رفتن به مطلب

اضافه شدن خودکار br به کد

پست های پیشنهاد شده

سلام خیلی ممنون از توضیح کامل و مفیدتون

متاسفانه من به دلیل عدم تسلط کافی به وردپرس بیشتر مواردی که ذکر کردید رو متوجه نشدم :(

برادر من اینجا همه اومدن یاد بگیرن. پرسیدن عیب نیستن ندانستن عیبه.

بهتر بود شما اول تسلط کافی داشتید بعد وبلاگدهی میزدید.الان کاربر سایت یه مشکل داشته باشه چطور میخواید راهنماییش کنید.

همون توضیحات بالا رو اگه دقت میکردید جواب شما رو آقای فاخر دادن.

شما که به کدها تسلط ندارید بهتره از افزونه استفاده کنی. و برای این کار با کمی جستجو از آموزشهای مربوط به افزونه در انجمنها کمک بگیرید.

لینک به ارسال
برادر من اینجا همه اومدن یاد بگیرن. پرسیدن عیب نیستن ندانستن عیبه. بهتر بود شما اول تسلط کافی داشتید بعد وبلاگدهی میزدید.الان کاربر سایت یه مشکل داشته باشه چطور میخواید راهنماییش کنید. همون توضیحات بالا رو اگه دقت میکردید جواب شما رو آقای فاخر دادن. شما که به کدها تسلط ندارید بهتره از افزونه استفاده کنی. و برای این کار با کمی جستجو از آموزشهای مربوط به افزونه در انجمنها کمک بگیرید.

شما درست میفرمایید دوست عزیز.

آقای فخّار کاملاً درست گفتن.

امّا خب برای سایت های خدماتدهی به وبلاگ ها بهتره از افزونه ای استفاده نشه.

همینطور که الآن تمامی سایت های خدمات افزونه از textarea استفاده میکنند.

چون شما میدونی که اکثر نویسنده های وبلاگ از مهارت خاصی برخوردار نیستند.

پس بهترین راه براشون همون استفاده از ساده ترین راه و روش هست.

+ اینکه در آینده برای ساخت پست های خودکار هم تکست آرئا میتونه خیلی مؤثر تر باشه.

اون افزونه ها بیشتر به درد سایت هایی میخوره خدمات به سایت ها میدن.

و درضمن خدمات وبلاگ از دیدگاه من البتّه نیاز به تخصص خاص نداره! کسی که افکار نو و اندیشه ی جذّاب تری رو داشته باشه باید کمک کنه.

حتّی اگه تخصّصش در حدّ عوض کردن یه عکس توی یه کد باشه که خب خیلی از وبلاگ نویسای عزیز کشورمون اینکار رو هم بلد نیستن متأسفانه.

لینک به ارسال

می تونید به فایل functions.php کد

remove_filter( 'the_content', 'wpautop' );

رو اضافه کنید

سلام ایا با اضافه کردن این کد مشکل حل میشه ؟

برادر من اینجا همه اومدن یاد بگیرن. پرسیدن عیب نیستن ندانستن عیبه.

بهتر بود شما اول تسلط کافی داشتید بعد وبلاگدهی میزدید.الان کاربر سایت یه مشکل داشته باشه چطور میخواید راهنماییش کنید.

همون توضیحات بالا رو اگه دقت میکردید جواب شما رو آقای فاخر دادن.

شما که به کدها تسلط ندارید بهتره از افزونه استفاده کنی. و برای این کار با کمی جستجو از آموزشهای مربوط به افزونه در انجمنها کمک بگیرید.

هر کسی باید از یه جا شروع کنه دیگه

همه اول وب مستر حرفه ای نبودن

این حرفه شما اصلا حرف منظقی نیست !

لینک به ارسال

سلام ایا با اضافه کردن این کد مشکل حل میشه ؟

هر کسی باید از یه جا شروع کنه دیگه

همه اول وب مستر حرفه ای نبودن

این حرفه شما اصلا حرف منظقی نیست !

البته ارائه کدهایی که چیزی ازشون نمی دونید شروع وب مستری نیست کاربری که کد دریافت می کنه انتظار داره از مدیر سایتش راهنمایی بگیره و همینطور انتظار داره کد را صحیح و بی مشکل بگیره در صورتی که وقتی شما کد را نشناسید نمی تونید هیچ کدوم رو تضمین کنید

بگذریم

این کدی که دادم اجازه اضافه شدن br را از کل متنتون می گیره نه فقط از داخل textarea یعنی باید بقیه متن را هم از طریق ویرایشگر تصویری حتما پاراگراف بندی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...