نکردم تا الان ، طبیعی نیست به خاطر 100 تا مطلب یهو 19 هزار ولید پیج کم بشن.
      از دوستان اگر کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا...
      ممنون
    • توسط alimelody
      درود به همگی دوستان و اساتید عزیز 
      چند روزه که قالب سایتم رو عوض کردم و یه قالب فروشگاهی نصب کردم با افزونه EDD
      یه صفحه با عنوان دانلود که مربوط به ایجاد محصول هستش، اضافه کردم صرفا جهت تست. 
      بعد از اینکه تست کردم، صفحه رو پاک کردم و ریدایرکت کردم رو صفحه اصلی 
      الان گوگل یه چندتا ارور داده نمیدونم مربوط به چیه اصن
      اگه ممکنه راهنماییم کنید 
      سپاس از لطفتون 

• توسط مسعود
      با سلام 
      من یه مشکل عجیب و غریبی با بخش نظرات مشتری در ووکامرس پیدا کردم. من از قالب زفایر و ووکامرس استفاده میکنم. اون اوایل که داشتم محصولات رو به ووکامرس اضافه میکردم، از طریق تنظیمات بخش دیدگاه ها رو غیرفعال کرده بودم و برای هیچ یک از محصولات اضافه شده  نمیشد کامنت گذاشت. بعد من اومدم نظرات رو فعال کردم تا همه حتی بدون ثبت نامم هم بتونن نظر ثبت کنن منتهی الان فیلد مربوط به نظرات در اون سری از محصولاتی که منتشر شده و در اون موقع نظرات غیر فعال بوده نمایش داده نمیشه!!!! و فقط محصولات جدیدی که منتشر میکنم فیلد نظرات به کاربر نشون داده میشه.
      حتی محصولات قدیمی رو هم ویرایش کردم گفتم شاید بعد بروزرسانی فیلد نظرات بشون اضافه بشه ولی نشد که نشد.
      من چکار کنم که فیلد نظرات واسه همه محصول ها (جدید و قدیم)  فعال بشه.
      اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    • توسط ayazsaadatpour2
      با سلام خدمت انجمن وردپرس پارسی.

سوالی دارم خدمتتون. اینکه من بخوام تو صفحه index.php سایت خودم چند دسته متفاوتی قرار بدم که پست های هرکدوم با هم متفاوت باشه چه افزونه، کدی، یا تابعی باید وارد کنم که همون استایل قبلی خودش رو هم حفظ کنه؟ ممنون میشم سوال آماتورانمو جواب بدین